Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

LONDON KIXSTAR OPEN

  • Tournament dates
  • 29 June 2019
  • Deadline
  • 23 June 2019
  • Competitors
  • 288 / 300
  • Location
  • K2 Centre
  • RH11 9BQ
  • Pease Pottage Hill, Crawley
  • Great Britain Great Britain

ONCE THE SUBSCRIPTION FOR THIS EVENT IS FULL, WE WILL START A WAITING LIST. ALL TEAMS THAT HAVE CURRENTLY ENTERED PLAYERS WILL BE CONTACTED AND PAYMENT OF THE ENTRY FEES REQUESTED. ONCE THE DEADLINE FOR PAYMENT IS REACHED, ANY PLAYERS WHO HAVE NOT PAID THEIR ENTRY FEE WILL BE REMOVED AND PLAYERS FROM THE WAITING LIST WILL BE ADDED.

TEAMS WISHING TO ADD PLAYERS TO THE WAITING LIST SHOULD DOWNLOAD THE WAITING LIST SPREADSHEET AND COMPLETE IT WITH ALL INFORMATION AND EMAIL IT TO BRIAN TILLEY (BTILLEY66@AOL.COM) - PLEASE NOTE THAT PLAYERS WILL BE ADDED FROM THE WAITING LIST IN THE ORDER THAT THEY ARE RECEIVED

PLEASE NOTE THAT TEAMS SHOULD ENTER THEIR OWN COACHES BEFORE SENDING THE WAITING LIST - COACHES WILL NOT BE ADDED BY THE SYSTEM ADMINISTRATORS AND PLAYERS WILL NOT BE ADDED FROM THE WAITING LIST UNTIL A COACH IS ADDED


27.01.19 - UPDATEED ENTRY PACK ADDED - CHANGE OF VENUE TO K2 CENTRE CRAWLEY

04.02.19 - PLEASE NOTE THAT WHILST AMENDMENTS OF PLAYER WEIGHT GROUPS ETC CAN BE COMPLETED UNTIL THE DEADLINE, PLAYER WITHDRAWAL CAN ONLY BE MADE UNTIL 1ST JUNE AFTER WHICH TIME, THE EVENT HOSTS MAY CHARGE AN ADMINISTRATION FEE. THE OC STRONGLY URGE YOU TO CHECK YOUR ENTRIES PRIOR TO THE 1ST JUNE AND SHOULD ANY NEED REMOVING THEN PLEASE EMAIL DETAILS OF THE REMOVALS, INCLUDING THE AGE AND WEIGHT GROUP OF THE PLAYER, TO BTILLEY66@AOL.


Downloads

BLANK WAITING LISTBLANK WAITING LIST
Kixstar London Open (interactive)Kixstar London Open (interactive)
Kixstar Open Poomsae Division-2Kixstar Open Poomsae Division-2
MATCH NUMBERS PER TEAM ALL GROUPSMATCH NUMBERS PER TEAM ALL GROUPS

Results

KIXSTAR OPEN CHAMPIONSHIPS DRAWSHEETS WITH RESULTSKIXSTAR OPEN CHAMPIONSHIPS DRAWSHEETS WITH RESULTS
KIXSTAR OPEN CHAMPIONSHIPS INDIVIDUAL RESULTSKIXSTAR OPEN CHAMPIONSHIPS INDIVIDUAL RESULTS
KIXSTAR OPEN CHAMPIONSHIPS TEAM RANKINGKIXSTAR OPEN CHAMPIONSHIPS TEAM RANKING

Competitors (288)

Pee Wee female -18 kg (2)
Class A (1)
Salina Safarisekhavat I.F.S.T Iran Iran
Class B (1)
Melissa Borojerdi SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Pee Wee female -20 kg (2)
Class B (2)
Arina Monteiro CMS Academy England England
Dahlia Charlotte Grant CMS Academy England England
Pee Wee female -22 kg (1)
Class B (1)
Nawel Boucenna Premier Taekwondo London United Kingdom United Kingdom
Pee Wee female -24 kg (3)
Class B (3)
Harleen Kang Legacy Taekwondo England England
Keira Gnanapragasam Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Nina Thue-tun FUSION TAEKWONDO England England
Pee Wee female +26 kg (1)
Class B (1)
Aaliyah D'Sylva Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Pee Wee male -20 kg (4)
Class B (4)
Amaan Hussain CMS Academy England England
Pius Junior Appiah CMS Academy England England
Sean Cardona Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Zaac Quah (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Pee Wee male -22 kg (4)
Class B (4)
Andreas Beckford CMS Academy England England
Charlie Martin Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Messi Osmani Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
Zev Munkhbat Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Pee Wee male -24 kg (9)
Class A (4)
Hamza Elagami Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Hugo Lyon Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
Misha Griffin TEAM WATERSIDE England England
Salman Hussein CMS Academy England England
Class B (5)
Cameron Patterson Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Hussnain Malik CMS Academy England England
Reuben Heard Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Shahar Mukamel Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Vladimir Kuzmin Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
Pee Wee male -26 kg (2)
Class B (2)
Hamza Malik CMS Academy England England
Patrick Gooden Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Pee Wee male +26 kg (5)
Class B (5)
Abbas Abbas CMS Academy England England
Danila Kuratau Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Patryk Tata Dorset Taekwondo (Tigers) United Kingdom United Kingdom
Veron Selema Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
harry sandell Predator Taekwondo England England
Children female -26 kg (8)
Class A (4)
JIA GOSRANI W TIGERS United Kingdom United Kingdom
Kaylee Chu Tan'Gun Sport United Kingdom United Kingdom
Poppy Kingsley TEAM WATERSIDE England England
Zaina Riaz Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Class B (4)
Grivielma Casencia Galas Premier Taekwondo London United Kingdom United Kingdom
Jayleen Kaur GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Salome Rojas Cardona Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Thia Lee Legacy Taekwondo England England
Children female -29 kg (3)
Class B (3)
Helena Harris Legacy Taekwondo England England
Salome Aude-lange Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Sienna Pope KMA Sports Academy England England
Children female -32 kg (8)
Class A (1)
Lily Kingsley TEAM WATERSIDE England England
Class B (7)
Ana-Anastasia Perciun GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Demi Baez CMS Academy England England
Elora Jackson Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Kei-ahna Tomlinson CMS Academy England England
Lamise Laila Khan SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Sophia Borojerdi SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Tiana Creed Legacy Taekwondo England England
Children female -36 kg (4)
Class B (4)
Frances Appiah CMS Academy England England
Klaudija Kizalaite Sun Taekwondo Club England England
Mariia Kuzmina Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
VERONIKA SARA O'NEILL SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Children female -40 kg (6)
Class A (2)
Dani Ella Chu Tan'Gun Sport United Kingdom United Kingdom
Ella Bell (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Class B (4)
Edirin Alawuru Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Sarah Fife Legacy Taekwondo England England
Selma Bahi Premier Taekwondo London United Kingdom United Kingdom
Starr Active CMS Academy England England
Children female -48 kg (2)
Class B (2)
Emilia Tata Dorset Taekwondo (Tigers) United Kingdom United Kingdom
PRANISHA RANA STKDD England England
Children male -26 kg (6)
Class A (2)
Fabio Carvalho Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Sultan Hussein CMS Academy England England
Class B (4)
Bryce Mateo Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Caleb Lanve Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Raif Jamil-Altafi GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Zar Torley Creative Ways Taekwondo - Milton Keynes United Kingdom United Kingdom
Children male -29 kg (8)
Class A (1)
Luke Cottell TEAM WATERSIDE England England
Class B (7)
Adam Amrani Hussain Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Alexander Lau Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Callum Patterson Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Kasra Salehimoghaddam I.F.S.T Iran Iran
Leo Fife Legacy Taekwondo England England
Noor Haytham Alswaitti SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Samuel Leah Dorset Taekwondo (Tigers) United Kingdom United Kingdom
Children male -32 kg (13)
Class A (2)
Jack Lyon Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
Nathan Byrne Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (11)
Ayan Malik GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Dominik Tarnatki (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Ellis Titchner Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Ethan Ebro Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Nikesh Balakrishnan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Nikita Kuratau Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Oliver Pachansky Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Parsa Salehimoghaddam I.F.S.T Iran Iran
Seungnim Lim Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Younes Bahi Premier Taekwondo London United Kingdom United Kingdom
Zoubair Nour Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Children male -36 kg (17)
Class A (4)
Antonio Buonaiuto Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Joshua Byrne Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Sadra Salehimoghaddam I.F.S.T Iran Iran
yahia elagami Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Class B (13)
Ajai Kandeepan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Alex Soumahoro FUSION TAEKWONDO England England
Archie Deubert Tan'Gun Sport United Kingdom United Kingdom
Callum Robson A.W.T.C. Bournemouth England England
Manuel Grande Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Mudaser Yousufy SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Niko Baez CMS Academy England England
Oliver Sweeney Sun Taekwondo Club England England
Shaan Jhita SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Tomi Makanjuola Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Zaccariah Degale SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Zak Ashour Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
arthur Crumley STKDD England England
Children male -40 kg (12)
Class A (1)
Jamal Khan SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Class B (11)
Ben Tomkins Tan'Gun Sport United Kingdom United Kingdom
Finley Crowe A.W.T.C. Bournemouth England England
Francis Appiah CMS Academy England England
Jivan Kang Legacy Taekwondo England England
Kenzie Khouchane Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Kevin Yeboah SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Luis Hepozden TEAM WATERSIDE England England
Malik Hird FUSION TAEKWONDO England England
Mohsin Khan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Mustafa Yousfy SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Stanley Reader Tan'Gun Sport United Kingdom United Kingdom
Children male -44 kg (1)
Class B (1)
Kameel Warren FUSION TAEKWONDO England England
Children male -48 kg (2)
Class B (2)
Harry Jackson Tan'Gun Sport United Kingdom United Kingdom
Mosaver Khwaja SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Children male +48 kg (1)
Class A (1)
Ricardo Williams (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Cadets female -29 kg (1)
Class A (1)
Darcey Stenzel Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
Cadets female -37 kg (2)
Class A (2)
Prithiga Satheesh GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Safa Sharaf London Taekwondo Academy England England
Cadets female -41 kg (7)
Class A (4)
Jena Al-Hashimi Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Leihona Ludlow (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Marwa Sharaf London Taekwondo Academy England England
Simran Kajevic Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (3)
Leela Jackson Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Manel Belalia Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Yasmin Amrani Hussain Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Cadets female -44 kg (5)
Class A (3)
Britt Huber TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Ocean Gabriel-Lovell Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Vishnupriya Balakrishnan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class B (2)
Nafisa Qureshi Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
Sofia Grant Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Cadets female -47 kg (2)
Class B (2)
Aishvarya Chandramohan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Kareen Bhail Legacy Taekwondo England England
Cadets female -51 kg (2)
Class A (1)
Baran Norouzi Premier Taekwondo London United Kingdom United Kingdom
Class B (1)
Armina Mokarrami Premier Taekwondo London United Kingdom United Kingdom
Cadets female -55 kg (1)
Class B (1)
Tilly Hiscock TEAM WATERSIDE England England
Cadets female -59 kg (1)
Class A (1)
Cecilie Evita Oien Team Rora Norway Norway
Cadets female +59 kg (2)
Class A (1)
Aimee Cooke Tan'Gun Sport United Kingdom United Kingdom
Class B (1)
Savnoor Gill Legacy Taekwondo England England
Cadets male -33 kg (5)
Class A (3)
Daniel Carvalho Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
James Craven-Archer TEAM WATERSIDE England England
Zaw Torley Creative Ways Taekwondo - Milton Keynes United Kingdom United Kingdom
Class B (2)
Aaron Banyon Legacy Taekwondo England England
Ayman Qayum GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets male -37 kg (7)
Class A (2)
Ethan-blaize Pearce (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Safdar Malik CMS Academy England England
Class B (5)
Jack Buckley Legacy Taekwondo England England
Malachi Staveley GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Martin Mindov Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Matthew Meade Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Ned Jarvis Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
Cadets male -41 kg (8)
Class A (4)
Jake Pachansky Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Leo Harrison (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Patryk Kazmierczak Tan'Gun Sport United Kingdom United Kingdom
Samann Kouma Sun Taekwondo Club England England
Class B (4)
Harshan Sethurajan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Kado Bateman GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Tommaso Cavagnini Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
Tristan Scutaru Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Cadets male -45 kg (7)
Class A (3)
Aaron Bedford (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Ahmad Al Baidhani Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Mosawer Yousufy SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Class B (4)
Filip Kusy Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
Matteo Dashi Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
Sam Cribb A.W.T.C. Bournemouth England England
Sami Isam-abdu London Taekwondo Academy England England
Cadets male -49 kg (11)
Class A (8)
Adem Yalcin Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Daniel Krupin Legacy Taekwondo England England
Kyan Gnanapragasam Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Marvin Sabutanan Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Oliver Yhap Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
Philip Custodio Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Shem Battles Guardian Knights United Kingdom United Kingdom
Vladislav - Victor Perciun GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class B (3)
Arthur Pushkarov GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Montgomery Cambridge Legacy Taekwondo England England
Shanath Suthakaran GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets male -53 kg (3)
Class A (1)
Arigaran Chandramohan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class B (2)
Honi-ana Nguyen FUSION TAEKWONDO England England
Jakub Kusy Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
Cadets male -57 kg (3)
Class A (2)
Alexander Plaipetch-Unes Strommen Taekwondo Norway Norway Norway
Daniel Foran Creative Ways Taekwondo - Milton Keynes United Kingdom United Kingdom
Class B (1)
Amaan Khan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets male -61 kg (1)
Class B (1)
Mathujan Chandrakanthan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets male -65 kg (2)
Class A (1)
Arniel De Torres Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (1)
Ryan Khouchane Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Cadets male +65 kg (2)
Class B (2)
Dominic Sandiford London All Stars Taekwondo Academy England England
Toruemi Iteye-Obi London All Stars Taekwondo Academy England England
Juniors male -45 kg (4)
Class A (4)
Dylan Ravenscroft (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Jesse Van Vulpen TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Kai Tomkins (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Zack Sarsoza Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Juniors male -48 kg (4)
Class A (2)
Henry Gano Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
jacob fairhead Predator Taekwondo England England
Class B (2)
Aaron Ojinaka Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Jordan Ojinaka Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Juniors male -51 kg (3)
Class A (2)
MILAN MOLLE TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Neo Moores (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Class B (1)
Sujal Gurung STKDD England England
Juniors male -55 kg (6)
Class A (6)
Alex Thapa STKDD England England
Dominic Ly Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Prem Ubhi London Taekwondo Academy England England
RYER van ERKELENS TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Saadodin Sharaf London Taekwondo Academy England England
Sayed Fawad Rafiei Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Juniors male -59 kg (4)
Class A (4)
Aathavan Kandeepan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Aleksandr Adamenko Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Balesh Nithirajah GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Dimitrios Lamprou London Taekwondo Academy England England
Juniors male -63 kg (6)
Class A (2)
Daniel Brown (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Ericas Luckauskas Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (4)
Abinash Gurung STKDD England England
Christpoher Ngo Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Oshan Tamang STKDD England England
Waseem Belalia Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Juniors male -68 kg (2)
Class A (1)
Klaudijus Gruzauskas Tan'Gun Sport United Kingdom United Kingdom
Class B (1)
Conrad Schmolck Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Juniors male -73 kg (1)
Class B (1)
Mudiaga Alawuru Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Juniors male +78 kg (3)
Class A (1)
Adil Sayyed SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Class B (2)
Kannan Krishnabhavan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Taim Othman Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Juniors female -49 kg (2)
Class A (1)
Mia Pachansky Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Class B (1)
Johannah Luminog Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Juniors female -52 kg (3)
Class A (2)
Hayley Foran Creative Ways Taekwondo - Milton Keynes United Kingdom United Kingdom
Melissa Yalcin Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (1)
Tobi Makanjuola Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Juniors female -59 kg (1)
Class A (1)
Ayusma Gurung STKDD England England
Juniors female -63 kg (2)
Class A (1)
Iman Kanoute Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Class B (1)
Shanjika Kanageswaran GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Juniors female -68 kg (2)
Class A (2)
Leonia Kouma Sun Taekwondo Club England England
Shagana Gnanapandithan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Juniors female +68 kg (1)
Class B (1)
Anastasia Eylena Kyyan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Seniors female -49 kg (3)
Class A (2)
Nikita Gurung STKDD England England
Punam Gurung STKDD England England
Class B (1)
Johannah Luminog Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Seniors female -53 kg (3)
Class A (2)
Aysan Hosseinikalatehno I.F.S.T Iran Iran
Saihra Abid GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class B (1)
Katie Irving Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Seniors female -57 kg (1)
Class A (1)
Zainab Sumar SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Seniors female -62 kg (1)
Class A (1)
Asal Poormehrani I.F.S.T Iran Iran
Seniors female -67 kg (2)
Class B (2)
Nasrin Shabani I.F.S.T Iran Iran
Ruby Siaudinyte Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Seniors female -73 kg (3)
Class A (2)
Natasha Staddon TEAM WATERSIDE England England
Sara Shabani I.F.S.T Iran Iran
Class B (1)
Farzaneh Moayed I.F.S.T Iran Iran
Seniors female +73 kg (2)
Class A (2)
Neeleeny Nithirajah GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Soghra Takallo Bighash I.F.S.T Iran Iran
Seniors male -54 kg (1)
Class A (1)
Shilaj Gurung STKDD England England
Seniors male -58 kg (3)
Class A (2)
Aleksandr Adamenko Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Dino Geronimo Mason GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class B (1)
Rajveer Patel GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Seniors male -63 kg (3)
Class A (3)
Ericas Luckauskas Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Mohammed Nour GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Shahzada Khan SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Seniors male -68 kg (6)
Class A (3)
AliAkbar Bokharisaz Hajiaghaei Ariya Iran Iran
Mohammad Gerami I.F.S.T Iran Iran
Thangaes Waran Nithirajah GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class B (3)
Ange-Marcel Kassi Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Osama Shah London Taekwondo Academy England England
Ritesh Rai STKDD England England
Seniors male -74 kg (5)
Class A (3)
Dion Richardson GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Jakub Pachanksy Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Mohammad Reza Abbasi I.F.S.T Iran Iran
Class B (2)
Ali Mohaghegh najafi I.F.S.T Iran Iran
Bailey Cragg Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Seniors male -80 kg (5)
Class A (2)
Mehran Khanzadeh I.F.S.T Iran Iran
Oliver May Dorset Taekwondo (Tigers) United Kingdom United Kingdom
Class B (3)
Casey Modell Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Chris Telesford Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Sajad Shabani I.F.S.T Iran Iran
Seniors male -87 kg (4)
Class A (2)
Mehran Safarisekhavat I.F.S.T Iran Iran
Preye Iteye-Obi London All Stars Taekwondo Academy England England
Class B (2)
Cheney D'Sylva Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Milad Mohammad Nasiri Araghi I.F.S.T Iran Iran
Seniors male +87 kg (5)
Class A (3)
Marcin Tata Dorset Taekwondo (Tigers) United Kingdom United Kingdom
Mohammad Alinaghi Beygi I.F.S.T Iran Iran
Sayed Khalid Gailani London Taekwondo Academy England England
Class B (2)
Amir Bagherpooraghmiyoni I.F.S.T Iran Iran
Henk Renken Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Veterans female -67 kg (1)
Class B (1)
Adriana Jhita SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain