Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

1st PREMIER OPEN TKD CHAMPIONSHIPS

  • Tournament dates
  • 19 June 2022
  • Deadline
  • 10 June 2022
  • Competitors
  • 331 / 360
  • Location
  • Huddersfield University
  • HD1 3DH
  • Queensgate, Huddersfield, West Yorkshire
  • Great Britain Great Britain

ONCE THE SUBSCRIPTION FOR THIS EVENT IS FULL, WE WILL START A WAITING LIST. ALL TEAMS THAT HAVE CURRENTLY ENTERED PLAYERS WILL BE CONTACTED AND PAYMENT OF THE ENTRY FEES REQUESTED. ONCE THE DEADLINE FOR PAYMENT IS REACHED, ANY PLAYERS WHO HAVE NOT PAID THEIR ENTRY FEE WILL BE REMOVED AND PLAYERS FROM THE WAITING LIST WILL BE ADDED.

TEAMS WISHING TO ADD PLAYERS TO THE WAITING LIST SHOULD DOWNLOAD THE WAITING LIST SPREADSHEET AND COMPLETE IT WITH ALL INFORMATION AND EMAIL IT TO OUR ADMIN TEAM (adminuk@ma-regonline.com) - PLEASE NOTE THAT PLAYERS WILL BE ADDED FROM THE WAITING LIST IN THE ORDER THAT THEY ARE RECEIVED

PLEASE NOTE THAT TEAMS SHOULD ENTER THEIR OWN COACHES BEFORE SENDING THE WAITING LIST - COACHES WILL NOT BE ADDED BY THE SYSTEM ADMINISTRATORS AND PLAYERS WILL NOT BE ADDED FROM THE WAITING LIST UNTIL A COACH IS ADDED.







04.05.2022 - IMPORTANT NOTICE FOR ALL TEAMS
WITHDRAWAL OF PLAYERS AFTER 20th MAY WILL ONLY BE PERMITTED WITH APPROVAL OF THE EVENT HOSTS. AFTER THIS TIME, THE EVENT HOSTS MAY IMPOSE AN ADMINISTRATION CHARGE OF £10 PER PLAYER FOR REMOVAL. ALL TEAMS NEED TO REVIEW THIER ENTRIES BEFORE THIS DATE TO AVOID THE ADMINISTRATION CHARGE.

05.06.2022 - IMPORTANT INFORMATION
PLEASE NOTE THAT THE WEIGH-IN ON SUNDAY MORNING WILL BE FROM 7AM UNTIL 8AM (NOT 8AM-9AM AS INDICATED IN THE ORIGINAL INFORMATION PACK)



Downloads

1ST PREMIER OPEN CHAMPIONSHIPS WAITING LIST1ST PREMIER OPEN CHAMPIONSHIPS WAITING LIST
PREMIER OPEN - UPDATED INFORMATION PACKPREMIER OPEN - UPDATED INFORMATION PACK

Results

PREMIER OPEN CHAMPS - INDIVIDUAL CATEGORY RESULTSPREMIER OPEN CHAMPS - INDIVIDUAL CATEGORY RESULTS
PREMIER OPEN CHAMPS - TEAM RESULTSPREMIER OPEN CHAMPS - TEAM RESULTS

Competitors (331)

Pee Wee female -18 kg (1)
Class All grades (1)
zoe ker BTS Great Britain Great Britain
Pee Wee female -20 kg (2)
Class All grades (2)
MADDISON FITZPATRICK (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
bukhara hassan BTS Great Britain Great Britain
Pee Wee female -24 kg (3)
Class All grades (3)
Ruby Midgley Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Saara Patel Ahmed Taekwondo Academy England England
Willow Ainscough GAJOK TAEKWONDO ACADEMY England England
Pee Wee female +26 kg (3)
Class All grades (3)
ELIZABETH DOWNING Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
FREYA MAHON (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Tasneem Ebrahim Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Pee Wee male -20 kg (1)
Class All grades (1)
mathew jones BTS Great Britain Great Britain
Pee Wee male -22 kg (3)
Class All grades (3)
DEXTER MURRAY (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
MAX RUSSELL (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
RIAAN GOSRANI Wild Tiger TKD England England
Pee Wee male -24 kg (5)
Class All grades (5)
PAOLO TAIBI BTS Great Britain Great Britain
Pious Junior Appiah CMS Academy England England
RUSTY MORRISON BTS Great Britain Great Britain
Thomas Mills GAJOK TAEKWONDO ACADEMY England England
YOUSUF AFZAL Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Pee Wee male -26 kg (7)
Class All grades (7)
ABBAS MOUSAWI Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Cooper Harvey KINGS TKD England England
LUIS CLARKE (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Lucas Murdoch Team Ultimate Great Britain Great Britain
MAX SPINK (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Muhammad Umar Ahmed Ahmed Taekwondo Academy England England
Shan Kumar Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
Pee Wee male +26 kg (12)
Class All grades (12)
Ahmed Juber Patel Ahmed Taekwondo Academy England England
BOBBY HARRISON BTS Great Britain Great Britain
Edward Burleigh CHI TAEKWONDO England England
Eesa Variava Ahmed Taekwondo Academy England England
Hamzah Patel Ahmed Taekwondo Academy England England
ISMAEEL AFZAL Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Lovell Foster-McBride Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
O'Shane Smith Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
RENAT STEPANOV Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
THOMAS ROBERTS (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Yusuf Sadiq Ahmed Taekwondo Academy England England
Zakariya Kamal Ahmed Taekwondo Academy England England
Children female -24 kg (3)
Class A (1)
LOLA CORBOZ (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Class B (2)
Gabriella pettigrew Cumbria Taekwondo England England
Inayah Tamoor (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Children female -26 kg (6)
Class A (2)
Belle Htut Wales Taekwondo Wales Wales
PERDY STENZEL Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (4)
FAITH JACKSON (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
JENNAH BHAODA BTS Great Britain Great Britain
Juwayriyah Ahmed Ahmed Taekwondo Academy England England
NEEDA EHSANI Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Children female -29 kg (6)
Class B (6)
Dahlia Grant CMS Academy England England
Georgie Colvan SUMMERLANDS TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Isla Jones Team Ultimate Great Britain Great Britain
Mollie Mcnally Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
ZAHRA SULTANI Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
bilaal hassan BTS Great Britain Great Britain
Children female -32 kg (5)
Class A (2)
Isabella Dixon GAJOK TAEKWONDO ACADEMY England England
Lily Hardy Team Ultimate Great Britain Great Britain
Class B (3)
ELOISE ASHLEY BTS Great Britain Great Britain
Myra Farooq (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Sofia Vivencio Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
Children female -36 kg (7)
Class A (1)
Emily Correia TDO TKD Great Britain Great Britain
Class B (6)
Ameera Sadiq Ahmed Taekwondo Academy England England
Ammara Shah Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
CASEY HILTON BTS Great Britain Great Britain
Evelyn Taylor GAJOK TAEKWONDO ACADEMY England England
NIAMH MULRANEY BTS Great Britain Great Britain
Safiyyah Shafi Ahmed Taekwondo Academy England England
Children female -40 kg (4)
Class B (4)
Emily Pestana Wessex Taekwondo Association England England
Franceca Foulerton Cumbria Taekwondo England England
LAYCEE-MAE MORRISON BTS Great Britain Great Britain
MYA LIGHTLEY SUMMERLANDS TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Children female -44 kg (5)
Class A (2)
Ikrah Hussein (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Salma Mohamoud CMS Academy England England
Class B (3)
Aliza Shahzad (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Isobel Coley CHI TAEKWONDO England England
Megan Venter Team Ultimate Great Britain Great Britain
Children female -48 kg (3)
Class B (3)
FARAH ALMAS SHAH Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
LEXI SHERRIFF SUMMERLANDS TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Mia Atkinson Cumbria Taekwondo England England
Children female +48 kg (5)
Class B (5)
Ainda Hassan Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Christina Creighton Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
DOLLY RUSSELL (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Kyla Elson Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Olivia Davies Cumbria Taekwondo England England
Children male -24 kg (4)
Class B (4)
AIDEN HAYRANN Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Hamzah Nana Ahmed Taekwondo Academy England England
Jack Fletcher Team Ultimate Great Britain Great Britain
Luke Blanchard GAJOK TAEKWONDO ACADEMY England England
Children male -26 kg (4)
Class B (4)
Finley Lamour Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Ismail Dabhelia Ahmed Taekwondo Academy England England
James Que Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Sydney Pettit Wessex Taekwondo Association England England
Children male -29 kg (15)
Class A (3)
Ethan Ferry Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
JOSHUA SHERRATT BTS Great Britain Great Britain
Zaac Quah (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Class B (12)
Antony Clark Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
Charley Hall Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Frankie Harrison KINGS TKD England England
Fraser Sweeting TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
IBRAHIM JANUA BTS Great Britain Great Britain
JACK STOCKS (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
JACOB ROFFEY (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
JAKE JONES Team Ultimate Great Britain Great Britain
JORDAN SHINKS-JONES (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Mohid Jawad Ahmed Taekwondo Academy England England
Noah Doherty Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Noah Harrison Team Ultimate Great Britain Great Britain
Children male -32 kg (7)
Class A (1)
NGAI CHI HO Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Class B (6)
Harry Luther CHI TAEKWONDO England England
Inithaz Sathyamohanaz Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Louie Lazenby-wood Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
REUBEN HEARD Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
SHAHZAD SAHILY Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
isaac crowley BTS Great Britain Great Britain
Children male -36 kg (13)
Class A (6)
ANTHONY SIMPSON Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
DOMINIC BROWN BTS Great Britain Great Britain
Isaac Modeste Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
JAYDEN SIMPSON-KIDD (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
PAUL HARRISON BTS Great Britain Great Britain
Zack Karim (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Class B (7)
ABOLFAZL MOUSAWI Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Jacob Wells Focus Taekwondo England England
Joshua Bywater TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Kajus Selickis Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Leighton Byrne l/pool (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Luis Harrison Team Ultimate Great Britain Great Britain
adeen hosaini BTS Great Britain Great Britain
Children male -40 kg (3)
Class A (1)
Mohammed Saleh Mutakabbir CMS Academy England England
Class B (2)
ALFIE MARONEY (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Louis Hedworth (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Children male -44 kg (5)
Class A (2)
ALI ASEF Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
EHSAN EHSANI Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Class B (3)
DEV MANGIPUDI Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Matas Barisauskas Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
danyal adil BTS Great Britain Great Britain
Children male -48 kg (2)
Class B (2)
DANILA KURATAU Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Samuel Kealey TDO TKD Great Britain Great Britain
Children male +48 kg (2)
Class B (2)
Caua Souza TDO TKD Great Britain Great Britain
Padra Bagherzadeh Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Cadets female -33 kg (1)
Class B (1)
Alannah Dearnley Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Cadets female -37 kg (3)
Class B (3)
Grace Mead GAJOK TAEKWONDO ACADEMY England England
MAISIE SHINKS-JONES (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
SAHAR HAYRANN Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Cadets female -41 kg (5)
Class A (3)
Jovie Ho Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Lillie Dinsley TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Tillie Wilson Cumbria Taekwondo England England
Class B (2)
HEIDI McGUINNESS (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
MIA-BROOKE VANDERKAMP BTS Great Britain Great Britain
Cadets female -44 kg (3)
Class A (2)
Estera Czynszak Team Ultimate Great Britain Great Britain
Poppy Wickens CHI TAEKWONDO England England
Class B (1)
Hadiya Momina (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Cadets female -47 kg (5)
Class A (4)
Eloise Grant Aspire Taekwondo Great Britain Great Britain
Emily Mills GAJOK TAEKWONDO ACADEMY England England
Faith Nsita CMS Academy England England
Frances Appiah CMS Academy England England
Class B (1)
Isabelle Thornton Wales Taekwondo Wales Wales
Cadets female -51 kg (7)
Class A (4)
ESTERA MOHAMMED Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Freya Frost Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
Humairah Ahmed Ahmed Taekwondo Academy England England
Paige Vincent Wessex Taekwondo Association England England
Class B (3)
Amelie Owen Wales Taekwondo Wales Wales
FATIMA ASYA KILIC Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Milly Carling TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Cadets female -55 kg (1)
Class B (1)
Edirin Alawuru Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Cadets female -59 kg (4)
Class A (4)
Grace Booth Team Ultimate Great Britain Great Britain
IMOGEN DUNCAN BTS Great Britain Great Britain
MAYA STOPFORD Cumbria Taekwondo England England
Ruby Sutton Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Cadets female +59 kg (3)
Class A (2)
Matilda Owen Team Ultimate Great Britain Great Britain
Savia Hassan Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Class B (1)
katrina bailey BTS Great Britain Great Britain
Cadets male -33 kg (7)
Class A (4)
Bryce Mateo Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
David Khurke Team Ultimate Great Britain Great Britain
LAUREY JAY MORRISON BTS Great Britain Great Britain
Sonny Sweeting TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Class B (3)
Lewis Bell (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Olly Proctor Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
ZAIN RAYHAN IQBAL Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Cadets male -37 kg (6)
Class A (3)
Gethin Williams Team Ultimate Great Britain Great Britain
SAM TAYLOR (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Tyler Doherty Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Class B (3)
ELYAS QALANDARI Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Jude Ainscough GAJOK TAEKWONDO ACADEMY England England
SALMAN FALLATA Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Cadets male -41 kg (13)
Class A (3)
ALEX SHARATT BTS Great Britain Great Britain
Niall Graham Wessex Taekwondo Association England England
Noah Duffin TDO TKD Great Britain Great Britain
Class B (10)
AIDAN BHALODA BTS Great Britain Great Britain
ARVIN MURAD Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Achilleas Tzouros Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Ellis Titchner Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Henry Harris Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Jacob Paton TDO TKD Great Britain Great Britain
Leon Goldson Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
NOYAN HUSSAINI Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Riley Bereton Team Ultimate Great Britain Great Britain
Zac Derbyshire Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Cadets male -45 kg (11)
Class A (3)
Ethan Crossland Team Ultimate Great Britain Great Britain
John Que Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Wail Kourri Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (8)
ARASH MURAD Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Albie Stamp Cumbria Taekwondo England England
Brandon Alboladora Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
Clarke Benson SUMMERLANDS TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Danyal Ahmed (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Henry Longthorne TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
James Jeory Cumbria Taekwondo England England
Mohammed Umair Khan Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Cadets male -49 kg (5)
Class A (3)
Aden OLoughlin Wessex Taekwondo Association England England
NAZRULLAH AYOBYAR Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
NIKITA KURATAU Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (2)
Muhammed Qasim (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
kai thorpe BTS Great Britain Great Britain
Cadets male -53 kg (15)
Class A (7)
ANAS HALIM Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Alfie Sykes Team Ultimate Great Britain Great Britain
Francis Appiah CMS Academy England England
Karan Landa (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
MUHAMMAD EJAZ (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Samuel Ruiz Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Ubayd Mohamed CMS Academy England England
Class B (8)
Alan Whitehead Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
Archie O'brien (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
HASSAN HUSSAIN Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Hanzalah Hussain (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Jan Przbylski TDO TKD Great Britain Great Britain
KAVYAZ SATHYAMOHANAZ Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
MOHAMMAD OSMAN ARGHOSHI Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Peter Sellwood Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Cadets male -57 kg (5)
Class A (3)
Addison Smith Focus Taekwondo England England
Reuben Lazenby-wood Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Zac Ings TDO TKD Great Britain Great Britain
Class B (2)
Jaidyn Livesey SUMMERLANDS TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Owais Adnan (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Cadets male -61 kg (1)
Class B (1)
Daniel Dunn TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Cadets male -65 kg (2)
Class A (1)
William Burleigh CHI TAEKWONDO England England
Class B (1)
Muhammad Rayan Qazi Ahmed Taekwondo Academy England England
Cadets male +65 kg (4)
Class A (2)
Aland Azabany Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Salah Mohamud CMS Academy England England
Class B (2)
LORENZO EUBANK BTS Great Britain Great Britain
Muhammad Hamdan Qazi Ahmed Taekwondo Academy England England
Juniors male -45 kg (1)
Class A (1)
Jayden Elson Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Juniors male -48 kg (2)
Class A (2)
Lennon Thompson (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
RAYHAAN KHAN (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Juniors male -51 kg (1)
Class A (1)
Thomas Bailey Focus Taekwondo England England
Juniors male -55 kg (5)
Class A (2)
DEXTER HACKETT Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Jack Dixon Cumbria Taekwondo England England
Class B (3)
Ian Souza TDO TKD Great Britain Great Britain
MARIANO GOMEZ (BTS) The Dojang Academy of Martial Arts Wales Wales
SAMIM KARIMI Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Juniors male -59 kg (7)
Class A (6)
Alex Hogg Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Ben Harrison Wessex Taekwondo Association England England
Dylan Cairn TDO TKD Great Britain Great Britain
Herbert Wong Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Owen Cheetham Team Ultimate Great Britain Great Britain
Tom Kewn Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (1)
YANS SHARMA Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Juniors male -63 kg (8)
Class A (6)
ARIAN MURAD Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
HARRY WESTMORLAND SUMMERLANDS TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Oliver Dyson Aspire Taekwondo Great Britain Great Britain
Rhys Turner Team Ultimate Great Britain Great Britain
Riley Pettigrew Cumbria Taekwondo England England
Thomas Hill Focus Taekwondo England England
Class B (2)
KALLUM McDERMID BTS Great Britain Great Britain
SAYED ISMAIL SHAH Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Juniors male -68 kg (3)
Class A (3)
ALEX WORMALD (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Finn Labong Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
Kevin Lahoora Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Juniors male -73 kg (2)
Class A (2)
Owen Wraight Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Zak Angell (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Juniors male -78 kg (1)
Class B (1)
Ellis Wallace Team Ultimate Great Britain Great Britain
Juniors male +78 kg (1)
Class B (1)
Logan Miller TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Juniors female -44 kg (1)
Class A (1)
Elouise Murray Team Ultimate Great Britain Great Britain
Juniors female -46 kg (1)
Class A (1)
Eve Htut Wales Taekwondo Wales Wales
Juniors female -49 kg (5)
Class A (4)
Anna Prystupa-Davies Wessex Taekwondo Association England England
Emily Clark Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
Janna Serry Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
RUBY MCMULLEN (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Class B (1)
Danika Alboladora Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
Juniors female -52 kg (3)
Class A (3)
ELAINE HUSSEY Team Ultimate Great Britain Great Britain
NAFISA QURESHI Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
SIENNA LONGDEN Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Juniors female -55 kg (4)
Class A (4)
Chloe Cunliffe Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
ELLISON-BOO OXLEY Focus Taekwondo England England
MAJA BRZOZOWSKA Team Ultimate Great Britain Great Britain
Niamh Ryan Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Juniors female -59 kg (3)
Class A (3)
MOLLY UDALE-WILLIAMS Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Molly Pawinya Thomas Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Tianna Klaric Team Ultimate Great Britain Great Britain
Juniors female -63 kg (4)
Class A (3)
HONEY BOWMAN-SNAPE Team Ultimate Great Britain Great Britain
Hanna Siddiqui Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
RUBY LEE (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Class B (1)
Kiera Guha Team Ultimate Great Britain Great Britain
Juniors female -68 kg (1)
Class A (1)
Lucia Paterson Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Juniors female +68 kg (2)
Class A (2)
Esther Linsell-Fraser Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Umaymah Mohamed CMS Academy England England
Seniors female -49 kg (1)
Class A (1)
Haleemah Ahmed Ahmed Taekwondo Academy England England
Seniors female -53 kg (5)
Class A (5)
MILLIE SCHOLES Team Ultimate Great Britain Great Britain
Maisie Hockey Team Ultimate Great Britain Great Britain
Sotia Zenios (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
TIA MLINARIC Koryo United Kingdom United Kingdom
Taylor Boyd Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Seniors female -57 kg (3)
Class A (3)
Jamila Siddiqui Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
KIRSTEN BARRETT (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
isabelle Hockey Team Ultimate Great Britain Great Britain
Seniors female -62 kg (1)
Class A (1)
Ella Sands Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Seniors female -67 kg (1)
Class A (1)
Lucia Paterson Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Seniors female +73 kg (2)
Class A (2)
Nasteeha Mahamed SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
samanatha bowen Team Ultimate Great Britain Great Britain
Seniors male -54 kg (3)
Class A (2)
KRIYA PAHIMNA (BTS) The Dojang Academy of Martial Arts Wales Wales
Luke Young TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Class B (1)
Cayden Charlton (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Seniors male -58 kg (2)
Class A (2)
Aleksandr Adamenko Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Muhammad Daanyaal Ahmed Ahmed Taekwondo Academy England England
Seniors male -63 kg (4)
Class A (4)
JAMIE SIMPSON-KIDD (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Shahzada Khan SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Tyron Moores-duffield (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
ZAKRIYA CHOUDHURY Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Seniors male -68 kg (4)
Class A (4)
Ange-Marcel Kassi Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Christopher Cocker Focus Taekwondo England England
ELIAS ASEF Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Karimov Muhammadziyo Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Seniors male -74 kg (4)
Class A (4)
Ciaran Mcgovern TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
HARRY AITKEN BTS Great Britain Great Britain
Khakim Khakimov Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Thandukukhanya Dlamini Wessex Taekwondo Association England England
Seniors male -80 kg (4)
Class A (1)
Robbie Keane l/pool (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Class B (3)
Bailey Cragg Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
DALE FORDE Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
JESSE DAVIS (BTS) The Dojang Academy of Martial Arts Wales Wales
Seniors male -87 kg (1)
Class A (1)
SEIF SOLTANI Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Seniors male +87 kg (3)
Class A (3)
Georgios Bilalis HANSU TAEKWONDO England England
Luke Allott Aspire Taekwondo Great Britain Great Britain
OLIVIER KILLI Five Lions Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Veterans male +80 kg (1)
Class A (1)
Yamikani Guba TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain