Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

UZBEKISTAN CADET NATIONAL CHAMPIONSHIPS 2021

  • Tournament dates
  • 30 November 2021
  • 2 December 2021
  • Deadline
  • 15 November 2021
  • Competitors
  • 525 / 600
  • Location
  • Tashkent
  • Uzbekistan Uzbekistan

Competitors (525)

Cadets female -29 kg (27)
Class A (27)
Ayzada Kenesbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Diana Azadova Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilnavoz Nuriddinova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Esma Tantasheva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Ezozaxon Raxmonova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Farangizbonu Abdusalomova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Fazilat Dosbergenova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Go'zal Xazratqulova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Guliza Kenjayeva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulzoda Narzullayeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Madina Anvarova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Maftuna Ilhamova Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Alimova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Mohinur Rustamova Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Munisa Orazbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Mushtari Abdurahimova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Nigora Azamjanova UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Nozima Abdujabbarova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ozodaxon Axmadova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Robiyahon Hotamova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
SABRINABONU ISROILJONOVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Semora Qurbonova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Shabbona Suyunboyeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Ugiloy Sotvoldiyeva Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
ZEBUZAR ABDURAHIMOVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Zilola Toychiyeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Zuhrahon Hatamova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -33 kg (26)
Class A (26)
Asal Faxridinova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Diana Ibrahimova Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilnoza Sultonova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilnuraxon Rejabalieva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Dinara Burxonova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Durdona Hasanova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
FOTIMA IRKINOVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Farangiz Mirmanova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Farzona Qayumova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Gozal Mavlonova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Irodahon Abduvahabova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Marjan Nurash Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Samidjanova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Odina Jurabayeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Omina Ergasheva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
RAYXONA ASHIROVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruxshona Tursunboyeva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruxshona Akbarova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
SHAYDO KHUSANBOYEVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Sabrina Nurullayeva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevaris Orinbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Abduvoxidova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sohibaoy Shamsiddinova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
ZULAYKHO ASHIRALIYEVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Zahro Abdusayidova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Zuhro Hoshimova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -37 kg (31)
Class A (31)
AZIMA AHMADJANOVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Asila Boltayeva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ayjamal Mirmanova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
CHAROS KURBONOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Dinara Adasova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Eva Beylina Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Gulmira Kenesbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Gulsevar Abdumajidova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Guzal Lutfullaeva Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
MARJONA KHAITOVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
MUKHAYO HUJAMBERDIYEVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
MUNISA SHAMSIYEVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Mabruraxon Nematjonova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Mubina Akbaralieva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Munisa Juraboyeva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Mushtariybonu Baxodirova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Muslima Abdufattoxova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Nurhayot Ne'matullayeva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Odina O'ralova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Rayhona Abdugaffarova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
SARVINOZ IKROMOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
SHAKHRIZODA HALIMOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Sadoqathon Mamirova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinchoy Jumabayeva Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Shahrizoda Kulmanova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Shahrizoda Sapayeva Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Shirinoy Umarova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Shodiyaxon Choriueva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Shohsanam Bozova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Valeriya Khegay Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Zarina Egamnazarova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -41 kg (32)
Class A (32)
AMINA RASHIDOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Albina Sapakova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
E'zoza Jo'raboyeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Elzoda Xatamova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Jasmina Ismoilova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasmina Diltanova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Ksenya Tsoy Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Kumushbibi Abdivaliyeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Laylo Khasanova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Lobar Norbo'tayeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Madinabonu Xakimova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Maftuna Normuminova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Yarasheva Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Marjonabonu Miraliyeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Miraslava Omelechenko Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Moxinur Jumabayeva Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Mubinahon Nematova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Mubinaxon Tursunova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Mushtariy Adambayeva Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Nafosat Shomuradova Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Nozima Xurramova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
OYDINAKHON MIRZAJONOVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Odinaxon Madiaxatova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Oyisha Hakimova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Oyniso Bahodirova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
RUSHANAKHON RAVSHANOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Rabboniya Ruslanova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Shagzoda Bazarbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Shodiyona Toirova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Tumaris Xamidova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Xusniya Olimjonova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Zuhra Bobonorova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -44 kg (30)
Class A (30)
Asal Alieva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilshodaxon Tursunalieva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulbanu Urinbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Gulirano Islomova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
JASMINA ELMURATOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasmina Allamuratova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Kamila Kurbanova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Komola Qoldasheva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
MAFTUNA ERGASHALIYEVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
MARJONA RAJABOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
MARVARID OMANJONOVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
MUNISABONU RIZOYEVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Lutfullayeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Mohinur Ahmadjonova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Mubina Babasaidova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Omina Utkurova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ozoda Elmirzayeva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Raxshona Haydarova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
SADOKAT SOBIROVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
SEVINCH GULYAMOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevara Urazimbetova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Shafoat Tuxtasinova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Shahnoza Madrimova Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Shodiya Zafarxonova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Tursinoy Ergasheva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Tursunoy Abdurashidova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ugiloy Abdujamilova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
ZARINA KHATAMOVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Zahro Turahanova UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Zilola Mamirova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -47 kg (16)
Class A (16)
Aygerim Sobirova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Bahora Abduhaliqova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
DORINA SARKIYEVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Faina Xakimalieva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Guliza Burxonova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulnora Malikova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Indira Fakhriddinova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
MUNISAXON SAITOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Malikabonu Askarjonova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
NURIZAR ERGASHEVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
SHAXZODA SHARIPOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Sanjana Zuxriddinova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Toshtemirova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Sofia Khan Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Tumaris Jalelatdinova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Zuhra Sodiqjonova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -51 kg (18)
Class A (18)
Aksungul Ordabaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Ayzada Kerimberdieva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Aziza Aripova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Gulbahor Toshpulatova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulchiroy Axmadjonova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasmina Abdukarimova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Klara Odambayeva Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Madina Achilbayeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Madina Xurramova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Mushtariybonu Ismoilova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Muslima Rashidova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
POKIZA BAYONOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Parvina Panjieva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Rozalina Talibjanova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Shaxzoda Turayeva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Sobinur Nayzabekova Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Viktoriya Denisenko Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Yoqutxon Inog?omova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -55 kg (16)
Class A (16)
Alina Satinbayeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Aminahon Kamalova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Asal Adilova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Dinara Uzakbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Gulshoda Salimova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Jansaya Irgashbayeva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Jasmina Avliyoqulova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
MEXRIGUL ESHIMOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Mashxuraxon Abduraxmonova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Nozimahon Rustamova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
RAYKHONA YULDASHEVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
RUKHSHONA JALOLOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
SHOKHSANAM KODIROVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Shomurodova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Zilola Rihsiboeva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ziyodaxon Mamasidiqova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -59 kg (13)
Class A (13)
Aziza Shuhratova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Aziza Qahorova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Bibiruza Kalbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Diana Barieva Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilfuzabonu Ergashboyeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulasal Tursunova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Maftuna Elamonova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
RUKHSHONA BAFOYEVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Rayxan Amangeldieva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Ruzixol Turayeva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Shaxloxon Obidova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Yasmina Xudaybergenova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
ZARINA MIRZAYEVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female +59 kg (13)
Class A (13)
Arina Babushkina Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Dilsuz Imonova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Durdona Nuriddinova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Farzona Zoxidjonova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Gulruxbegim Elmurodova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulzora Amirova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Irodahon Ikromova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Jazira Paraxatova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
MEKHRIBON KANOATALIYEVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
MOHINABONU RAKHMATOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Oyzoda Nayimova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sugdiyona Yuldashova UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Ziyoda Shoimova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -33 kg (50)
Class A (50)
ALISHER NURMUKHAMATOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdulaziz Payzullayev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Abdulloh Alihanov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Abubakr Ochildiyev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Artyom Mirzajanov UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Samandarov UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Aslbek Eshnorov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Aydin Sattarov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Rakhmatilloyev Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
BOBONAZAR JAXONGIROV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Behruz Allayev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Davlatshoh Rahmatullayev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilmurod Marufjonov UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Dilshodbek Karimov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Fatxillox Baxtiyorov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Fayzullo Hakimov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Ferdavs Ermuhammedov UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Islom Akchurin Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Jahongir Karimboyev ROZK Uzbekistan Uzbekistan
Jaloliddin Durdiboyev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Javlon Mansurov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Jaxongir Tojiev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Jonibek Xolmuratov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Kamron Sobirov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Konstantin Brostovskiy UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
MIRONSHOKH SAIDOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
MUKHAMMADYUSUF ABDURASHIDOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Miyrbek Joldasbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
NAZARBEK KHUSNIDDINOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Nurmuhammad Shamsiddinov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Orifjon Abdullajonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Qaxramon Xolboev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Quanish Maxsutbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Ramziddin Yarashov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Ravshan Hamroev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Raxim Jalgasbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
SAMIRJON ISTAMKULOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
SARDOR SHODIYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Sarvarbek Ziyoviddinov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Shahriyor Sobirjonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Shakhruzbek Asrorov ROZK Uzbekistan Uzbekistan
Shaxriyor Sodiqov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Shermuhammadxon Kaxxorov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Shohjahon Rahmatillayev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
ULUGBEK XALIMOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Umidjon Nematjonov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Valiikrom Yuldashev Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Xamza Murodullayev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Yosinbek Odilov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Zinnatilokh Turovoev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -37 kg (40)
Class A (40)
ABDULAZIZ AMRILLOYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
ABUBAKR ABDUMANNONOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Amirbek Shopulatov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Qushoqov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Asilhon Sobirjonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Azamat Otabayev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Azimbek Qudratov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Sattorov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Batir Orazbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Baxadir Djalgasbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Bexruz Azamov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilshodbek Boymuratov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
FAYOZBEK XASANOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
FIRDAUS KAROMATOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Furqat Xoliqberdiyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
IBROHIM DILMURODOV Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
JAVOKHIR HOJIYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
JAXONGIR BAXRULLOYEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Jahongir Axmatov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Jalilbek Ozodov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Jamshid Nabiyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Kamron Qosimov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Mikhail LI Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadzohid Qodirov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Nazirbek Faxriddinov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Nodirshox Sodiqov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Oybekjon Turdialiyev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
SHOKHRUKHBEK SHAROFOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Saidusmonxon Muhiddinov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sardor Saparov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Shaxruh Kamiljanov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Shohjahon Pulatov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Shohjahon Axmadov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Shoxjaxon Juraev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Shoxruxmirzo Rustamjonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Sobirjon Kikinadze Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Temur Qodirov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
ULUGBEK YULDOSHBOYEV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Zaurjon Ahmedov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Zohidjon Zaynobiddinov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -41 kg (42)
Class A (42)
ALIYOR ISMOILOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdumumin Xushbaqov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Ajiniyaz Asenbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Akrom Qozibekov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Arman Turganbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Asliddin Zokirov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
BEKHRUZ HALIMOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
BUNYOD BOLQIBOEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Behruz Fayzullayev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Bekzod Saparboyev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Bilol Khakimov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Boxodirhon Boychayev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilshodbek Ibraimov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Eldor Kazakboyev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
IROKHIM KHOLMATOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Ilhomjon Tojiqulov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Ilyosjon Narzullayev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
JAKHONGIR NEGMATOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Jamshid Mustafaqulov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Jamshid Yuldashev Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasur Qarshiyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Javohir Norov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
KHUSHNUDBEK ZARIBJONOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Kamron Salimov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Karimjon Karimov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Karimjon Kenjboyev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
MAXMUD XAMRAEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhammad Turdiyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadrizo Abdullayev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhammdsodic Kahramonov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Roman Lee Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
SHODON XAMIDOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Samir Tursunboyev Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Shaxobiddin Nizomov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Shoyad Kodirov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Suhrobbek Qushboyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Sultonbek Toshpulatov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Suxrob Juraev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Timur Hakkulov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Umarali Abdujabborov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Xamid Mustofaqulov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
YODGORBEK SULTONOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -45 kg (39)
Class A (39)
AFRUZBEK TULISBOYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
ASLIDDIN SULTONALIYEV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdulazizbek Shukurullayev Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Alibek Xalimov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Aliyor Akromov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Armanbek Maratov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Avazbek Axrorjonov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Xaydarov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
BAROTJON NORMURODOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
BEKHRUZBEK SAKHIJONOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Behruz Salimov UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Dilbek Nosirov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Dosen Lee Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
FARRUXJON SANAKULOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Hojiakbar Madaminov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
JOBIRBEK IDIYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasur Karimov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Jasur Tukhtashov ROZK Uzbekistan Uzbekistan
Javlonbek Shermatov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Jaxongir Sovurov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Jurayev Xurshid Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
KHURSHIDBEK TURDALIYEV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Kamol Normuxamedov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
LAZIZ XAMITOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Mirodil Mirvokhidov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadaziz Abdullaev Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Murodbek Ziyodullaev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Ravshanbek Raximbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
SHOXJAXON TUXTASHOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Sardor Sodiqov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Sardorbek Meilitojiev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Sardorbek Muhammadov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Sayodbek Erkinboyev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Sayyodbek Nasirov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Shahzod Sharifjonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Shohjaxon Xoliqberdiyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ummatullo Abdullayev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Ziloliddin Fazliddinov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Zufar Abdulxakimov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -49 kg (32)
Class A (32)
AKOBIR MARUFHONOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Abbos Shomurodov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Abdumalik Xolmurzayev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Ibraimov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Begdiyar Uzaqbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Bekzod Qahramonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Bexruz Xolmurzayev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
DILSHOD MURODOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
DIYORBEK ZOYIROV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Daler Murodullayev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilshodbek Shokirov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Diyerbek Kilichov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
FAYOZIDDIN KHUSNIDDINOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Jahongir Abdurahimov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Jaloliddin Akmalov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Jasurbek Mamadaliyev ROZK Uzbekistan Uzbekistan
KARIMJON RIZOYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Kudratillo Juraev Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Mexroj Xasanov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadaziz Raxmatov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Muxammadjon Abubakirov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Muxammediyar Ismandiyarov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Muzaffar Tursunov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
NAIMJON BOLTAYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Ne'matjon Xazratov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Pahlavon Iskandarov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Sarvar Ibrohimov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Sarvarbek Oktamov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Shaxbozbek Yolchiboyev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Suxrob Turg'unov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Temur Xushmurodov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ulugbek Turayev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -53 kg (28)
Class A (28)
ARTYOM LI Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Abbosbek Mamajonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdulaziz Norboyev Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdulxafiz Erkinov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Ablayhan Mamurov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Ahmad Rustamov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Akmalbek Xayitboyev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Alpamis Joldasbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Ismatov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Bekzod Qaxxarov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
ELDOR ERGASHEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Eduard Tsay Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Elbek Berdibekov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Firdavs Sultonov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
ISLAM SULTANOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Jamshid Muzaffarov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Javlonbek Suyunov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Lazizbek Narimanov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadjon Raimov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Ozodbek Risbekov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ozodbek Shodihonov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
SARDOR HAKIMOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Shohruh Xatamov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Shoxruxbek Abdusalomov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
TEMURBEK NURIDDINOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Taymur Nokisbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Usmon Abdullayev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Xamid Xamdamov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -57 kg (21)
Class A (21)
ABDUSAMAD KAMALOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdulbosit Talatov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Abduxamid Adxmov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Jumakulov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Kushimov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Anorboyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Babur Isomov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Baxodir Yusupov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Boxodir Davletov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Dilkashbek Musurmanov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Janibek Ataniyzov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
MuhammadSulton Ergashov UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Oktambek Mustafoev UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Rustam Allambergenov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
SHOKHIJAHON KAKHOROV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Sarvar Oripov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Shokhjahon Akhmedov ROZK Uzbekistan Uzbekistan
Sultonmurod Egamov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Ulug'bek Axmatov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Xumoyun Ibroximov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Ziyodjon Raxmonqulov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -61 kg (20)
Class A (20)
Almat Jayilganov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Artur Xusnutdinov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
BEKZOD ERGASHOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
BEXRUZ UMAROV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Bobur Sodikov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Botirbek Toshtemirov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
FERUZ BAROTOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Jaxangir Serikbaev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Jiger Orazbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Muhammad Saidov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadjon Yozboyev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Nurbek Abdumutalov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Raxmatillo Zokirjonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
SAIDKHUJA NUMONKHONOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
SARDORBEK KOSIMJONOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Sardorbek Ibragimov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Shohjaxon Baxodirov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Shokirjon Xolboyev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Shoxruxbek Suyunov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Yakhyo Mamurjonov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -65 kg (14)
Class A (14)
Abdurahmon Lutfullaev Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Aliakbar Raximov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Alibek Abdurahmonov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Alisher Pak Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Axadjon Muhtorov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Artikboyev Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Elyor Irmatov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Jahongir Yusupov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Jasurbek Umidjonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
MIRSHOD TOSHPULOTOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Rashod Tohirjonov UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
SHAHZOD JURAKULOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Saidazim Axmedov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Sodikjon Xolboyev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male +65 kg (17)
Class A (17)
Akramjon Eshmurzayev Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Arseniy Posternyak Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
DALER KHODJIYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Dawletmurat Abatbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Dmitriy Lee Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
JAKHONGIRMIRZO MURODOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Javohirxon Xidayatov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Jaxongir Uktamov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Maxset Ongarbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadrasul Olmasov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Nurbek Murodullayev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
OZODBEK ERKINOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Oyatbek Bashmanov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
SAVLAT MAXMUDOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Shoxjaxonbek Ikromjonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Xumoyun Xamdamov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Xusniddin Ahmadov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan