Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

2019 BRITISH TAEKWONDO NATIONAL CHAMPIONSHIPS

  • Tournament dates
  • 9 November 2019
  • 10 November 2019
  • Deadline
  • 28 October 2019
  • Competitors
  • 900 / 850
  • Location
  • Great Britain Great Britain

22.10.2019 - UPDATED EVENT INFORMATION UPLOADED

23.10.2019 - AS THE EVENT HAS NOW REACHED CAPACITY THE ORGANISING COMMITTEE ARE ESTABLISHING THE POSSIBILITY OF CREATING MORE SPACES. UNTIL SUCH TIME THAT THIS CAN BE ESTABLISHED PLEASE COMPLETE THE WAITING LIST DOWNLOAD AND EMAIL TO BTILLEY66@AOL.COM. PLAYERS WILL BE ADDED FROM THE WAITING LIST IN THE ORDER THEY ARE RECEIVED BY EMAIL. PLEASE ENSURE THAT PRIOR TO SENDING ANY WAITING LIST THAT THE TEAM IS SUBSCRIBED AND HAVE ENTERED THIER COACHES AS TEAMS CANNOT BE ADDED UNTIL A SUBSCRIPTION IS APPROVED AND A TEAM COACH IS ADDED.

28.10.2019 - AS NOTIFIED BY EMAIL, IN ORDER THAT THE OC CAN ASSESS MATCH TIMES ETC, THE SUBSCRIPTION WILL CLOSE AT 22.00 TONIGHT (28.10.19) - WE REQUEST THAT ALL TEAMS CHECEK THEIR ENTRIES FOR ACCURACY BEFORE THIS TIME AS ONCE THE SUBSCRIPTION HAS CLOSED, NO FURTHER CHANGES CAN BE MADE.

29.10.19 - THE SUBSCRIPTION HAS NOW BEEN CLOSED AS PER E-MAILS SENT TO ALL SUBSCRIBED TEAMS. WE WILL CONTACT ALL TEAMS WHO CURRENTLY HAVE PLAYERS ON THE WAITING LIST AND ADVISE OF THE NEXT STEPS WE WILL BE TAKING. AT THIS STAGE, WE CANNOT ACCEPT ANY FURTHER ADDITIONS TO THE WAITING LIST

Downloads

BLANK WAITING LISTBLANK WAITING LIST
BTC-Invitation(21.10)lrBTC-Invitation(21.10)lr

Results

TEAM RANKING OVERALL - BOTH DAYSTEAM RANKING OVERALL - BOTH DAYS
TEAM RANKING DAY 2 - SUNDAYTEAM RANKING DAY 2 - SUNDAY
TEAM RANKING DAY 1 - SATURDAYTEAM RANKING DAY 1 - SATURDAY
INDIVIDUAL RESULTS - DAY 2 - SUNDAYINDIVIDUAL RESULTS - DAY 2 - SUNDAY
DRAWSHEETS WITH RESULTS - DAY 1 - SATURDAYDRAWSHEETS WITH RESULTS - DAY 1 - SATURDAY
DRAWSHEETS WITH RESULTS - DAY 2- SUNDAYDRAWSHEETS WITH RESULTS - DAY 2- SUNDAY
INDIVIDUAL RESULTS - DAY 1 - SATURDAYINDIVIDUAL RESULTS - DAY 1 - SATURDAY

Competitors (900)

Pee Wee female -18 kg (7)
Class Novice (7)
Alexis O'Hara TDO TKD Great Britain Great Britain
Gabriella Pettigrew Cumbria Taekwondo England England
Kelsey Forrester BTS Great Britain Great Britain
Lola Corboz (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Melissa Borojerdi SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
PERDY STENZEL Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
Ruby Midgley (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Pee Wee female -20 kg (7)
Class Novice (7)
Belle Htut Wales Taekwondo Wales Wales
Dahlia Charlotte Grant CMS Academy England England
ELSIE BOYLIN South Hams TKD Great Britain Great Britain
KYRA MOULTON BTS Great Britain Great Britain
Mollie Mcnally Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
SARAH LAWLER Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Sumaiyah Chaudhry Heart of England England England
Pee Wee female -22 kg (2)
Class Novice (2)
Eliot Craven-Smith Spear Taekwondo Great Britain Great Britain Great Britain
Jocelyn Kealey TDO TKD Great Britain Great Britain
Pee Wee female -24 kg (5)
Class Advanced (1)
Asiyah Said SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Class Novice (4)
Anaya Arnott Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Casey Hilton BTS Great Britain Great Britain
Jia Lily Gurung STKDD England England
sanam NASERI (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Pee Wee female -26 kg (7)
Class Advanced (1)
Elizabeth Adamsons Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Class Novice (6)
Brooke Kirlew Team Ultimate Great Britain Great Britain
Caitlin Quinn Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Lucia Cox Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
NIAMH MULRANEY BTS Great Britain Great Britain
Nina Cush TCTKD England England
chloe howard BTS Great Britain Great Britain
Pee Wee female +26 kg (16)
Class Advanced (4)
Lili Falahatgar Etminani TIGERS TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Salma Mohamud SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Saphia Tinsley Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Sophia Shields Raw Taekwondo Scotland Scotland
Class Novice (12)
Charlotte Fisher Storm Taekwondo Great Britain Great Britain
Emily Correia TDO TKD Great Britain Great Britain
Freya Roberts-Howie Jones Taekwondo Wales Wales
Ikrah Hussain (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Isabelle Riley TCTKD England England
Kitty Wilson Cumbria Taekwondo England England
Mia Atkinson Cumbria Taekwondo England England
Mia Lambert Storm Taekwondo Great Britain Great Britain
Mya Lightley Cumbria Taekwondo England England
Sophia Bett Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Wiktoria Winkiewicz TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
laycee-mae morrison BTS Great Britain Great Britain
Pee Wee male -18 kg (8)
Class Novice (8)
AUGUSTINE KWON Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Adam Udall Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Ciaran Quinn Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Haroun Ahmed Maremi Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Imran Nol SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Pious Junior Appiah CMS Academy England England
RUSTY-PARKER MORRISON BTS Great Britain Great Britain
numaan bhamjee BTS Great Britain Great Britain
Pee Wee male -20 kg (9)
Class Novice (9)
Amaan Hussain CMS Academy England England
DAWUD HUSSAIN BTS Great Britain Great Britain
Drey Hennessey Team Ultimate Great Britain Great Britain
Hamza-Raed Sahib Heart of England England England
Hassan Al-Ogla SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Jacob Roffey (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Osman Zain Miah westminster taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Reggie Morgan KANG HAN MANSFIELD England England
max-lee johnson BTS Great Britain Great Britain
Pee Wee male -22 kg (13)
Class Novice (13)
Abdulrahman Al-ogla SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Charlie Martin Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Edward Burleigh Chi Taekwondo England England
Flynn Killgallon KINGS TKD England England
Hussnain Malik CMS Academy England England
Jackson Done (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Jake Jones Team Ultimate Great Britain Great Britain
Kamal El-helbawi CMS Academy England England
Simirvir Hara Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Tyler Joshua Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
Zaac Quah (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
louis joe mclaughlin BTS Great Britain Great Britain
paul harrison BTS Great Britain Great Britain
Pee Wee male -24 kg (19)
Class Advanced (3)
Elliott Stokes TEAM WATERSIDE England England
Henry Hunter QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Tomy Joshua Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
Class Novice (16)
ABDERRAHMANE BENKACEM westminster taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Aadi Furness Team Ultimate Great Britain Great Britain
Ali Alturk Heart of England England England
Boris Szabatowski Heart of England England England
Cameron Patterson Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Enzo Samassi Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Farouk El-helbawi CMS Academy England England
GIACOMO JAMES SAVIO westminster taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Harry Luther Chi Taekwondo England England
Jake Ross Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Kerr Martin Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
SK Eduard Mitrofan (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Tate Cecil Chung Yong Taekwondo Academy England England
William Pepper Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Zack Karim (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
joshua sherratt BTS Great Britain Great Britain
Pee Wee male -26 kg (16)
Class Advanced (6)
Adam Millar Raw Taekwondo Scotland Scotland
Euan Fyffe-Noble Team Ultimate Great Britain Great Britain
Hamza Elagami Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Misha Griffin TEAM WATERSIDE England England
Rayan Benzian Regrag Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Salman Hussein CMS Academy England England
Class Novice (10)
Aaron McBride Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Anthony Simpson Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Arthur Wray ENSO TAEKWONDO ACADEMY England England
Callum Bowden TDO TKD Great Britain Great Britain
Eshan Eshani Heart of England England England
Hamza Malik CMS Academy England England
Lucas Ballantyne Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Shivn Lahory Heart of England England England
ZACHARY SUMNER-MADDOCKS BTS Great Britain Great Britain
dominic brown BTS Great Britain Great Britain
Pee Wee male +26 kg (17)
Class Advanced (2)
Hamaad Afzal Momentum Great Britain Great Britain
Jayden Simpson-Kidd (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Class Novice (15)
ARASH SALEHI Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
Abbas Abbas CMS Academy England England
Alfie Grisman Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Alfie Bruton-Stewart Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Ali Asef Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Danila Kuratau Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Elvis Zygmanta Chung Yong Taekwondo Academy England England
Ethan Roberts Storm Taekwondo Great Britain Great Britain
FINLEY STRAKER Harrogate K.T.A. GBR Great Britain Great Britain
JAMES BOLLANDS Harrogate K.T.A. GBR Great Britain Great Britain
Liam Thorburn Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Lucas Whittle Koryo United Kingdom United Kingdom
MARCO INCOGNITO BTS Great Britain Great Britain
Samuel Kealey TDO TKD Great Britain Great Britain
luis polanco mendes Predator Taekwondo England England
Children female -24 kg (5)
Class Advanced (2)
Miley Stephenson QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Poppy Kingsley TEAM WATERSIDE England England
Class Novice (3)
Imogen Yarrow Team Ultimate Great Britain Great Britain
Natasha Bowes TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Pearl Morgan KANG HAN MANSFIELD England England
Children female -26 kg (7)
Class Advanced (4)
Alexandra Thompson (WTA) ALL STARS TKD England England
JIA GOSRANI W TIGERS United Kingdom United Kingdom
Marwa Radwan Heart of England England England
Zaina Riaz Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Class Novice (3)
Alannah Dearnley Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Isabella Lodge Spear Taekwondo Great Britain Great Britain Great Britain
JAYLEEN KAUR GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Children female -29 kg (11)
Class Advanced (5)
IZEL NEMBHARD ADRADE BOZDAG TAEKWONDO GB United Kingdom United Kingdom
Lauren Dunsmore Raw Taekwondo Scotland Scotland
Lillie Baker-Dinsley TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Poppy Wickens Chi Taekwondo England England
Rose Bryan Team Ultimate Great Britain Great Britain
Class Novice (6)
Chimamanda Onyekonwu Youngbloods Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Estera Czynszak Team Ultimate Great Britain Great Britain
GALAS GRIVIELMA Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Isabella Longden Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Leya-ruby Heirene Phoenix Taekwondo Wales Wales Wales
Tillie Wilson Cumbria Taekwondo England England
Children female -32 kg (16)
Class Advanced (6)
Bobbie Leech QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Gina Bene-Hamill (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Lily Kingsley TEAM WATERSIDE England England
Lucy Millar Raw Taekwondo Scotland Scotland
SK Mia Parn (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Siobhan Coe Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Class Novice (10)
Amelia Hird (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Demi Baez CMS Academy England England
Eleanor Brown Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Elora Jackson Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Eve Blunt Team Ultimate Great Britain Great Britain
Hollie White Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Lamise Laila Khan SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Salome Aude-lange Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Skye Taylor Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Sophia Borojerdi SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Children female -36 kg (16)
Class Advanced (7)
Carla Gardiner Cumbria Taekwondo England England
Chloe Thorpe (WTA) ALL STARS TKD England England
Eloise Grant LMC England England
Hajara Said SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Loretta Heath LMC England England
Magdelena Gross-Gibbs Chung Yong Taekwondo Academy England England
SK Yasmin Orfi (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Class Novice (9)
ANA-ANASTASIA PERCIUN GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Abbie Beedham Storm Taekwondo Great Britain Great Britain
Amelija Marcinkevica TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
FREYA FROST (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Iona Craig Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
MARIA KUZMINA Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
Paige Vincent Wessex Taekwondo Association England England
Rozana Gurung STKDD England England
Veronica O`Neill SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Children female -40 kg (12)
Class Advanced (4)
Lucy Bell Carryduff Taekwondo Northern Ireland Northern Ireland
Olivia Armstrong WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Olivia Bell Carryduff Taekwondo Northern Ireland Northern Ireland
Rachel Atkinson Team Ultimate Great Britain Great Britain
Class Novice (8)
Alice Foster Heart of England England England
Amelie Owen Wales Taekwondo Wales Wales
Anusha Gurung STKDD England England
Frances Appiah CMS Academy England England
Layla Colter QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Maya Stopford Cumbria Taekwondo England England
imogen duncan BTS Great Britain Great Britain
keeley forrester BTS Great Britain Great Britain
Children female -44 kg (9)
Class Advanced (3)
Ella Bell (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Eva Gregory Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Lexi Jones TCTKD England England
Class Novice (6)
CAROLINE SONSTEGARD Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
Edirin Alawuru Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Hediyeh Khaleeli Future Tkd United Kingdom United Kingdom
Holly Goutcher Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Isobel McDonald WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Starr Active CMS Academy England England
Children female -48 kg (5)
Class Advanced (1)
Ruby Sutton Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Class Novice (4)
Amelia Hawkins TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Kaila Sloan Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Milly Hopper TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Saira Khan HANSU TAEKWONDO England England
Children female +48 kg (5)
Class Advanced (1)
Lucie Roberts Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Class Novice (4)
KATRINA BINNS Harrogate K.T.A. GBR Great Britain Great Britain
PRANISHA RANA STKDD England England
Raina Gurung STKDD England England
Shaheen Nol SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Children male -24 kg (7)
Class Novice (7)
Bryce Mateo Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
JAXON RAE BESWICK BTS Great Britain Great Britain
Logan Johnson BTS Great Britain Great Britain
MADDOX BESWICK BTS Great Britain Great Britain
Zain-Rayhan Iqbal Heart of England England England
Zar Torley Creative Ways Taekwondo United Kingdom United Kingdom
jack Cockerill (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Children male -26 kg (16)
Class Advanced (9)
Eesa Pathan QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Fabio Carvalho Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Gethin Williams Empire Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Joseph McGrady WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Omar Miah Miah westminster taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Sonny Sweeting TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Sonny Mason Koryo United Kingdom United Kingdom
Sultan Hussein CMS Academy England England
laurey-jay morrison BTS Great Britain Great Britain
Class Novice (7)
Blake-keegan Pearce-kirk (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Chad Centeno Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
Niall Graham Wessex Taekwondo Association England England
RAIF JAMIL-ALTAFI GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Samuel Evans Koryo United Kingdom United Kingdom
Subhaan Hussain QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Tyler Spink Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Children male -29 kg (32)
Class Advanced (9)
Alex Waterman TEAM WATERSIDE England England
Alex Wilkinson Team Ultimate Great Britain Great Britain
Cameron Done (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Ethan Crossland Team Ultimate Great Britain Great Britain
Jacob Kelly QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
John Que Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
SK Ashraf takarli (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Sam Taylor (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Tyler Doherty Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Class Novice (23)
Achilleas Tzouros Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Adam Maremi Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Adam Amrani Hussain Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Alex Melia (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Archie Hodson TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Caden White (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Callum Patterson Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Cody Glen Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
EKIN TERCANLI BOZDAG TAEKWONDO GB United Kingdom United Kingdom
ETHAN GILES ENSO TAEKWONDO ACADEMY England England
Harrison Hughes-black Koryo United Kingdom United Kingdom
Isaac Carroll (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Kieren Bentley Lion Taekwondo Great Britain Great Britain
LEON GOLDSON Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Nathaniel Potter-Green Heart of England England England
Noah Swift Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Noor Haytham Alswaitti SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Rami Ahmed JM Taekwondo - WTA Great Britain Great Britain
San Kang Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Szymon-Ksawery Paczkowski Heart of England England England
Yusuf Safi SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Zaid Omar SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
aidan bhaloda BTS Great Britain Great Britain
Children male -32 kg (35)
Class Advanced (9)
Alex Sherratt BTS Great Britain Great Britain
Archie Draycott KANG HAN MANSFIELD England England
Dimos Magoulas QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Lucas Sharma Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Luke Cottell TEAM WATERSIDE England England
Matthew Bell Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Morgan Wray ENSO TAEKWONDO ACADEMY England England
Peter Marth Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
hamza ali asghar BTS Great Britain Great Britain
Class Novice (26)
Aden OLoughlin Wessex Taekwondo Association England England
BENJAMIN STRAKER Harrogate K.T.A. GBR Great Britain Great Britain
Dominik Tarnatki (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
ESHAN UDDIN westminster taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
ETHAN JAY CHADEE BOZDAG TAEKWONDO GB United Kingdom United Kingdom
Ellis Titchner Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Esher Benedicto Creative Ways Taekwondo United Kingdom United Kingdom
HEATH BOARDMAN BOZDAG TAEKWONDO GB United Kingdom United Kingdom
Henry Longthorne TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Jacob Paton KINGS TKD England England
Jamie Minnis Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Joesph Ramada Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
John Quinn Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Ki'Val Fairhurst Team Ultimate Great Britain Great Britain
Miller McBride Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
NATHAN LAWLER Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
NIKESH BALAKRISHNAN GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Nikita Kuratau Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Noah Duffin TDO TKD Great Britain Great Britain
Oliver Pachansky Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Prince Saruzi Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Shaan Jhita SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
korey prescott BTS Great Britain Great Britain
logan brookes BTS Great Britain Great Britain
max evans Predator Taekwondo England England
sebastian williamson BTS Great Britain Great Britain
Children male -36 kg (29)
Class Advanced (11)
Adam Saleem QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Antonio Buonaiuto Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Eden Mulholland (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Frankie Cecil Chung Yong Taekwondo Academy England England
Jing Zhai Ali's Dojang United Kingdom United Kingdom
Kristian Fernandez Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Nathan Allen TEAM WATERSIDE England England
Reuben Lazenby-wood Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
SK Ubaydullah mohammed (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Xander Craven-Smith Spear Taekwondo Great Britain Great Britain Great Britain
yahia elagami Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Class Novice (18)
AJAI KANDEEPAN GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
AYAN MALIK GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Alan Whitehead Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
Anton Camacho Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Armaan Ali Heart of England England England
Arthur Crumley STKDD England England
Bailey Kirk Raw Taekwondo Scotland Scotland
Billal Merrir Ali's Dojang United Kingdom United Kingdom
Daniel Fairbank Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Jakub Warnawski TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
MOHAMED SABRI CHAOULI BOZDAG TAEKWONDO GB United Kingdom United Kingdom
Manuel Grande Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Nazrullah Ayobyar Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Niko Baez CMS Academy England England
Oussama Benmosly Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
RAMA ATTA BTS Great Britain Great Britain
Tomi Makanjuola Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
reuben frith BTS Great Britain Great Britain
Children male -40 kg (15)
Class Advanced (5)
ALEXANDER JULIUS JAMES MORT westminster taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
OMAR ABED EL-HARESS BOZDAG TAEKWONDO GB United Kingdom United Kingdom
Rhys Fyffe-Noble Team Ultimate Great Britain Great Britain
Sam Fairhurst Storm Taekwondo Great Britain Great Britain
niall horton BTS Great Britain Great Britain
Class Novice (10)
Arlo Camacho Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Charlie Lockyer ENSO TAEKWONDO ACADEMY England England
Francis Appiah CMS Academy England England
James Green Heart of England England England
Keerat Singh Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Kevin Yeboah SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Samuel Ruiz TDO TKD Great Britain Great Britain
Zaccariah Degale SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
kai chomanicz BTS Great Britain Great Britain
lukas yates BTS Great Britain Great Britain
Children male -44 kg (10)
Class Advanced (5)
Jake Wilding Unite Martial Arts United Kingdom United Kingdom
Jamal Khan SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Kaden Miller TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Max Cartwright Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Muhammad Ejaz (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Class Novice (5)
Harvey Bowden TDO TKD Great Britain Great Britain
Jason Armotrading Future Tkd United Kingdom United Kingdom
MOHSIN KHAN GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Mark MacNeil Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Rehan Khan Future Tkd United Kingdom United Kingdom
Children male -48 kg (7)
Class Advanced (4)
Alastair Paguay-Stewart Chung Yong Taekwondo Academy England England
SK James Mitrofan (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Salah Mohamud SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Zack Ross Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Class Novice (3)
Finley Howie Jones Taekwondo Wales Wales
NICO UNCLES Phoenix Taekwondo Wales Wales Wales
kenzie HARRIS (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Children male +48 kg (4)
Class Advanced (3)
Diego Solarte Solarte Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Ricardo William (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
William Burleigh Chi Taekwondo England England
Class Novice (1)
LIAM TOLLEY STOKE UTA OLYMPIC TAEKWONDO England England
Cadets female -33 kg (2)
Class Advanced (2)
Mia Hadfield WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Sienna Longden Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Cadets female -37 kg (6)
Class Advanced (4)
Eve Htut Wales Taekwondo Wales Wales
Evie Laycock Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Niamh Ryan Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Teigan Smith Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Class Novice (2)
Anna Prystupa-Davies Wessex Taekwondo Association England England
Niamh Barclay Momentum Great Britain Great Britain
Cadets female -41 kg (14)
Class Advanced (9)
Ava Bett Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Chloe Cunliffe Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Isabelle Adamsons Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Janna Serry Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Jena Al-Hashimi Grant Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Kayla White Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Lily Hoy LMC England England
Olivia Hollister ENSO TAEKWONDO ACADEMY England England
molly fairhead Predator Taekwondo England England
Class Novice (5)
Leela Jackson Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Manel Belalia Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Molly Williams TCTKD England England
PRITHIGA SATHEESH GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Ruby Mcmullen (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Cadets female -44 kg (16)
Class Advanced (11)
Aishvir Hara Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Ashleigh Lightfoot Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Ella Whittle Koryo United Kingdom United Kingdom
Maja Brzozowska Empire Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Megan Hayhurst QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Molly Schofield Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Ocean Gabriel-Lovell Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
PHOENIX GOODMAN LMC England England
Robyn Chambers (WTA) ALL STARS TKD England England
SK Fatima Zahra Nur (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Silvia Boboci TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Class Novice (5)
Dini Abdul Latib Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
ELLISON-BOO OXLEY Focus Taekwondo England England
JANAE JONES Jones Taekwondo Wales Wales
Mary Young TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
holly maltby BTS Great Britain Great Britain
Cadets female -47 kg (11)
Class Advanced (7)
Beth Christy Manchester Aces England England
Elouise Murray KINGS TKD England England
Isabella Speight Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Jamie-leigh Smith Storm Taekwondo Great Britain Great Britain
Natasha Higgins Heart of England England England
Neve McPhillie Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Tianna Klaric SKY Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Class Novice (4)
Iga Zitek TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Iris iftikhar (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Krysten-Angelique Pascua Youngbloods Taekwondo United Kingdom United Kingdom
NAFISA QURESHI Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
Cadets female -51 kg (18)
Class Advanced (13)
Amelie Harrison Cumbria Taekwondo England England
Anusha Butt Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Baran Norouzi Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Becca Foran Creative Ways Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Emily Clark Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
Honey Bowman-Snape Team Ultimate Great Britain Great Britain
Jessie McKew (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Lianna Harrison Koryo United Kingdom United Kingdom
Matilda Dolby QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Molly-Pawinya Thomas Heart of England England England
SK Theodora Albu (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Taylor Downie Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
roberta virlan Predator Taekwondo England England
Class Novice (5)
AISHVARYA CHANDRAMOHAN GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
ARMINA MOKARRAMI Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Ariadne Neri Youngbloods Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Kaitlin Riley (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Kareen Bhail Future Tkd United Kingdom United Kingdom
Cadets female -55 kg (11)
Class Advanced (8)
Hanna Siddiqui Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Morgan Hammond Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
PHOEBE KNIGHT Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Paris Wateridge TEAM WATERSIDE England England
Rebecca Fabian SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Rebecca Battista ENSO TAEKWONDO ACADEMY England England
Ruby Lee (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
melia horton BTS Great Britain Great Britain
Class Novice (3)
Layla Newey Storm Taekwondo Great Britain Great Britain
Riyana Manangan Youngbloods Taekwondo United Kingdom United Kingdom
lilly barnes Predator Taekwondo England England
Cadets female -59 kg (7)
Class Advanced (5)
Courtney Kramoh Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Jamelia Jones TCTKD England England
Leyla Palser Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Morgan Curtis Koryo United Kingdom United Kingdom
Veronica DRUCE TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Class Novice (2)
ELKE SMIT RED TAEKWONDO England England
THALIA ROY RED TAEKWONDO England England
Cadets female +59 kg (8)
Class Advanced (4)
Ellie Allen TEAM WATERSIDE England England
NIKKI ETMINANI TIGERS TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
SK Umaymah mohammed (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Savnoor Gill Future Tkd United Kingdom United Kingdom
Class Novice (4)
Amelie Read-Rieger Chung Yong Taekwondo Academy England England
Brogan Wilson Team Ultimate Great Britain Great Britain
Lauren Houghton-Brown TCTKD England England
Lisa Saruzi Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Cadets male -33 kg (15)
Class Advanced (11)
Aaron Banyon Legacy Taekwondo England England
Adam Khan QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Alexander Gravil ALL STARS TKD (WTA) Great Britain Great Britain
Ammar Chaudhry Heart of England England England
CHARLIE SUTHERLAND FOCUS TKD Scotland Scotland
James Craven-Archer TEAM WATERSIDE England England
Jayden Elson Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Jordan Horswell Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Lennon Thompson (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Owen Blunt Team Ultimate Great Britain Great Britain
Rayhaan Khan (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Class Novice (4)
AYMAN QAYUM GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Jake Clayphon Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Zabi Khan Heart of England England England
Zain Siddique (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Cadets male -37 kg (24)
Class Advanced (16)
Ahmed Sahib Heart of England England England
Aidan Clark-Horgan (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Ayman Ahouiek westminster taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Balpreet Aujla Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Daniel Carvalho Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Ethan-blaize Pearce (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Jamal Livesey (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Lee Horswell Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Mhouad Nour Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Owen Hignell Wales Taekwondo Wales Wales
Preston Killgallon KINGS TKD England England
SK Cullen Walker (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
SK Victor Albu (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Safdar Malik CMS Academy England England
Zaw Torley Creative Ways Taekwondo United Kingdom United Kingdom
luke street BTS Great Britain Great Britain
Class Novice (8)
Alfie HALL (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Cameron Woodward KANG HAN MANSFIELD England England
Harry Miller Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
MALACHI STAVELEY GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Martin Mindov Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Omid Didar Heart of England England England
Philip Manangan Youngbloods Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Yasine Guellouh Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Cadets male -41 kg (20)
Class Advanced (14)
Alex Hogg Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Ben Hudson Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Dylan Fair Unite Martial Arts United Kingdom United Kingdom
Jaafar Sahib Heart of England England England
Jack Dixon Cumbria Taekwondo England England
Jake Pachansky Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Jawad Idris RTA Tigers England England
Kevin Booth WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Leo Harrison (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Oliver Webster QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Ollie Scanlan TCTKD England England
SK Mubarak Abdiwahid (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Tristan Scutaru Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Yousef Benzian Regrag Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Class Novice (6)
Alan Fiolna TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Igor Fiolna TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
John Descartin (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
KADO BATEMAN GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Tom Kewn Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Yanis Metiaz Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Cadets male -45 kg (17)
Class Advanced (9)
Aaron Bedford (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Ahmad Al Baidhani Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Aidan Bowes TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Jack Scanlan TCTKD England England
Lincoln Littler WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Rhys Turner Team Ultimate Great Britain Great Britain
ZULFIQAR WAHID BOZDAG TAEKWONDO GB United Kingdom United Kingdom
Zak Angell (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
troy bowker BTS Great Britain Great Britain
Class Novice (8)
Cormac O'Brien (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Ethan Snaith Hernandez LMC England England
Finn Labong Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
Ian Souza TDO TKD Great Britain Great Britain
Jack Grant Storm Taekwondo Great Britain Great Britain
TOMMASO CAVAGNINI Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
jude williamson BTS Great Britain Great Britain
mason lingard BTS Great Britain Great Britain
Cadets male -49 kg (16)
Class Advanced (11)
Austin Camacho Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Harry Peace TDO TKD Great Britain Great Britain
Iestyn Paul Wales Taekwondo Wales Wales
Leo Creasy Empire Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Marvin Sabutanan Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Matthew Lindley QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Neil Kaczan Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Ortega Ronnie TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Owen Wraight Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Salih Abdullahi QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Yalamber Limbu Predator Taekwondo England England
Class Novice (5)
Louis Read Chung Yong Taekwondo Academy England England
MATTEO DASHI Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
PRAVEEN NIMALRAJ GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Riley Pettigrew Cumbria Taekwondo England England
Yammah Safi Global Champion Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Cadets male -53 kg (20)
Class Advanced (11)
Adam Daniel Koryo United Kingdom United Kingdom
Anthony Denham Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Enrikas Luckauskas Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Harry Westmorland Cumbria Taekwondo England England
Kallum mcDermid BTS Great Britain Great Britain
Logan Simpson Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Marc Smith Raw Taekwondo Scotland Scotland
Matteo Califano Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Mohammmad Akeel QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Oliver Dyson Lion Taekwondo Great Britain Great Britain
Philip Custodio Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Class Novice (9)
Alasdair Lawson Raw Taekwondo Scotland Scotland
Alex Phipps South Hams TKD Great Britain Great Britain
Faustas Zygmanta Chung Yong Taekwondo Academy England England
KACPER GWIAZDOWSKI BOZDAG TAEKWONDO GB United Kingdom United Kingdom
OBAID SALEHI Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
VLADISLAV-VICTOR PERCIUN GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
YILONG WANG Yamang Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Zaiden Brookes BTS Great Britain Great Britain
bradley hewitt BTS Great Britain Great Britain
Cadets male -57 kg (8)
Class Advanced (5)
Ashley Gaines Storm Taekwondo Great Britain Great Britain
Dylan Cairns TDO TKD Great Britain Great Britain
Francisco Pereira TCGB LLTKD England England
Joshua Tobin GAJOK TAEKWONDO ACADEMY England England
SK Yassin Orfi (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Class Novice (3)
AMAAN KHAN GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
JAKUB KUSY Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
Logan Miller TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Cadets male -61 kg (6)
Class Advanced (4)
Daniel Foran Creative Ways Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Kyle Morgan K.B.B.A - TEAM GB England England
Ryder Craven-Smith Spear Taekwondo Great Britain Great Britain Great Britain
Wade James QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class Novice (2)
Alfie Reuben Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Edward Turner Spear Taekwondo Great Britain Great Britain Great Britain
Cadets male -65 kg (5)
Class Advanced (2)
Matthew Bell Carryduff Taekwondo Northern Ireland Northern Ireland
Max Archbold QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class Novice (3)
Ahmad Ayobyar Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Jayden Lawrence TDO TKD Great Britain Great Britain
TRISHIKANTH CHANDRAKANTHA GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets male +65 kg (6)
Class Advanced (4)
Justin Wilson Heart of England England England
Ryan Smith Granite City Taekwondo Scotland Scotland
Samuel lesniowski Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Tristan Neill TEAM WATERSIDE England England
Class Novice (2)
HARVEER SHIRGILL GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
PHILLIP SONSTEGARD Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
Juniors male -45 kg (8)
Class Advanced (7)
AARON NICOLLS Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
BEN DREAVES WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Jamie Mcintosh Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Kieran Dunsmore Raw Taekwondo Scotland Scotland
Shoraim Aleeb QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Zack Sarsoza Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
blaydon holmes BTS Great Britain Great Britain
Class Novice (1)
George Penny Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Juniors male -48 kg (8)
Class Advanced (5)
Brandon Kyle Semondac Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Cameron Kerr Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Dylan Ravenscroft (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Jacob Wishart WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
SK Noah Zarbakht (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Class Novice (3)
Aaron Ojinaka Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
DECLAN PENDLEBURY (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Jordan Ojinaka Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Juniors male -51 kg (7)
Class Advanced (6)
Abdullah Jafar Ahmad QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
COADY BOYD Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Daniel Rankin Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Joshua Long TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Neo Moores (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
jacob fairhead Predator Taekwondo England England
Class Novice (1)
Sujal Gurung STKDD England England
Juniors male -55 kg (14)
Class Advanced (9)
Adam Robinson Unite Martial Arts United Kingdom United Kingdom
Ayoub Lalou Empsi England England
Ben Meyrick Wales Taekwondo Wales Wales
Craig Wood Creative Ways Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Elias Asef Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Harry Mallinson Koryo United Kingdom United Kingdom
John Jospeh Paterson Momentum Great Britain Great Britain
Joshua Dancer (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Kian Reynolds Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Class Novice (5)
Adil Bhatti (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Daniel Martinez TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
David Stephens Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
Erfan EBRAHIMI Ali's Dojang United Kingdom United Kingdom
Zakriya-Zain Choudhury Heart of England England England
Juniors male -59 kg (15)
Class Advanced (12)
ADAM DAVIES Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Aleksandr Adamenko Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Bradley Lightfoot Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Declan McPhillie Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Dylan Walch Warrior Factory England England
Harry Bellis Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Jay Fleming Koryo United Kingdom United Kingdom
OWEN MINGJIAN XUE BOZDAG TAEKWONDO GB United Kingdom United Kingdom
Rhys Hay Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Rhys Williams Empire Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Shahid Naim SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
kai LAW (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Class Novice (3)
FAIZAN KAYANI GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Mudassir Khalil (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
William Grant Storm Taekwondo Great Britain Great Britain
Juniors male -63 kg (15)
Class Advanced (9)
Abdullad Ibn Aftab QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Adam Fitzsimons Unite Martial Arts United Kingdom United Kingdom
Ben Searle Warrior Factory England England
Daniel Ocego (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Edward Green Heart of England England England
Ericas Luckauskas Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
James Bell Carryduff Taekwondo Northern Ireland Northern Ireland
Matthew Howell South Hams TKD Great Britain Great Britain
Soud Soud Heart of England England England
Class Novice (6)
Andrew McRoberts Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Christopher Ngo Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Hanif Khan Heart of England England England
Ilia Petrai HANSU TAEKWONDO England England
Waseem Belalia Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
clayton harrison-green BTS Great Britain Great Britain
Juniors male -68 kg (9)
Class Advanced (6)
Finley Summers Lion Taekwondo Great Britain Great Britain
JACOB SUTHERLAND FOCUS TKD Scotland Scotland
Leonardo Diez FUSION TAEKWONDO England England
Sajik Gurung STKDD England England
Saphal Gurung STKDD England England
Seamus Webster Chung Yong Taekwondo Academy England England
Class Novice (3)
Bhabas Darlami STKDD England England
Kacper Bryla TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Suhan Thapamagar STKDD England England
Juniors male -73 kg (10)
Class Advanced (7)
Alfie Walker (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Andrew McLellan Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Christopher Essl Loughton Taekwondo Great Britain Great Britain
Hamzah Safi SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Liam Donaghy Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
Shaber Omar SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Zak Lambert Storm Taekwondo Great Britain Great Britain
Class Novice (3)
Edres Bihboody SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
LONISH GURUNG STKDD England England
Mudiaga Alawuru Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Juniors male -78 kg (6)
Class Advanced (4)
Adil Sayyed SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Camran Hassan Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Coby BLOOM (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Danyaal Butt Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Class Novice (2)
Ahmad Akrami Heart of England England England
Rezon Gurung STKDD England England
Juniors male +78 kg (8)
Class Advanced (5)
Lukas Supragonas Legacy Taekwondo England England
Oliver Byfleet Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Prasad Rana STKDD England England
Taim Othman Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Theoharys Stavropoulos T-TKD England England
Class Novice (3)
Bishan Magar STKDD England England
KANNAN KRISHNABHAVAN GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Mustafa Yaqoobi SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Juniors female -42 kg (4)
Class Advanced (4)
Carolina Fernandez Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Danya Serry Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Latisha Garbett Team Ultimate Great Britain Great Britain
SK Hannah Sayyed (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Juniors female -44 kg (2)
Class Novice (2)
Natasha Awan Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Vernalie Descartin (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Juniors female -46 kg (3)
Class Advanced (1)
Frances Williams Manchester Aces England England
Class Novice (2)
Hayat Bhatti (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Johannah Luminog Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Juniors female -49 kg (9)
Class Advanced (6)
EMILY GOUGH Team Ultimate Great Britain Great Britain
Elisha Shaw Momentum Great Britain Great Britain
Mia Pachansky Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Millicent Morgan KANG HAN MANSFIELD England England
Neve Hogg Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Rachel Cringles Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Class Novice (3)
Ella Miller Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Emma Feetham Lion Taekwondo Great Britain Great Britain
Maisie Hockey Team Ultimate Great Britain Great Britain
Juniors female -52 kg (9)
Class Advanced (6)
Hayley Foran Creative Ways Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Kimberley Barnes Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Maria Asef Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
SK Munirah Abdiwahid (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Samin Roshanpoor Ali's Dojang United Kingdom United Kingdom
Wiktoria Wywalec Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Class Novice (3)
HERMOINE BANYON Legacy Taekwondo England England
Isabelle Hiockey Team Ultimate Great Britain Great Britain
Tobi Makanjuola Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Juniors female -55 kg (8)
Class Advanced (5)
Alanya Blurton BTS Great Britain Great Britain
Jamila Siddiqui Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Sophia Khan QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Sophie ORMROD (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
TEONA UNCLES Phoenix Taekwondo Wales Wales Wales
Class Novice (3)
Natalie Burstow South Hams TKD Great Britain Great Britain
Natalie Warnawski TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Sara Zulfiqar (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Juniors female -59 kg (10)
Class Advanced (7)
Abigail Buckley Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Ayesha Roberts Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Erin Shaw Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Grace Cole Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
Isabelle Whitmore SKY Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Jodie McKew (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Katy Jebson RTA Tigers England England
Class Novice (3)
Alex Riley (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Alyssa everington (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Emily Arnott Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Juniors female -63 kg (6)
Class Advanced (4)
Iman Kanoute Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Katie Turland Team Ultimate Great Britain Great Britain
Mia Cutler-Rooke Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
adele williamson BTS Great Britain Great Britain
Class Novice (2)
Amani Ahmed (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
SHANJIKA KANAGESWARAN GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Juniors female -68 kg (4)
Class Advanced (4)
Amelia Gaffney Team Ultimate Great Britain Great Britain
Amy Bone TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
EMILY SUTHERLAND FOCUS TKD Scotland Scotland
Kendall Aldridge Murphy WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Juniors female +68 kg (4)
Class Advanced (4)
Arwen Williams Empire Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Emily Brighton Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Ilhan Ismail SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Taylor Curtis Koryo United Kingdom United Kingdom
Seniors female -46 kg (6)
Class Advanced (4)
Isra Ilyas TCGB SUTKD Great Britain Great Britain
Lauren Watson Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Nikita Gurung STKDD England England
Punam Gurung STKDD England England
Class Novice (2)
Ching Liu TCTKD England England
Johannah Luminog Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Seniors female -49 kg (6)
Class Advanced (4)
Anna Tolentino TCGB LLTKD England England
Shayanne Sarsoza Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Sophie Bladek UK Armed Forces Great Britain Great Britain
Tia Mlinaric Koryo United Kingdom United Kingdom
Class Novice (2)
Beth Jones (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Maisie Hockey Team Ultimate Great Britain Great Britain
Seniors female -53 kg (6)
Class Advanced (6)
Aneila Afsar Team Ultimate Great Britain Great Britain
Keita Enfield Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
Paigan Avery Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
SK Munirah Abdiwahid (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Sophie OMROD (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
carrie hilton BTS Great Britain Great Britain
Seniors female -57 kg (10)
Class Advanced (8)
Abigail Buckley Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Isabelle Whitmore SKY Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Katie Bradley South Hams TKD Great Britain Great Britain
Nasteeha Mahamed SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Sanjida Faiza JM Taekwondo - WTA Great Britain Great Britain
Sophie Butler (WTA) ALL STARS TKD England England
Zainab Sumar SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
fran taylor Predator Taekwondo England England
Class Novice (2)
LAURA WAKEFIELD Focus Taekwondo England England
samantha lythgoe BTS Great Britain Great Britain
Seniors female -62 kg (7)
Class Advanced (6)
Andrea Pires FUSION TAEKWONDO England England
Ella Sands Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Ellie McCormack Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Katie Eley Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
Mia Cutler-Rooke Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Ruth May Wales Taekwondo Wales Wales
Class Novice (1)
Adriana Jhita SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Seniors female -67 kg (3)
Class Advanced (3)
Lorna Greatbatch BTS Great Britain Great Britain
Molly Dunbavin Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Simone Abley Salamander Taekwondo Great Britain Great Britain
Seniors female -73 kg (8)
Class Advanced (5)
Ciar Gallagher Team Ultimate Great Britain Great Britain
Kirsty Marshall Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Lucy Banfield Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
Natasha Staddon TEAM WATERSIDE England England
Shannon Brawley Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Class Novice (3)
Jemma Pickstock Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
julia chomanicz BTS Great Britain Great Britain
laura perry-brown BTS Great Britain Great Britain
Seniors female +73 kg (10)
Class Advanced (7)
Bryonie Noble Team Ultimate Great Britain Great Britain
Charlotte Bateman Storm Taekwondo Great Britain Great Britain
Chelsey Evans Team Ultimate Great Britain Great Britain
Ebony Gregg Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Emily Bale TCTKD England England
Leanne Smith SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Taylor Curtis Koryo United Kingdom United Kingdom
Class Novice (3)
Fatima Ben-Fredj Heart of England England England
Lauren Quenby (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
RHYS MORGAN BTS Great Britain Great Britain
Seniors male -54 kg (4)
Class Advanced (3)
Brendon Tasker QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Joshua Long TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Shilaj Gurung STKDD England England
Class Novice (1)
Hamse Abdi TCGB LLTKD England England
Seniors male -58 kg (3)
Class Advanced (3)
Abdallah Alebraheem Cardiff Taekwondo Academy Wales Wales
Ramin Intaworn Warrior Factory England England
kai LAW (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Seniors male -63 kg (10)
Class Advanced (7)
Aaron Mcardle South Hams TKD Great Britain Great Britain
Adeel Azam QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Ericas Luckauskas Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Jamie Berrow BTS Great Britain Great Britain
Luke Jones QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Shahzada Khan SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Tyron Moores-duffield (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Class Novice (3)
Romnick Liboro Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
SHOAIB SHAHID Yamang Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Scott Phizacklea Cumbria Taekwondo England England
Seniors male -68 kg (14)
Class Advanced (12)
Ciaran McGovern TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
James Kitson Wales Taekwondo Wales Wales
Leo Speight Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Marc Rivett Momentum Great Britain Great Britain
Max Davies Future Tkd United Kingdom United Kingdom
Naser TH N Samir Cardiff Taekwondo Academy Wales Wales
Ramin Bahrami Future Tkd United Kingdom United Kingdom
SK Chhesang Gurung (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Sam Heppenstall-Batty Warrior Factory England England
Yasir Benzian-Regrag Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
cristopher castro FUSION TAEKWONDO England England
harry aitken BTS Great Britain Great Britain
Class Novice (2)
Ange-Marcel Kassi Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Dale Forde Heart of England England England
Seniors male -74 kg (13)
Class Advanced (9)
Abdul Baset Yousufzai Global Champion Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Alexander Trematick UK Armed Forces Great Britain Great Britain
Ethan Calland Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Jack Waddicar Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
Jamie Macneil RTA Tigers England England
Mark Bennett Cumbria Taekwondo England England
Matt Giles STKDD England England
Sudhir Gauchan STKDD England England
Zac Kellaway Chung Yong Taekwondo Academy England England
Class Novice (4)
Bailey Cragg Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Kamen Marshall Cumbria Taekwondo England England
Lee Privett TCTKD England England
Mohamed Bittar (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Seniors male -80 kg (10)
Class Advanced (5)
Camran Hassan Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
James Thornton (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Kevin Simmons SKY Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Samuel Jones TCGB LLTKD England England
Sohrab Alipour Ali's Dojang United Kingdom United Kingdom
Class Novice (5)
Chris Telesford Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
James Warmington TCTKD England England
Luis Polanco-Encarnacion Predator Taekwondo England England
Michael Kernaghan Cumbria Taekwondo England England
SK Niels Roest (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Seniors male -87 kg (6)
Class Advanced (4)
Dan Burke TCTKD England England
Luke Allott Lion Taekwondo Great Britain Great Britain
Mark Warburton Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Terrance Cooper Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Class Novice (2)
Moses Njuguna UK Armed Forces Great Britain Great Britain
david brookes BTS Great Britain Great Britain
Seniors male +87 kg (10)
Class Advanced (5)
Eric Deshaies-Martin UK Armed Forces Great Britain Great Britain
Georgios Bilalis HANSU TAEKWONDO England England
Mike Royle Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Olumide Faturoti FUSION TAEKWONDO England England
William Beardsley QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class Novice (5)
Adrian Cush TCTKD England England
DARYL MIER STOKE UTA OLYMPIC TAEKWONDO England England
Henk Renken Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
JORDAN PENDLEBURY (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Rahul Amavasee TCGB LLTKD England England
Veterans female -57 kg (3)
Class All grades (3)
Deepali Lodhia SKY Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Deona Chan UK Armed Forces Great Britain Great Britain
carrie hilton BTS Great Britain Great Britain
Veterans female +67 kg (3)
Class All grades (3)
Pina Petrillo Predator Taekwondo England England
Zoe Stephens Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
laura perry-brown BTS Great Britain Great Britain
Veterans male -80 kg (4)
Class All grades (4)
Andre Holland Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Jakub Pachansky Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Mohammed Ibrahim SKY Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Perre Daobry Empsi England England
Veterans male +80 kg (8)
Class All grades (8)
David Gale FUSION TAEKWONDO England England
Mark Warburton Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Ovidiu Codreanu JM Taekwondo - WTA Great Britain Great Britain
PAUL BOWEN Phoenix Taekwondo Wales Wales Wales
Sean Neill TEAM WATERSIDE England England
Winston John Chung Yong Taekwondo Academy England England
Yamikani Guba UK Armed Forces Great Britain Great Britain
david brookes BTS Great Britain Great Britain