Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

UZBEKISTAN JUNIOR NATIONAL CHAMPIONSHIPS 2020 and UZBEKISTAN CADET NATIONAL CHAMPIONSHIPS 2020

  • Tournament dates
  • 14 December 2020
  • 20 December 2020
  • Deadline
  • 6 December 2020
  • Competitors
  • 1104 / 1108
  • Location
  • Seoul 7
  • Tashkent
  • Uzbekistan Uzbekistan

Downloads

Draw Cadet Day 1Draw Cadet Day 1
Draw Cadet Day 2Draw Cadet Day 2
Draw Cadet Day 3Draw Cadet Day 3
Draw Junior Day 1Draw Junior Day 1
Draw Junior Day 2Draw Junior Day 2
Draw Junior Day 3Draw Junior Day 3

Results

RESULTS DAY 1RESULTS DAY 1
Medal Standing Day 1Medal Standing Day 1
Medal Standing Day 2Medal Standing Day 2
Results Day 2Results Day 2
RESULTS DAY 3RESULTS DAY 3
Medal Standing Day 3Medal Standing Day 3
Medal Standing Cadet Day 1Medal Standing Cadet Day 1
Results Cadet Day 1Results Cadet Day 1
Medal Standing Cadet Day 2Medal Standing Cadet Day 2
Results Cadet Day 2Results Cadet Day 2
Results Cadet Day 3Results Cadet Day 3
Medal Standing Cadet Day 3Medal Standing Cadet Day 3

Competitors (1104)

Cadets female -29 kg (26)
Class A (26)
Alimova Shirin Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Alimova Marjona Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Azamjonova Nigora Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Bonu Zokirova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
CHAROS KURBONOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Dinara Ibrogimova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
E'zoza Ikromova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Fazilat Dosbergenova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Feruza Orinbayeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Gulruhzor Safarboyeva Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
HULKARBONU BEGMURODOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Iroda Abduvahobova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Jongul Allayorova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
MAFTUNA OCHILOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Nozila Muhtorjonova Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Oyazimxonposhsha Murtozxonova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
ROBIYA BAKHODIROVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Sabrina Nurillayeva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Samidjanova Marjona Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sevaris Orinbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Shabbona Suyunboyiva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Shahrizoda Sapayeva Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Ziyoda Muminova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Zuhra Hoshimova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Zuhrahon Hatamova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Zulayho Ashiraliyeva Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -33 kg (22)
Class A (22)
Abduvoxidova Sevinch Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Baxriddinova Zarina Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Beylina Eva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Bozova SHoxsanam Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Dilnura Otaxanova Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
E'zoza Kamolova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Farangiz Shavkatova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulxayo Shavkatova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Guzalxon Jumabayeva Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Jemile Toybaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Kulash Berdibayeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Maftuna Sattorova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Shukurova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Haitova Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Mashxuraxon Raimova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Mominaxon Tursunova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
RUSHANA RASHIDOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
SARVINOZ IKROMOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevara Sobirova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Shaxzoda Yodgorova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Tulqunova Ruxsora Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Zarina Egamnazarova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -37 kg (35)
Class A (35)
Abdurazzakova Shaxrizoda Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ayjamal Mirmanova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Dilnoza Jamolova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
GULSHANOY ISMOILOVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulruh Abdullaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Ilmuratova Mariyam Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
JASMINA ELMURATOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Kamila Kurbanova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Khegay Valeriya UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Laylo Komiljonova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Lola Sultonaliyeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Madina Shukrullaeva Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Maftuna Temirova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Maftunahon Normuminova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Marvarid Omanjonova Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Miraslava Omelechenko Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Moxinur Jumabayeva Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Muborak Olimova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
NURXON NARIBAEVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Nadirabegim Dosbergenova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Nafosat Shomuradova Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Nihola Halilova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Odina Rustamova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
RUSHANAKHON RAVSHANOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Raxshona Xaydarova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ro'za Nasirbekova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruxshona Xamidova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
SEVINCH GULYAMOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Sarvinoz Qurbonmurodova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Sevinchbonu Eshmanova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Tiniqbonu Shamsiddinova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Turakhanova Zakhro UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Tursunoy Ergasheva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Xusnora Muxamedova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Zuhrahon Irisova Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -41 kg (31)
Class A (31)
AMINA RASHIDOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Anora Xalmuratova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Azizaxon Saganboyeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Babasaidova Mubina Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Dilshoda Mirhaydarova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Ezoza Naimova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Feruza Turdiyeva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulirano Islomova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulnaz Zamirova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Gulnora Malikova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Jamila Sodiqova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasmina Turlibekova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
MOHINUR YARASHEVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
MUNISABONU RIZOYEVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Madina Boqiyeva Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Madina Khasanova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Maxaramxon Musayitova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Mirzahmedova Aselya UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Mohinur Ahmadjonova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Mushtariy Adambayeva Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Navbahor Abdullayeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
RAYKHON OCHILOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Raushan Shamshetova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Samandarova SHaxzoda Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Shafoatxon Tuxtasinova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Shirina Oslanova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Shoniyozova Madina Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Tumaris Hamidova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Umida Sapayeva Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Xasaniva Laylo Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Yasmina Sultanova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -44 kg (18)
Class A (18)
Aneliya Hayrulina Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilfuza Ahmedova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Faxritdinova Indira Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Gulsevar Raximberdiyeva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Laylo Makhsudova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Mirzaeva Marjona Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Muyassar Ilhomjonova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Nargiza Tleumuratova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Nishonova Diyora Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Parvina Panjieva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
SITORA YULDASHEVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Sanjana Zuxriddinova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Shabona Abduvaliyeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Shakhzoda Medetova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Shaxnoza Akbarova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Sobinur Nayzabekova Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Sofia Khan Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Zilola Mamirova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -47 kg (21)
Class A (21)
Axmedova Madina Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Bakhora Safarova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Baxtiyorova Charos Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Charoshon Muhamatova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Farida Rahmanbergenova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Fazullova Yasmin Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Jasmina Avliyoqulova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Khalida Tajetdinova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Holdorova Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Mohinur Boydadayva Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Muborakbonu Utkirova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Nozimahon Rustamova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Nurizar Ergasheva Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
SADOQAT ASHUROVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
SHAXZODA SHARIPOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Sabina Shermahamatova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Sabrinabonu Musurmonova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Sarvinoz Bakirova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Shabnam Karshiboyeva Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Sobirova Aygerim Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Zarina Turaqulova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -51 kg (18)
Class A (18)
DILDORA DEHKONOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilfuza Mahmudova Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilnoza Abduganieva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Ergashboeva Dilfuzabonu Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ergasheva Komila Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Farangiz Rasulova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulsivar Turgunboyeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Hilola Pardaboyeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Lee Anna Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Maftunahon Turaboeva Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Navbahor Murodullayeva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Nozima Abdusavriddinova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
SHAHRIZODA AHMEDOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Sadirova Diana UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Sarvinoz Salimova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Tolibjanova Rozalina Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ugiloy Ergasheva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Xonzoda Baxromova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -55 kg (15)
Class A (15)
Alina Satinboyeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Anastasiya Avyasova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilbar Mansurova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Dinara Durdiyeva Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Dulanova Munisa Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Feruza Ernazarova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Fozilova Sevinch Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Gafurova Laziza Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
MEXRIGUL ESHIMOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Mashxuraxon Abduraxmonova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Sadoqat Kholmirzayeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Safuraxon Sharofiddinova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Bakhriddinova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Umida Raimova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Xudaybergenova Yasmina Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -59 kg (11)
Class A (11)
Abramovich Elizaveta Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Amina Kamalova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilnaza Perdebaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Dilnura Xaydarova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Mubina Yigitaliyeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Oyzoda Nayimova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Rayhan Amangeldieva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Ro'zigul Tangirova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Shomurodova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Surayo Egamberganova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Yasmina Saidova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female +59 kg (16)
Class A (16)
Dilsuz Imonova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Farangiz Abdumurodova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Ferangiz Tursunova Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Feruza Nizomjonova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Gulnaz Nagimova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Gulparshin Ismailova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Gulruxbegim Elmurodova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Hayitova Sevinch UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
RUKHSHONA BAFOYEVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
SHAKHZODA BERDIEVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Sabrina Pardayeva Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Samiya Qodirova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Sarvinoz Sodiqjonova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Sugdiyona Meyliyeva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Umida Egamberganova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Yyldasheva Sugdiyona Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -33 kg (44)
Class A (44)
Abdulaziz Yuldashev Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdulhamid Malikjonov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Abduvali Abdusoliyev ROZK Uzbekistan Uzbekistan
Abobakir Abdumannonov Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Akmal Abdusahatov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Alpamis Abatbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Boboniyozov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Normaxmatov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Asilhon Sobirjonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Aziz Khamidov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Rakhmatilloyev Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Begzod Abdurashidov Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Bexruzbek Azamov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Brostovskiy Konstantin Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Dilmurodjon Marufjonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Diyorbek Yuldoshboyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
FIRDAUS KAROMATOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Farrux Tursunov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Fazliddin Shodiyev ROZK Uzbekistan Uzbekistan
Iskender Madreymov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Islom Mamashayev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
JAVOKHIR HOJIYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Jakhongir Karimboyev Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Jamshid Nabiyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Jamshidjon Toshnazarov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasurbek Qarshiyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Javohir Xajiyev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Kamron Sobirov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Kaxramanov Samir Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Kutlugbek Tursunboev Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Mansurov Javlon Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadyusuf Obidov Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Mukhammadali Burhonov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Murodjon Nafasov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Oyatulla Mamurov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Qaxramon Xolboev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Ramziddin Ummatov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ravshan Hamroev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
SARDOR SHODIYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
SUXROB ABDULLAEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Sohibjon Axmedov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Temurbek Xaydaralieyv SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Turdimurodov Aslbek Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Zokirov Jovohirjon UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -37 kg (46)
Class A (46)
AMIN MUZAFFAROV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Abduhoshim Mirzaabdalov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdulaziz Abdurahmanov Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Alibek Xalimov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Alyor Ismoilov Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Aminboy Aminov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Asadullo Alisherov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Asrorjon Qurbonov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Azamat Otabayev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizjon Xazratov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Bekjon Tojiyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Boxodirhon Boychayev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
DILSHODBEK RAXIMJONOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Farrukh Tangirov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Humoyun Bahronov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
IBROHIM SAMANDAROV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Imamatdin Sultaniyazov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Jamshid Mustofokulov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Jiger Orazbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Khushnudbek Zaribjonov Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Kirill Yushin Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
LI Mikhail Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Laziz Choriyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Mansurov Kamron UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Maxmudjon Oripov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Mirayimov Mirdiyor UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Muhammad Turdiyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadrizo Abdumannopov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Muxammad Saydiyev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
NAZARBEK JAVQONOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Og'abek Odilov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Otabek Mirzayev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Otabekov Omadbek Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
SARDOR RAXMATULLAEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Salimov Bexruz Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sardor Saparov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Sattorov Azizbek Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sayfullo Tohirjonov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Shahriyer Rustamov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Shahzod Salimov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Temur Qodirov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Temur Rahimbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Toshpulatov Sultonbek UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
ULUGBEK UKTAMOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Umarali Abdujabborov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Zuafar Abdulxakimov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -41 kg (43)
Class A (43)
Uktambek Parfiboyev Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Ali Eshnazarov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Alimardon Sultanov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Armanbek Maratov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Asilbek Kholdorov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
BAROTJON NORMURODOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Bekinmatov Shahriyor Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Bekzod Safarboyev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilbek Nosirov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Elbek Olimov Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Erlan Bazarbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Firdavs Baxodirov ROZK Uzbekistan Uzbekistan
Foziljon Sobirjonov ROZK Uzbekistan Uzbekistan
Hikmatullaev Abdurahmon Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
ISLOM KARIMOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasur Tuhtashev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasurbek Yunusaliyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Javlonbek Shermatov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Javohir Karimov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Jaxongir Abdullaeyv SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Jayhunbek Jabborov ROZK Uzbekistan Uzbekistan
Mirzoxid Samadov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhammdsodic Kahramonov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Murodbek Ziyodullaeyev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Muxammadqodir Kenjayev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Normurodov Muhammadali Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Nurislombek Erkinov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
ORZU SULTANOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Ogabek Abduqodirov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Otajon Tokhirov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Quvonchbek Abdukamolov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ravshanov Abdullox Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Rustam Jumaniyzov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
SARDOR HAKIMOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
SHOXJAXON XUDAYKULOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Sanjar Ermatov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Shaxboz Yolchiboyev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Shaxbozbek Erkinov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Shoxjaxon Yunusov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Turaev Usmon UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
ULUGBEK ERGASHEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Ulugbek Qushbekov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Yuldashboy Kalandarov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -45 kg (37)
Class A (37)
Xumoyun Quchqorov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
ABDUSAMAT NASIMBOEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdulloh Biloldinov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Alisherbek Juraev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Asrorbek Mamanazarov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Axmedov Shohjahon Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ayubxon Xayotov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
BUNYODBEK RAXIMJONOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Belgibayev Azizbek Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
DIYORBEK ZOYIROV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
ELDOR ERGASHEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Farhod Toshpulatov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Firdavsbek Gayrataliyev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Hojiakbar Holikulov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
JAMSHED OLIMJONOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Jamoliddin Xayitboyev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasur Juraqulov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasurbek Mamadaliyev ROZK Uzbekistan Uzbekistan
Javlon Berdibekov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Javlonbek Fayzullayev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Javlonbek Toshkentov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Mirjalol Shamsiddinov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Nursultan Jaksimuratov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Otabek Soliyev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Otabek Qurbonboyev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ozodbek Nazarov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ozodbek Abduxalimov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ozodbek Nurmuhamedov Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
RAMZIDDIN TEMIROV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Ratmir Saitov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Raxim Duysenbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Sanjarbek Eshboyev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Shahzod Sharifjonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Sukhrob Turg'unov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Suraj Eldashov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Toirov Amirxon Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Xolmurzayev Bexruz Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -49 kg (31)
Class A (31)
Abdullayev Muhammadali Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Abubakir Bahramov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Akmalbek Xayitboyev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Kaliknazarov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Asilbekjon Yakubov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Axmedov Joxongir Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Erkinov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Ibragimov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Baykhodjaev Nurlan UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Bobur Isomov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Botir Toshtonov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Botirjon Kurbonaliev Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Elyor Valijonov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
ISLAM SULTANOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Inomov Sardor Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Jahongir Abdiyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasurbek Anvarov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Kamolliddin Tashbayev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Muhammaddiyor Karimov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Oybekjon Ochildiev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Ozodbek Tuychiboyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Ozodbek Majidov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
SARVAR UROKOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Sardor Marqaboyev Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sarvar Oktamov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Shahruz Fayzullaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Shariyar Abbazov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Solijanov Sardor Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Solikhov Akhmadjon UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Sunnatillo Khayrullayev Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Ziyoxiddin Qobiljonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -53 kg (22)
Class A (22)
ARZIU EREJEPOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Soibnazarov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Bekhruz Ibragimov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Bozov Kamron Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Dauranbek Joldasbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Dilkashbek Musurmanov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Donyor Ergashev Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Elmurod Abduqayumov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Fitrat Anorboyev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Golibjon Azimov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Ilyosxon Abdumannonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Iskandar Hamrakulov Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
JabborAli Ibragimov Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Merojiddin Qobiljonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
SHOHJAHON BOBOKULOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
SUKHROBBEK DJUMAYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Sarvar Yakubov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Shohjaxon Ruziqulov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Shoxruh Rahmatov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Tog'aymurodov Ali Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Turmurodov Muxammadali Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Yuldoshev Suxrob Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -57 kg (21)
Class A (21)
Abdurauf Shovqiboyev Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Ajiniyaz Bazarbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Alisher Atahanov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Asqar Qurbonmurodov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Bekzodbek Mamatkodirov Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Bobur Sodikov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Botir Toshtemirov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
DAVRONBEK UMAROV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Ermatov Dilshod Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Jaloliddin Berdikulov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Jamshid Jumaniyzov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Javlonbek Rahimov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Kamronbek Marufjonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Kim Nikita Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Komiljonov Arman Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadziyo Maxsudaliyev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Muratov Muzzafar Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
SAMIRBEK AKBAROV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Shaxrior Norboev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
UMID NARZIEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Zoxidjon Akbarov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -61 kg (20)
Class A (20)
Abdulaziz Erkinov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Amir Qarlibaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Axrorbek Abdugafforov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
DUSTMUROD TURAKULOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Diyorbek Samatov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Hojimuhammad Rahmatov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Ikromjon Abdikulov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Mirtursunov Mirfayzi Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Mirzamahmudov Bekzod UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Mirzamaxmudov Bekzod UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadaziz Uktambekov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Obidjon Baxtiyorjonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Pak Alisher Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Raximov Aliakbar Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
SHAHZOD JURAKULOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
SHEXROZ GOFFOROV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
SHUKHRAT KARIMOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Serikbaev Jaxangir Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Timur Murodullaev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
ZAFAR FAXRIDDINOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -65 kg (14)
Class A (14)
Abduxalikov Jamshid Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Artikmetov Akbar Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Axadjon Muhtorov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Manzurov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
DOSTON TEMIROV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Dauletmurat Abatbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
JAVOKHIR ABDULLAYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Javohirbek Satimbayev Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Javoxirxon Xidayatov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Kodirhon Halimov Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Maxset Ongarbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Muhiddin Yahshiboyev ROZK Uzbekistan Uzbekistan
Ravshan Gofurjonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
YUNUSBEK SHARIFOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male +65 kg (18)
Class A (18)
AZIZXON ULUGBEKOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Asliddin Alimnazarov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Fayoz Hasanov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Hojiakbar Mominov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Husniddin Ahmadov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
JAKHONGIRMIRZO MURODOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Lee Dmitriy Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Lutfullojon Valiyev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Muxammadrasul Olmasov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Nurbek Murodullayev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Oyatbek Boshmonov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Ozodbek Nusratullaev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
SHAKHZODBEK GIYOSOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Sherbek Abduvaliyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Sobirov Sunnat Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sulton Kholdorov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Tereshin Ratmir Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
ULUGBEK BOLTAYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Juniors male -45 kg (45)
Class A (45)
Abdugofir ABDULLAev Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdumalik Rakhmonov ROZK Uzbekistan Uzbekistan
Abdumumin Abdusamatov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Abduraimov Asliidin Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ahrolhon Abdurahmanov Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Akmalxonov Samadxon Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Anvar Rustamov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Arslon Abdunazarov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Asliddin Mukhtorov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Ayidos Mambetov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Eshniyzov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Behruz Meyliyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Dauranbek Sabirov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Davlatbek Bozorboyev Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilshodbek Abdullaev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Dilshodbek Turdiev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Diyorbek Umurzoqov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Islombek Mahmudov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Islomxaja Kadamov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Jahongir Yoqubov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Jamshid Kuramboyev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Komoliddin Alimov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Lyan Andrey Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
MIRONSHOKHMIRZO MUZAFFAROV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Makhmudjon Nabijonov ROZK Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadali Amrilloyev Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadaziz Ibaydullayev Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Omadbek Burgutov Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Radjabov Islom UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Ramziddin Yuldashev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
SANJARBEK SAMANDAROV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
SANZHARBEK SALIEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
SHAKHBOZ EGAMBERDIEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Sayidakbarxon Inomjonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Shahzod Danabayev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Shakhboz Abdusaidov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sherhon Bafoyev ROZK Uzbekistan Uzbekistan
Sherzodbek Baxodirov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Shohjaxon Rajabov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Shoxruxbek Azimov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Shuhrat Bahtiyorov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Shuxrat Ibragimov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Suxrob Ataxanov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
UMID GULDERBAEB Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Zuxriddinov Xusniddin Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Juniors male -48 kg (41)
Class A (41)
AZIZBEK ASLONOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdullox Sagatov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Abduqodirov Javohir Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Ablashimov Batirbek Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Akbar Raxmanov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Aliev MuhammadAmin UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Arziev Azizbek UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Dadahonov Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Azamat Mutalipov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Aziz Jurayev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
BEKHRUZ DUSTMURODOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Baxtiyor Latipov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Behruz Abdullayev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
DAVLAT KULIEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Davlatbek Toshmatov Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Doston Urinov ROZK Uzbekistan Uzbekistan
FAYZIDDIN ATOYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Feruzbek Murodov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Ibodulla Ibodullayev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Jafarbek Sharifov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Jahongir Anvarov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Javohir Egamberdiyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Jurabek Kamoliddinov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Lazizbek Qurbonaliyev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Lyan Aleksey Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Maxmudjanov Farxod Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Mirzohidjon Madaminov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadziyo Islomov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Mustafaqulov Jaloliddin UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Nodirbek Lapasov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
OYBEK OLIMOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Og'abek Asqarov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Quvonch Pirmamatov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruslan Jurayev ROZK Uzbekistan Uzbekistan
Shahriyor Kobilov Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Shamsiddin Qurbonov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Shohjahon Tohirjonov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Shoxniyoz Marasulov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
TEMUR XASANOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Usmon Shamsuddinov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Xurshidbek Mingboboyev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Juniors male -51 kg (41)
Class A (41)
ABDULLOJON SHUKUROV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
AMIRSHOKH RASULOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Akmal Ubaydullayev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Anvar Mambetnazarov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Anzur Suvonov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Baxromov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Asrorjon Safarov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Butyorov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Barkamol Kenjaboyev Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Baxtiyorjon Isroilov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
DILMUROD SHODIKULOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilshodbek Ulugbekov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Diyorbek Goyibnazarov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Fahriyor Fahriddinov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Ibroximjon Abdugafforov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasur Hursanaliyev Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Jetkerbay Maxsetov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Kamronbek Saydullayev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Kholmurodov Javokhir UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Kim Kiril Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
MEHRSHOD RAXIMOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Maxmud Olimov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Mustafa Sodikov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Navruzbek Islamov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Nazarov Nazarali UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Nematjon Nematov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Ni Artem Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Og'abek Sobirov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruzimurod Eshmurodov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
SAIDAZAMXON BAXRUTDINOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
SARDORBEK KAMOLOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
SHokirov Sardor Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Samandar Mamasodiqov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Sharofiddin Xolbutaev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Sirojiddin Sobirov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Timur Rustamov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Ulmasov Abror Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Umidjon Ermanov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Umidjon Eshbutayev Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Yoqubjon Abdullaev Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Zikrillo Egamberdiyev Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Juniors male -55 kg (42)
Class A (42)
ALIBEK TURDIYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Akmal Yoldashev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Qayumov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Aziz Tuychiyev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Musurmonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Ergashev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
BEKZOD AMRILLOYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Bekhruzbek Daminov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Golib Gofforov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Hojiakbar Abdurasulov Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Humoyun Shukurjonov Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Hvan Mark UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Ilyos Uralov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Iskandar Mamajonov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Islomiddin Nabiyev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Ismoil Jolgashev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Javlon Nishonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Javlon Erkinov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Javohir Baxtiyerov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
MEXROJBEK MAXMUDOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Maxmudov I Ismoil Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadjon Nuriddinov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Murod Otakulov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Nurmuhammad Zokirov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Otabek Davletov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Ozodbek Mamadaliyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Ravshanov Rahmatulloh UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
SHAKHRIZOD GADOYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Saidgaliev Rustam Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Samandar Arziyev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Sanjar Kobiljonov Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Sayidbek Sayidabdullayev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Shohimardon Boltayev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Togaev Akrom UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Turabov Umidjon Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
UTKIRJON ABDUGANIEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Ubaydullaev Ismoil Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ulugbek Bahitganov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Umid Bozorboyev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Valijon Saidov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Xayrulla Galiev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Xusainbek Saatbayev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Juniors male -59 kg (40)
Class A (40)
Ibrohimjon Yoqubov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
ASROR FAYZIYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdulaziz Bakiyev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Abduraxmon Xamroyev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Abduvahobov Abrorjon UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Arsen Sagiadinov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Diyerbek Sharifboyev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Doston Abduqodirov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Farukh Mahamadov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Firdavs Qajiyazov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Golib Anorqulov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Hasanboy Mamashokirov Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Jaxongirmirzo Turgunov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Jaxongirxon Umarhonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Jonibek Yokubov Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Murod Rajabov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Nurzod Normurodov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
OGABEK SOLIYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Obidjonov Javokhir UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Odilbekov Shuhrat Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Oktamov Akbar Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Orziyev Botir Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Oyatulloh Akramov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Quvoch Jurakulov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Rustem Seytmuratov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
SOYIBJON SAIDOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Samandar Kamolov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Samandar Kulsoatov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Shahzod Kholikulov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Shermukhammadbek Sherzodov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sherzodjon Hasanov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Shohjaxon Maxmadaliyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Sultonbek Rahimboyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Sunnatillo Baxramov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Sunnatullo Jumaboev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Talantbek Xayitboyev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Umidjon Abdukarimov Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Yaxyo Komiljonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Yodgorbek Juraboyev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ziyodbek Xalimov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Juniors male -63 kg (35)
Class A (35)
Arslanbek Saatbayev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Payzikulov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Hikmatov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Bahriddin Mamatkodirov Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Bakhtiyor Sodiqov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Dauranbek Ganibaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Dilshod Ismanov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilshodjon Axmedov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Doniyor Safarov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Ermukhammadov Samandar UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Humoyun Odilov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Ibroxim Usmonov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ilnur Nagimov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
JONIBEK RAMAZONOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Javlonbek Normahamatov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Karimboev Shohjahon Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Komiljonov Muhammadayubhon Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Lazizbek Abduqodirov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
MIRFAYZ MUSTAKIMOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
MUKHAMMADALI TUKHTAMURODOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Madaminbek Alimov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Maxmudbek Mustafoyev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadamin Nematjonov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Muxammadnozim Meliqulov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Nasimov Xurshid Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Nurquanish Nizamatdinov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
OZODBEK ISLOMOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Otabek Anorboyev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ozodbek Valiyev Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Samandar Shaydulov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Sayidburhon Umarhonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Shahzod Temurboyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Shoxrux Karimov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Sohibkamol Nomonjonov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Uktamjon Nabijonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Juniors male -68 kg (28)
Class A (28)
ASADBEK TURAEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdullaev Islom Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Aqilbek Maxsetbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Karimjonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Azamat Abdirasuliev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Behruz Sayimov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
DIYORBEK MURODOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Diyor Murodov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Durbek Gofuraliyev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Ganiev Behruz Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Gulomjonov Asror UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Ibratjon Zohrjonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Ilyosbek Rakhmonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Inomov Muxammadamin Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Javokhir Berdibekov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Jaxongir Qushaqov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Kuvochbek Mahmudjonov Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Mahmudjonov Ziynatillo UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Murodjon Muminov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Najmiddin Qosimhojiev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Nurislom Qurbonov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Nursulton Hakimov Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Otabek Gofirov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Otabek Yahshiliqov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Ravshan Abdukhalilov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sanjar Rahimberdiyev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Ulugbek Tursunov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Yuldashev Yuldashev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Juniors male -73 kg (22)
Class A (22)
ASLIDDIN TEMIROV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Arsen Bariev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Asliddin Sayfiddinov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Bedirbek Allayarov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Davlatbek Jorayev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Elyerbek Ganibekov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Jaloliddin Narzullayev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasur Tulaboyev Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Kamron Inomjonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Madolimjon Tursunaliyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Malikjon Khamidov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Musaev Abubakir Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Nazarbek Zokirov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ogabek Begimov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Otaev Doston Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Rahat Mirzakulov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Raximjon Tursunaliyev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Shaxzodbek Rustamjonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Shermukhammad Tojaliyev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Timur Xusanov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Turdimuratov Rasul Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Turg'un Jurayev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Juniors male -78 kg (21)
Class A (21)
Abbos Chuponqulov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Abdurasul Sobirov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Aliqulov Asilbek Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Sharofiddinov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Hasanboyev Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
BAKHROMJON RAJABOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
DIYOR UMAROV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
JAMOLIDDIN ABDUSALOMOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
JAVLONBEK HAKIMOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasur Norqobilov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Mahsud Maratov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Maxmud Perdebaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Mirsaid Najiev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Nurseyit Pirjanov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Ozodbek Egamberdiyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Sadriddinov Muzaffar Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Shohjaxon Choriyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Sultonov Shohruh UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Xakimov Amirhan Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Xasanboy Maxmudjonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Zafar Sultonov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Juniors male +78 kg (21)
Class A (21)
AMALBEK KHALILOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Abzalbek Nagmetov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Asilbek Rizvonov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Boburjon Orzikulov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Davron Abdullajonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Humoyun Sayfiddinov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Ibrohimhon Samadhonov Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Javohir Sunnatov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Javokhir Jumabekov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Jobirkhon Gaybullayev Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Komiljon Xoshimjonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Mansur Ashurqulov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Mavlonov Marat UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
NUMONJON UMAROV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Nematulla Jumaev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Nurmuhammad Suyunov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Obidjon Sobiraliyev Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
SHoxrux Abdusalomov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sadullaev Sardor Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Timur Nagimov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Tohir Muhitdinov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Juniors female -42 kg (34)
Class A (34)
ADOLAT TURAYEVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Adashalieva Samira Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Asal Abduraxmonova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Aydana Pirlepesova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Aziza Alisherova Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizaxon Toshmuxammadova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilnoza Tangirova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilsevinch Saidova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Diyorahon Ziyoyeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Farangiz Malikova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Gofurova Sevarahon Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
MARIPJANOVA ZILOLA Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Maftuna Turgunpulatova Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Maftuna Juraeva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Mashxura Normatova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Nabirabonu Shirinova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Odilova Saodat UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Qakhramonova Sabina UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Rayhona Askaraliev Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Roza Saparmetova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
SUNBULA SHUKUROVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevara Bekmurodova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Ne'matullayeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Shakhinabonu Sayfulloyeva Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Shaxinya Saidova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Shaxzoda Solijonova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Sobira Almurodova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
TAKHMINABONU KHASANOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Umida Abdusalomova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Umida Iskandarova Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Umida Abdullaeva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Xolida Karimberdiyeva Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Zebiniso Hoshimjonova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Zuhra Norquziyeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Juniors female -44 kg (23)
Class A (23)
Badayan Kseniya Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
DINORA RUSTAMOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Dildora Muminova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulmira Xurramova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Kholida O'razaliyeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
MADINA ISLOMOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
MARJONA MUXIDDINOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
MARJONA AMRILLOYEVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Madinabonu Muxammadsoliyeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Maxliyo Kozimjonova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Mehriban Muratova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Muazzamkhon Mirjalolova Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Muxlisa Ergasheva Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Primova Marjona Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
SHaxigrldiyan Anait Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sabina Narmatova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevaraxon Polatova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Musabayeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Shokhinur Sayidbekova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
TATYANA TSOY Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Xolisaxon Ibroximova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Zilolabonu Kurbonaliyeva Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Zuxraxon Tojimatova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Juniors female -46 kg (27)
Class A (27)
Azamova Madina Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Badayan Anastasiya Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Dildora Xushboqova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Dilnaz Maratova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Durdona Abduganiyeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
FOTIMABONU NOSIROVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Feruza Azamova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Feruzabonu Raxmiddinova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Fotimaxon Tojimatova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulira'no Abdulxakimova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
MAFTUNA TIMUROVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Maftuna Pirmahamatova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Munisa Abdullayeva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Munisa Karimova Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Nasiba Matkarimova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Niyatullaeva Mashxura Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ozoda Abdulhamidova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
POKIZA SHARIFULLAEVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruxsorabegim Azimbekova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
SHUKRONA SHODMONOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Sabrina Po'latova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Mamirova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Shahlo Rustambaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Tursunoy Ismoilova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Umirzakova Aynura UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Umirzakova Aynura Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ziyeda Kuramboyeva Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Juniors female -49 kg (31)
Class A (31)
AYSHE TOSHPULOTOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
DIYORA IMOMALIYEVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Damira Qodirqulova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Gayratova Zebo Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Gulchehra Kholiqulova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulsanam Usmonova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Janar Raxmanbergenova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
LAYLO ZAYNIDDINOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Makhmudjonova Gulnoza UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Yuldosheva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Maxzunaxon Akramova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Mukaddas Alikulova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Mumtozbegim Kutliboyeva Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Mumtozbegim Khalilova Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Muxlisaxon Ishqulova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Nilufar Aliqulova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Pak Miri Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
RUKHSORABONU SAIDOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Ra'no Nasreddinova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruxshona Xasanova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Rzabiyke Muratbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
SITORA GULOM RASUL MUXAMMAD ALI Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Salimboyeva Azizabonu Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sarvinoz Qurbonova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Sayyora Bekmurodova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinchxon Nazarova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Shahnozabanu Bazarbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Ugiloy Jaloliddinova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Viktoriya CHETVERTKOVA Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Zebiniso Kimsanaliyeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Zuxra Toshpulatova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Juniors female -52 kg (28)
Class A (28)
AHURA KAROMOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Dildora Matieva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Dilnoza Mingirova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Eshmuradova Sabina UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Feruza Hasanova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Gazinyanc Aleksandra Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Gulfiya Atamuratova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Gulnaz Qalbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Makhliyo Egamberdiyeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Manzura Mirzabaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Hudaykulova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Ismatullayeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Maxbubaxon Nabiyeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Mukhlisa Dekhqonova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Mushtariy Sadikjanova Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Muslima Abdullayeva Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Ozoda Fayzullayeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
RUKHSHONA SALOMOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
SABRINABONU DAVRONOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
SHakirova Kristina Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sarvinoz Ismoilova ROZK Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Jakbarova Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Shukurona Mashrabova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Sunbula Yuldosheva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Suraye Raximova Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
UGILOY IBRAGIMOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
UMAROVA Malika Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Zarinabonu Gofurjonova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Juniors female -55 kg (31)
Class A (31)
Asalhon Xujaniyozova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Azamjonova Mohinurbegim Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Azizova Shaxlo Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Dilfuza Mutalibova Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Dinara Erkinova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Diyoraxon Qochqaraliyeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Dunyobegim Rustambekova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Durdona Shukrullaeva Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
E'zoza Kuchkarova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Kamila Xabipnazarova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Khilola Botirova Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
MARJONA ABDUSHUKUROVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
MEKHRIBON BARATOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Normamatova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Mohichehra Azamova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhlisa Karimova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Mukhayyo Ruziboyeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Nigoraxon Orinbyeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Nozima Xolmuhammedova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Odina Dekhkonova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Ozoda Ergasheva Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
PARIZODA SALIMOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
RUKHANGIZ IKROMOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Rayxona Olimova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
SHAKHNOZA KENJAYEVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Sabira Nietbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Otayeva Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Turamurodova Nodira Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Xaitova Nurzoda Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Zamira Salayeva Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Zarnigor Kuzibekova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Juniors female -59 kg (26)
Class A (26)
Dilbaroy Sobirova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
GULRUH ABDUSHUKUROVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Hudayarova Sarvinoz Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Kamola Ismatova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Li Alina Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
MEKHRIBON JUMAEVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Mahliyo Bekturova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Mamura Nematova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Mamurjonova Mubina Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Mashxura Mustafoqulova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Mehribanu Sultanbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Mo'minjonova Madina Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Muslima Rasulova Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
NILUFAR RAKHIMOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Nargiza Axtamova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Omina Botirova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Pokiza Pulatova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
SHAXRIZODA NARZIMURODOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Sabrina Shamuratova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Sadoqat Yulchiyeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Shakhinkhon Ergashova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Shoira Kodirova Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Soxiba Eldosheva Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Xalimabonu Sobirjonova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Zarnigor Shermamatova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Zuxra Azimjonova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Juniors female -63 kg (20)
Class A (20)
Aziza Hasanova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Baxtiyorova Dilnura Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
DINARAKHON DONIYOROVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Egamberdieva Anora Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Gulnaza Ahmadova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Gulorom Azmetova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Kamola Karimova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
MUNISA ABULOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Musirova Sevinch Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
O'g'iloy Yusupova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Rakhimjonova Nozima UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Roziyaxon Mosinova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruxshona Saydalimova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Savriniso Boymurodova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Shahsanem Uteniyazova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Shaxloxon Munavvarova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Tumaris Asamatdinova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Umida Fayzullayeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Umidaxon Mansurbekova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
ZEBO ASLONOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Juniors female -68 kg (22)
Class A (22)
Alimahamatova Muhlisa Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Charos Nakhalova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Dinara Togaeva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Diyara Abdullayeva Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulandon Meliboyeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Liana Kamaletdinova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Lola Abduraxmonova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Moxlaroyim Bekjorayeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Mubinahon Giyosiddinova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Murodova Ruhshona UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Muslima Odilova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Nadira Nurimbetova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Nodirabegim Safaraliyeva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Radjapova Elzara Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Rukhshona Khamdamova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Sagdullaeva Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Sojida Sirojova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Soliyeva Aziza Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Tashmukhammedova Maryam UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Umida Alimova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Umidaxon Mirzaboyeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Zarinabonu Abdillaeva Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Juniors female +68 kg (17)
Class A (17)
Abdullayeva Naima Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Asila Jumabayeva Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Iroda Quqonova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Laylo Xojaniyzova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Li Yana Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Lola Abdurasulova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Madina Eminjonova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Madina Khatamova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Mirtojieva Iroda UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Niginabonu Abdurazzakova Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Omina Saidmuratova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Omina Ikromova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Rukhshona Olimjonova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
SEVINCH URAZALIYEVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Smirnova Ksenya UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Smirnova Kseniya Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Tabassum Usmanova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan