Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

UZBEKISTAN JUNIOR NATIONAL CHAMPIONSHIPS 2021

  • Tournament dates
  • 3 December 2021
  • 5 December 2021
  • Deadline
  • 22 November 2021
  • Competitors
  • 587 / 600
  • Location
  • Tashkent
  • Uzbekistan Uzbekistan

Competitors (587)

Juniors male -45 kg (48)
Class A (48)
AZIZBEK ASHUROV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Ahmadjon Azamjonov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Akmal Abdusaxatov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Ali Eshnazarov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Alpamis Abatbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Amirhon Toirov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Amirshokh Gulyamov Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Asadullo Alisherov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Asliddin Mukhtorov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Asliddin Abduraimov UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Asrorjon Qurbonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Islomov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
BEHRUZBEK ABDUHAKIMOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Bayrambek Sidikov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Bekjon Tojiyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Davlatbek Bozorboev Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Foziljon Sobirjonov ROZK Uzbekistan Uzbekistan
Hurramsher Toshpulatov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Iqboljon Marufov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Islomhodja Kadamov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Isomiddin Turaqulov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Izzatjon Yuldoshev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Jamshid Quranboyev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasur Juraqulov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasurbek Yunusaliyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Javlon Berdibekov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Javoxir Pardaeyv SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Jayhunbek Jabborov ROZK Uzbekistan Uzbekistan
Kamron Mansurov UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Kozimjon Rustamov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
MIRZOXID MIRZAEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Maxmudjon Nabijonov ROZK Uzbekistan Uzbekistan
Mirdiyor Mirayimov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Miyirbek Piyshenbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Murodjon Nafasov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
ORZUBEK SULTONOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
OZODBEK NURMUKHAMEDOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Oybek Juraev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Ozodbek Bahtiyorov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
SHAKHZODBEK ERGASHEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
SHERZOD TURDALIYEV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Sadaddin Sobirov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Sardorjon Ergashboev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Shoxjaxon Odilov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Shuxrat Ibragimov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
TEMUR XASANOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Umar Rahmonberdiev UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Ziyovuddin Zulqaynarov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Juniors male -48 kg (47)
Class A (47)
ABDUGOFIR ABDULLAYEV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
ABDULLO SAHIJONOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
ASILBEK JAMOLOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Abbosjon Raimov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdulloh Biloldinov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdumumin Abdusamatov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Aleksey Lyan Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Andrey Lyan Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Anvar Eliboyev Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Anvar Rustamov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Kaliqnazarov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Axmadjon Nematullaeyv SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Behruz Abdullayev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Bexruz Safarov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Bobur Yusupov UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Botir Toshtonov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Dauranbek Sabirov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Dilshod Mansurov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Farhod Tashpulatov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Farhotjon Mustafoev UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Firdavs Baxodirov ROZK Uzbekistan Uzbekistan
Jasur Baymuratov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Javlonbek Fayzullayev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Javlonbek Toshkentov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Jobir Farmonov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Mirzoxid Samadov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Oybek Hanayev ROZK Uzbekistan Uzbekistan
Ozodbek Abduhalimov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ozodbek Abdulamitov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Quvonchbek Abdukamolov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
RAMZIDDIN TEMIROV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
RUSLAN SANABAEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
SANJARBEK SALIEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
SHAXBOZ EGAMBERDIEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
SUHROBBEK ZUBAROV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Samandar Nabijonov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Samariddin Samadov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Shamsiddin Qurbonov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Shohjahon Axmedov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Shohjaxon Yunusov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Shohruxxon Islomov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Shoxruxbek Azimov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Suhrob Atahanov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
UMIDJON RASHIDOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Ulugbek Mamiraliyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Usmon Shamsuddinov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Xumoyun Qo'chqorov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Juniors male -51 kg (42)
Class A (42)
Sardor Inomov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
AZIZBEK ASLONOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdulaziz Allaberganov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Akmalhon Ubaydullayev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Akmaljon Xakimov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Ergashjonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Asilbek Akramov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Asliddin Mavlonqulov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Ayidos Mambetov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Baxtiyor Latipov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Bekzod O'rozboqov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
DAVLATBEK TOSHMATOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Davlatbek Shukurullayev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Fazliddin Mamatazizov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Husanboy Ganijonov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Husniddin Zuhriddinov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Iftixor Qaxxorov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ilhom Islomov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Jahongir Anvarov UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Jamshid Rajapbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Javohir Abdukodirov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Javohir Karimov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Jaxongir Abdullayev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Jumanazar Ulugbekov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Kamoliddin Alimov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Kamolliddin Tashboyev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Kirill Kim UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Mironshohmirzo Muzaffarov UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Mustafa Sodikov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Muxammadjon Suyunov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
OYBEK OLIMOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
OZODBEK OTABEKOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Ozodbek Tuychiboyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
RAVSHAN KULIYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruslan Djurayev ROZK Uzbekistan Uzbekistan
SANJAR SAYFULLAYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Sardor Irgashev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Shahobiddin Haydarov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Sharofiddin Xolbutaev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Shoxniyoz Marasulov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Shoxrux Xudoyberdiyev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Zamir Aytbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Juniors male -55 kg (38)
Class A (38)
ABDULLOJON SHUKUROV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
ABDUSAMAD MUKHSINOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
ABDUVAHHOB AHMADALIYEV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
ASADBEK UMARKULOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdurauf Shovqiboyev Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Akobir Akromov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Amir Qarlibaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Aslbek Allamurodov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Axrorjon Safarov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Ergashev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Behruz Berdiyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
DAVLAT KULIEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Diyorbek Goyibnazarov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
FAYZULLO RISKINBOYEV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Farhod Mahmudjonov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Farruh Maxammadov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Hojiakbar Abduxalimov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
ISKANDAR HAMRAKULOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
ISLOM SUYUNOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Islomiddin Nabiyev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Jaloliddin Mustofaqulov ROZK Uzbekistan Uzbekistan
Jasurbek Xolboyev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Javohir Salimov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Mirzohidjon Madaminov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadjon Adhamov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadyoqub Vahobov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadziyo Islomov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Nematjon Nematov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Ogabek Eshmurodov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Qudratjon Kamiljanov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Rahmatulloh Ravshanov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ruslanbek Toshtemirov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruzimurod Eshmurodov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
SHAXRIYOR KOBILOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Sardor Shokirov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Toyir Primov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Ulugbek Baxitjanov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Zafar Karimov UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Juniors male -59 kg (41)
Class A (41)
Ziyodbek Xalimov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
ASROR FAYZIYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Ajiniyaz Ajibaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Akrom Togayev ROZK Uzbekistan Uzbekistan
Asqar Qurbonmuratov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Aziz Safarov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Musurmonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Eshniyzov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Bobur Botirov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Botir Safarov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
DALER MAMATKULOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Davron Avloberdiyev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Diyerbek Rustamov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Elmurod Abduqayumov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Gulom Tifliyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
HASANBOY MAMASHOKIROV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
HOJIAKBAR ABDURASULOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Kamol Ismatullayev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
MEXRSHOD RAXIMOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Moydinjon Gulomov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhammad Jarqinov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Nuriddin Shermatov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Nurlan Bayhodjaev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Oyatulloh Akramov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Ozodbek Odiljonov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
SAMIRBEK AKBAROV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Samandar Duyshamov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Samandar Gofurov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Sardor Uzoqov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Sayidbek Sayidabdullayev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Shamsuddin Sadullayev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Shermukhammadbek Sherzodov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Shohjahon Xayritdinov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Shoxjaxon Ergashov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Sultonbek Rahimboyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
UTKIRJON ABDUGANIEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Umid Bozorboyev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Umidjon Eshbo'tayev Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
YUNUSBEK SHARIFOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Ziyodbek Egamqulov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Zoxidjon Akbarov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Juniors male -63 kg (38)
Class A (38)
Komron Moyliev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
ABDURASUL INAMOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdulaziz Erkinov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Akbar Uktamov UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Anvar Qudaybergenov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Aqilbek Abdraxmanov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Doston Abdukodirov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Fayzullo Komolov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Fayzullo Boxodirov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Firdavs Koshkarov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Golib Anorqulov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Hakimbek Xudoyorov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Hojiakbar Bozorboyev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
ISOMIDDIN TIRKASHEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Ismoilbek Nuraliyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
JAVOHIRBEK SATIMBAYEV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
JONIBEK RAMAZONOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Jaloliddin Berdikulov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Javlon Atahanov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
KHOJIMUROD KHOJIYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
MASRURBEK MIRZAYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
MIRFAYZ MUSTAKIMOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Mirjalol Abduvaliev Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadamin Nematjonov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadaziz Uktambekov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Murod Rajabov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Navruz Isroilov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Nazarali Nazarov ROZK Uzbekistan Uzbekistan
Nuriddinbek Xo'jamqulov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
OZODBEK SULTONMURODOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Obidjon Baxtiyorjonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Rustam Sayidgaliev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
SHODIYOR PRIMKULOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Samandar Shaydulov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Shaxboz Xolturaeyv SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Shoxijaxon Ibodov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Suxrob Qurbonov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Umidjon Muhammadlatipov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Juniors male -68 kg (32)
Class A (32)
ASADBEK TURAEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
AZIZXON ULUGBEKOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Hikmatov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Pirimqulov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Bekmurod Yoldoshev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
DOSTON Otaev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
DUSTMUROD TURAKULOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Diyor Normuminov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Hojiakbar Mominov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Iskender Maxsudov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
JURABEK KURBONOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Jenay Amenov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Leonid ?im Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
MUHAMMADALI NURKHONOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Muxiddin Yakhshiboyev ROZK Uzbekistan Uzbekistan
Muxlisjon Ergashev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Muxriddin Eshpulatov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Nurmuhammad Axadov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ogabek Begimov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ozodbek Mamadaliyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Qojaxmet Urazaliev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Saidmuhammad Irgashev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Samandar Otajonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Sanjar Karimov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Sherzodhon Tuychiyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Shohjahon Karimboev UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Sohibkamol Nomonjonov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Sultonbek Xoldarov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Timur Murodullaev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Xumayun Odilov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Yodgorbek Zhuraboev Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Ziynatillo Maxmudjonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Juniors male -73 kg (21)
Class A (21)
Andrey Shin Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Abbos Chuponqulov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Arsen Bariev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Bedirbek Allayarov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
DOSTON TEMIROV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilshodjon Axmedov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Diyor Murodov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Elyerbek Ganibekov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Fazliddin Ochilov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Islom Abdullaev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Jamshidjon Mamurjonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
MIRONSHOKH ANATOLIYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Malikjon Xamidov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Murodjon Muminov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
NURSULTON XAKIMOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Ogabek Yusupov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Otabek Yaxshiliqov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Rasul Turdimuratov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Shaxzod Xoliqulov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sherali Ruzimurodov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Sultanbek Maxsetbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Juniors male -78 kg (14)
Class A (14)
Amirhan Xakimov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Asliddin Sayfiddinov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Behruz Sayimov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
DIYORBEK AZIMOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Davlatbek Jorayev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Maxmud Perdebaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Maxsud Maratov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Muzaffar Sadriddinov UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Nazar Zokirov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
OBIDJON SOBIRALIYEV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Ogabek Madaminov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
SHERZOD BUSTOTNOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Sunnat Sobirov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
ULUGBEK BOLTAYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Juniors male +78 kg (17)
Class A (17)
Akobir Nurmatov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Abdulaziz Xakimov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Abdullaziz Ahramov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Abzalbek Nagmetov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Davron Abdullajonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
FARAJULLO RAXIMOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
JAVLONBEK HAKIMOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
JOBIRKHON GAYBULLAYEV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Mansur Ashurqulov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Muhammad Tursunboyev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Nematulla Jumaev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
SHAKHZODBEK GIYOSOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Samandar Rasulov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Samandar Turg'unov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Shaxbozbek Madaminov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Shohijaxon Choriyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Timur Nagimov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Juniors female -42 kg (32)
Class A (32)
AZIZA ALISHEROVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Amira Sultanova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Azizaxon Toshmuxammadova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilfuza Ahmedova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilnoza Tangirova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilnoza Jamolova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Dinara Xojabayeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Dinara Bozorova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Diyorahon Ziyoyeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Feruza Zulunova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
GULSHANOY ISMOILOVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Madina Abdullaeva Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Madina Shoniyozova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Maftuna Juraeva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Maftuna Sattorova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Mashxuraxon Raimova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Munavvara Ergasheva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Nabirabonu Shirinova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Nadirabegim Dosbergenova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Nargiza Xujamqulova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Omina Mamasddiqova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ruxshona Xamidova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
SUNBULA SHUKUROVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Samira Adashalieva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Nematullaeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinchbonu Eshmanova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Shaxzoda Yodgorova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
TAKHMINABONU KHASANOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Tiniqbonu Shamsiddinova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Umida Abdusalomova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
ZILOLABONU KURBONALIYEVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Zebiniso Khoshimjonova UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Juniors female -44 kg (28)
Class A (28)
ADOLAT TURAYEVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Aselya Mirzaxmedova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Aziza Xudoeberdieva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Dilshoda Mirhaydarova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Diyora Kodirova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Go'zal Umirova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulirano Alimova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulnaz Zamirova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Gulrux Abdullaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Jasmina Turlibekova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Maftuna Temirova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Mashhura Normatova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Munisa Arabboyeva Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Muslimaxon Turgunboyeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Nilufar Alisherova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
SHABBONA ABDULXAEVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
SHAKHINYA SAIDOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Sanam Shaxriddinova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Sarvinoz Bakirova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevarahon G?ofurova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Shakhinabonu Sayfulloyeva Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Shaxnoza Solijonova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Shaxzoda Medetova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Sojida Qodirova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Umida Abdullaeva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Yasmina Sultonova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
ZILOLA MARIPJANOVA Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Zilola Kuchkinova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Juniors female -46 kg (29)
Class A (29)
Diyora Nishonova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Aygerim Amanqosova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Aynura Umirzakova UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Aziza Zarifboyeva Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizxon Sagambayeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
DILFUZA MAHMUDOVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilbar Ergasheva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Dildora Xushboqova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Ezoza Nayimova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasmina Rizaqulova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
MARJONA MUXIDDINOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
MARJONA AMRILLOYEVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
MEXRANGIZ XUSANOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Mirzaeva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Maxaramxon Musayitova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Mexriban Komekbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Nargiza Kenesbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Nilufar Aliqulova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Saodat Odilova ROZK Uzbekistan Uzbekistan
Sevaraxon Polatova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Mamirova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Ahmatilloyeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Shabona Abduvaliyeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Shaxzoda Sultonova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Shohsanam Tursunova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Shoxinur Saidbekova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Tursunoy Ismoilova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Umida Sapayeva Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Yasmina Fazulova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Juniors female -49 kg (28)
Class A (28)
Anait Shahgildyan Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
AYSHE TOSHPULOTOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
DIYORA IMOMALIYEVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilnaz Maratova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Dilnura Sattorova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Durdona Asilbekova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Durdona Abduganiyeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Hurmatoy Holmurodova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Madina Muxtorova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Madina Abdumutalova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Primova UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Maxmuda Ismoilova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Mumtozbegim Kutliboyeva Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Muslimakhon Khojimatova ROZK Uzbekistan Uzbekistan
Nargiza Tleumuratova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
O'g'iloy Ergasheva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
POKIZA SHARIFULLAEVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
RUKHSORABONU SAIDOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
RUXSHONA SALOMOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
SHAXRIZODA YUNUSOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Sabina Shermahamatova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Sabrina Musurmonova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Saltanat Saparbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Sayora Rahimbekova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sevinchoy Yuldosheva Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Xolida O'razaliyeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Zebiniso Kimsanaliyeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Zuhra Toshpulatova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Juniors female -52 kg (25)
Class A (25)
Komila Ergasheva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Xilola Gaybullayeva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Aysuliw Maxsetbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Azizabonu Salimboeva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Dilafruz Zokirjonova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Dildora Matieva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Durdona Ikromova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulsanam Usmonova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
JASMINA SHUXRATOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
LAYLO ZAYNIDDINOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Madina Mo'minjonova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Manzura Mirzabaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Normamatova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Hudaykulova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Muxlisaxon Ishqulova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruhshona Nayimova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruxshona Xasanova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
SABRINABONU DAVRONOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
SHAXINABONU NURMEXROJOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Shabnam Karshiboeva Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Shahnoza Kenjaeva UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Shahnozabanu Bazarbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Shukurona Mashrabova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Ugiloy Jaloliddinova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Ziyeda Kuramboyeva Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Juniors female -55 kg (27)
Class A (27)
Diana Sadyrova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Dilnoza Mingirova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilnura Abubakirova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Dinara Erkinova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Diyoraxon Qochqoralieva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
E'zoza Kuchqarova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Farangiz Abdumurodova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Janar Raxmanbergenova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Laziza Gafurova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
MUSLIMA ABDULLAYEVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Malika Abdimalikova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Saparboyeva Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Yuldosheva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Mashxura Mamatqulova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Mubina Yigitalieva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Nilufar Xudoyberdiyeva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
PARIZODA SALIMOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
SITORA GULOM RASUL MUXAMMAD ALI Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Sabina Bekpulatova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sabrina Shamuratova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Sheralieyva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Xayitova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Shahnoza Ollambergenova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Xonzoda Baxromova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Xosilaxon Umarjonova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Zarnigor Xolmurodova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Zebiniso Nasridinova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Juniors female -59 kg (23)
Class A (23)
Alina Li Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Dilbaroy Sobirova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Dinara Durdiyeva Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulzar Nagimova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
MALIKAKHON KHUDOYBERGANOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
MEXRIBON BARATOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Mahliyo Bekturova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Mubina Mamurjonova UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Muhayyo Ro'ziboyeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Munisa Dulanova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Muslima Odilova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Navbahor Murodullayeva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Nazira Turamurodova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
O'g'iloy Ibragimova UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
OYDIN KAKHKHOROVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Omina Botirova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Sabina Nuraliyeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Sadoqat Xolmirzayeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Savriniso Boymurotova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Rashidova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Xalimabonu Sobirjonova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Xamida Yunusova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
ZEBO ASLONOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Juniors female -63 kg (21)
Class A (21)
Anastasiya Avyasova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Anora Egamberdieva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Asal Dautova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Aziza Juraboeva Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Dinarahon Doniyorova UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
GULCHIROY RASULOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulnoza Axmadova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
MADINA EGAMBERDIEVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Mamura Nematova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Moxlaroyim Bekjorayeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Nazira Mamatkulova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Nikol Tleubayeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Nurzoda KHaitova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
O'g'iloy Yusupova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Ro'zigul Tangirova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Roziyaxon Mosinova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
SHAKHZODA BERDIEVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Ulzada Yoldashova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Xabibaxon Azizova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Zamira Salayeva Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Zilola Shoyusupova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Juniors female -68 kg (15)
Class A (15)
Aziza Soliyeva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Charos Naxalova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Diara Abdullayeva Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Intizar Nugmanova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Kamola Kenjayeva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Mexribanu Sultanbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Nodirabegim Safaraliyeva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
OZODA ERGASHEVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Ozoda Xasanova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Baxriddinova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Shakhrizoda Akhmedova ROZK Uzbekistan Uzbekistan
Shaxloxon Munavvarova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Sojida Sirojova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Xumora Isoqova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Yasmina Saidova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Juniors female +68 kg (21)
Class A (21)
ASAL MAXMUDOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Asila Jumaboyeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Farangiz Sotvoldiyeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Ferangiz Tursunova Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulnaz Nagimova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Gulorom Azmetova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Habiba Qosimova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Jasmina Abduvaliyeva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Kseniya Smirnova UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Laylo Xodjaniyazova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Madina Xotamova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Manija Mirzoyeva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Omina Ikromova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ominahon Islomova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Qundiz Joldasbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Rayxona Ynusova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ruhshona Murodova UZBEKISTAN JUNIOR TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Rukhshona Olimzhonova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sabrina Pardaeva Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Xadicha Kunisova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
ZEBINISO MIRZAYEVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan