Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

DTU FINALS 9

  • Tournament dates
  • 24 September 2022
  • Deadline
  • 18 September 2022
  • Competitors
  • 278 / 500
  • Location
  • Gauss Strasse 1
  • 53125
  • Bonn
  • Germany Germany

Downloads

DTU Finals.9DTU Finals.9

Competitors (278)

Juniors D female -22 kg (1)
Class II (1)
Elif Saffak Elite SV Gladbeck e.V. Germany Germany
Juniors D female -24 kg (1)
Class II (1)
Jennifer Honecker Koru Taekwondo / Team Kimera Germany Germany
Juniors D female -26 kg (1)
Class II (1)
Lejla Dindic Elite SV Gladbeck e.V. Germany Germany
Juniors D female -29 kg (1)
Class II (1)
Konstantina Lamprou Velberter SG Germany Germany
Juniors D male -22 kg (3)
Class II (3)
Aras Demir Taekwondo Sportschule Cinar e. V. Germany Germany
Konstantin Georg Feudner SG DJK 1909 e.V. Andernach - Manu's Taekwondo Germany Germany
Lorenz Sch?fer Velberter SG Germany Germany
Juniors D male -24 kg (3)
Class II (3)
Adam Mossaoui TG Schwalbach Germany Germany
Alex Graupner Elite SV Gladbeck e.V. Germany Germany
Marcel Wetzstein Velberter SG Germany Germany
Juniors D male -26 kg (5)
Class II (5)
Azad Demir Taekwondo Sportschule Cinar e. V. Germany Germany
Emirhan Bayram Elite SV Gladbeck e.V. Germany Germany
Liam Gross Koru Taekwondo / Team Kimera Germany Germany
Luis Gronau SG DJK 1909 e.V. Andernach - Manu's Taekwondo Germany Germany
Nick Polednik Velberter SG Germany Germany
Juniors D male -29 kg (2)
Class II (2)
Bogdan Calinescu TG Schwalbach Germany Germany
Finn Kopetsch Velberter SG Germany Germany
Juniors D male -32 kg (2)
Class II (2)
Levin Malchov Velberter SG Germany Germany
Younes Beranep Velberter SG Germany Germany
Juniors D male -35 kg (1)
Class II (1)
Ricco Mueller SG DJK 1909 e.V. Andernach - Manu's Taekwondo Germany Germany
Juniors C female -27 kg (1)
Class II (1)
Sophia Schott SG DJK 1909 e.V. Andernach - Manu's Taekwondo Germany Germany
Juniors C female -29 kg (2)
Class I (1)
Lea Kopetsch Velberter SG Germany Germany
Class II (1)
Zaineb Mountij TG Schwalbach Germany Germany
Juniors C female -32 kg (7)
Class II (7)
Bahara Mohammad Akbar T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Buglem Bayram Elite SV Gladbeck e.V. Germany Germany
Da Silva Lis TKD RED LIONS GREVENMACHER Luxembourg Luxembourg
Lana Abramova TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Liya Kartalkaya TG Schwalbach Germany Germany
Mayla Richter Landeskader Sachsen Germany Germany
Melinda Merzou Koru Taekwondo / Team Kimera Germany Germany
Juniors C female -35 kg (3)
Class II (3)
Anastasia Varvaras TG Schwalbach Germany Germany
Johanna Jajszczok Koru Taekwondo / Team Kimera Germany Germany
Zajmina Hajdini T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Juniors C female -39 kg (3)
Class II (3)
Dilara Demirli TKD Elite Berlin Germany Germany
Lea Scholz Elite SV Gladbeck e.V. Germany Germany
Soufia Aboulghazi Taekwondo Sportschule Cinar e. V. Germany Germany
Juniors C female -43 kg (1)
Class II (1)
Shirin Andrani Velberter SG Germany Germany
Juniors C female -47 kg (1)
Class I (1)
Ronja Jungbluth TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Juniors C female +57 kg (1)
Class II (1)
Oliwia Dziuk T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Juniors C male -27 kg (4)
Class II (4)
Engjell Ademaj T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Julan Schretzmair TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Luca Gottschalk T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Simone Lorefice Velberter SG Germany Germany
Juniors C male -29 kg (6)
Class I (1)
Maximilian-Etienne Gottschalk T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Class II (5)
Ahmed Chaikhoun TG Schwalbach Germany Germany
Antonio Guiseppe Arendt TG Schwalbach Germany Germany
Imran El Amin TG Schwalbach Germany Germany
Julius Sabel TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Julius Schaefer Velberter SG Germany Germany
Juniors C male -32 kg (5)
Class I (2)
Aaron Zischka Taekwondo Oberbayern Germany Germany
Ayman Yachaoui TG Schwalbach Germany Germany
Class II (3)
Luis Wetzstein Velberter SG Germany Germany
Mateo Damiano Velberter SG Germany Germany
Rayan Ouerdani TG Schwalbach Germany Germany
Juniors C male -35 kg (11)
Class II (11)
Ahmad Tabarov KSG Oh Do Kwan e.V. Germany Germany
Amir Mohammad Akbar T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Arian Merzou Koru Taekwondo / Team Kimera Germany Germany
Ensar Yilmaz Elite SV Gladbeck e.V. Germany Germany
Heimann Moritz TKD RED LIONS GREVENMACHER Luxembourg Luxembourg
Ivan Marchuk Taifun e.V Leipzig Germany Germany
Melvin Breitenbach TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Mika Puh T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Nathanael G T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Noah Chae TKD Elite Berlin Germany Germany
Tastekin Mirhan TKD RED LIONS GREVENMACHER Luxembourg Luxembourg
Juniors C male -39 kg (8)
Class I (1)
Hannes Schuerg TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Class II (7)
Adriel Terrence Djako T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Ibrahim Amin Mohamad SG DJK 1909 e.V. Andernach - Manu's Taekwondo Germany Germany
Liam Sz?ll?sy Koru Taekwondo / Team Kimera Germany Germany
Phil Graupner Elite SV Gladbeck e.V. Germany Germany
Radithya Sianturi TG Schwalbach Germany Germany
Seat Hasic Taekwondo Sportschule Cinar e. V. Germany Germany
Simon Fynn TKD RED LIONS GREVENMACHER Luxembourg Luxembourg
Juniors C male -47 kg (2)
Class I (1)
Elias Mueller TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Class II (1)
Ayoub Achahboun TG Schwalbach Germany Germany
Juniors C male +57 kg (1)
Class II (1)
Kastro Khalef TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Juniors B female -33 kg (2)
Class I (1)
Hibaallah El Hasnaoui T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Class II (1)
Zuebeyde Temizer T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Juniors B female -37 kg (3)
Class I (2)
Johanna Carlotta Zander KSZU Germany Germany
Sterczewska Nina TKD RED LIONS GREVENMACHER Luxembourg Luxembourg
Class II (1)
Ikram Chaikhoun TG Schwalbach Germany Germany
Juniors B female -41 kg (3)
Class I (2)
Lujan Beranep Velberter SG Germany Germany
Sofiia Pernarovska TKD Elite Berlin Germany Germany
Class II (1)
Ecrin Oksuz KSG Oh Do Kwan e.V. Germany Germany
Juniors B female -44 kg (3)
Class I (2)
Amila Dindic TSC Gladbeck Germany Germany
Katalina Vers Taifun e.V Leipzig Germany Germany
Class II (1)
Madita Petermann Velberter SG Germany Germany
Juniors B female -47 kg (3)
Class I (3)
Judith Vallo VfL Lintorf Abt. Taekwondo Germany Germany
Maria Chatzigeorgiou TKD Creti Germany Germany
Tastekin Esila TKD RED LIONS GREVENMACHER Luxembourg Luxembourg
Juniors B female -51 kg (6)
Class I (4)
Amely Steiner TSG-Eschweiler e.V. Germany Germany
Claudia Brummer ASV Dachau Germany Germany
Jule Richter Landeskader Sachsen Germany Germany
Selin Kalkan UK-SPORTIVE Hamburg Germany Germany
Class II (2)
Selin Postorivo Velberter SG Germany Germany
Sophia Schlase TKD Elite Berlin Germany Germany
Juniors B female -55 kg (6)
Class I (6)
Emilia Brilz Velberter SG Germany Germany
Marianne Brummer ASV Dachau Germany Germany
Nilcan Ulusoy T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Nour Ben Amar TG Schwalbach Germany Germany
Selma Schaefer TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Stine Boje TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Juniors B female -59 kg (1)
Class II (1)
Madina Abdullah Elite SV Gladbeck e.V. Germany Germany
Juniors B female +59 kg (4)
Class I (1)
Lena Djuric TKD Creti Germany Germany
Class II (3)
Fatma Salih Elite SV Gladbeck e.V. Germany Germany
Mija Maslar SG DJK 1909 e.V. Andernach - Manu's Taekwondo Germany Germany
Victoria Gojan T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Juniors B male -33 kg (3)
Class I (2)
Daoud El Barkani TG Schwalbach Germany Germany
Jaroslav Liz TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Class II (1)
Murat Gueler Elite SV Gladbeck e.V. Germany Germany
Juniors B male -37 kg (8)
Class I (6)
?mit Junior Kalkan UK-SPORTIVE Hamburg Germany Germany
Aron Kerekes TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Ekrem Ismailov T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Elias Moeller TuS Ende e.V. Germany Germany
Mika Bestmann UK-SPORTIVE Hamburg Germany Germany
Roman Boxberger KSG Oh Do Kwan e.V. Germany Germany
Class II (2)
Filip Mela ASV Dachau Germany Germany
Joshua Held TKD Elite Berlin Germany Germany
Juniors B male -41 kg (4)
Class I (3)
Alparslan Oksuz KSG Oh Do Kwan e.V. Germany Germany
Daniil Burlacov VfL Lintorf Abt. Taekwondo Germany Germany
Jordan Schlaug TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Class II (1)
Leon Ilbertz KSG Oh Do Kwan e.V. Germany Germany
Juniors B male -45 kg (6)
Class I (5)
Liam Bednarek TG Schwalbach Germany Germany
Maximilian Prizker Sportschule Merinus Germany Germany
Noel Polednik Velberter SG Germany Germany
Valerio Negri ASV Dachau Germany Germany
Zaher Faddo TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Class II (1)
Kusay Al Bordani SG DJK 1909 e.V. Andernach - Manu's Taekwondo Germany Germany
Juniors B male -49 kg (8)
Class I (6)
Ensar Alomerovic TG Schwalbach Germany Germany
Leonardo Negri ASV Dachau Germany Germany
Louis Lerch Landeskader Sachsen Germany Germany
Marcello Vinciguerra Koru Taekwondo / Team Kimera Germany Germany
Tastekin Bedirhan TKD RED LIONS GREVENMACHER Luxembourg Luxembourg
Theo Schuerg TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Class II (2)
Leehan Fischer von Mollard T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Luca Terhardt Elite SV Gladbeck e.V. Germany Germany
Juniors B male -53 kg (6)
Class I (3)
Jonas Mueller Sportschule WuChi e.V. Germany Germany
Max Paul KSG Oh Do Kwan e.V. Germany Germany
Wunsch Luca TKD RED LIONS GREVENMACHER Luxembourg Luxembourg
Class II (3)
Anas Achahboun TG Schwalbach Germany Germany
Stefanos Tzagas SV Arnum e.V. - Taekwondo Germany Germany
Tom Wember TuS Ende e.V. Germany Germany
Juniors B male -57 kg (3)
Class II (3)
Arda Karakus Taekwondo Sportschule Cinar e. V. Germany Germany
Christos Papageorgiou T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Felix Brueggemann TuS Ende e.V. Germany Germany
Juniors B male -61 kg (2)
Class I (1)
Wunsch Christopher TKD RED LIONS GREVENMACHER Luxembourg Luxembourg
Class II (1)
Maximilian Graupner Elite SV Gladbeck e.V. Germany Germany
Juniors B male -65 kg (1)
Class I (1)
Ege Cinar Taekwondo Sportschule Cinar e. V. Germany Germany
Juniors B male +65 kg (1)
Class I (1)
Louis Engels Taekwondo Sportschule Cinar e. V. Germany Germany
Juniors A female -42 kg (1)
Class II (1)
Noussaiba El Amin TG Schwalbach Germany Germany
Juniors A female -44 kg (2)
Class I (2)
Malin Oppel Taifun e.V Leipzig Germany Germany
shahd mohammed iraq taekwondo team Iraq Iraq
Juniors A female -46 kg (1)
Class I (1)
Omolbani Rahimi KSZU Germany Germany
Juniors A female -49 kg (6)
Class I (6)
Graffe Lou TKD RED LIONS GREVENMACHER Luxembourg Luxembourg
Jana Naujoks TSC Gladbeck Germany Germany
Mayla Aubke VfL Lintorf Abt. Taekwondo Germany Germany
Meryem Erbek TKD Elite Berlin Germany Germany
Sara Oulad Ben Taimout T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Sophia Helle Taifun e.V Leipzig Germany Germany
Juniors A female -52 kg (4)
Class I (2)
Imane Yachaoui TG Schwalbach Germany Germany
Julia Honeker Sportschule WuChi e.V. Germany Germany
Class II (2)
Emilia Schenkl Taifun e.V Leipzig Germany Germany
Van Mai Pham Taekwondo Oberbayern Germany Germany
Juniors A female -55 kg (9)
Class I (8)
Anna Georgia Liberis T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Ashley Sosna T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Inga Schleussinger VfL Lintorf Abt. Taekwondo Germany Germany
Karlotta Schuerg TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Marbele Pfaff Landeskader Sachsen Germany Germany
Sarah Toufali TG Schwalbach Germany Germany
Simav Hajar KSZU Germany Germany
Wissal El Barkani TG Schwalbach Germany Germany
Class II (1)
Noussaiba Barkok TG Schwalbach Germany Germany
Juniors A female -59 kg (4)
Class I (4)
Aisha Bangura UK-SPORTIVE Hamburg Germany Germany
Jara Jamil Taifun e.V Leipzig Germany Germany
Marie Lea Dumke UK-SPORTIVE Hamburg Germany Germany
Zora Zischka Taekwondo Oberbayern Germany Germany
Juniors A female -63 kg (2)
Class I (1)
Sila G?zel UK-SPORTIVE Hamburg Germany Germany
Class II (1)
Hiba El Fadli T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Juniors A female -68 kg (1)
Class I (1)
Angelina Huesch TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Juniors A female +68 kg (2)
Class I (1)
Alina Steiner TSG-Eschweiler e.V. Germany Germany
Class II (1)
Ayse Salih Elite SV Gladbeck e.V. Germany Germany
Juniors A male -45 kg (3)
Class I (3)
Benno Hoechst TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Gerhard Sulitskiy Landeskader Sachsen Germany Germany
Jason Ewert Velberter SG Germany Germany
Juniors A male -48 kg (4)
Class I (4)
Flavio Spano Velberter SG Germany Germany
Lenny Richter Landeskader Sachsen Germany Germany
Mohamed Badaa TG Schwalbach Germany Germany
Nontawat Yoosomsri TKD Elite Berlin Germany Germany
Juniors A male -51 kg (2)
Class I (2)
Jonas Kretzschmar Landeskader Sachsen Germany Germany
siyamand ali iraq taekwondo team Iraq Iraq
Juniors A male -55 kg (2)
Class I (2)
Semih Alomerovic TG Schwalbach Germany Germany
Victor Husrev TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Juniors A male -59 kg (5)
Class I (3)
Bilger Kaan Ibis UK-SPORTIVE Hamburg Germany Germany
Leon Pierre Schoth T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Tim Langguth KSZU Germany Germany
Class II (2)
Cihat Saffak Elite SV Gladbeck e.V. Germany Germany
Utku Saffak Elite SV Gladbeck e.V. Germany Germany
Juniors A male -63 kg (5)
Class I (5)
Alexander Spick ASV Dachau Germany Germany
Badreddine Oulad Ben Taimout T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Bosko Boban Pavlovic UK-SPORTIVE Hamburg Germany Germany
Kevin Schlegel KSZU Germany Germany
Mohamad Mahmoud TKD Elite Berlin Germany Germany
Juniors A male -68 kg (2)
Class I (2)
Vasileios Georgios Gkaitatzis T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Viktor Bem Sportschule Merinus Germany Germany
Juniors A male -73 kg (4)
Class I (4)
Jonas Radke Landeskader Sachsen Germany Germany
Kai Siebenhaar TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Maximilian Spick ASV Dachau Germany Germany
Mihai Todor-Prundar Sportschule WuChi e.V. Germany Germany
Juniors A male -78 kg (1)
Class I (1)
Alan Hajar KSZU Germany Germany
Seniors female -49 kg (2)
Class I (2)
Cosima Kinze SV Arnum e.V. - Taekwondo Germany Germany
berivan saeed iraq taekwondo team Iraq Iraq
Seniors female -53 kg (3)
Class I (3)
Lavinia Gabur Taekwondo Oberbayern Germany Germany
Manal Hamdad TKD Elite Berlin Germany Germany
Sophie Heuschkel TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Seniors female -57 kg (8)
Class I (8)
Alexandra Chumakova Sportschule Merinus Germany Germany
Arbresha Lahu TKD Elite Berlin Germany Germany
Ayana Hilmer SV Arnum e.V. - Taekwondo Germany Germany
Isabelle Giefer TSC Gladbeck Germany Germany
Julia Mahler Taifun e.V Leipzig Germany Germany
Kathrin Kimmling TSC Gladbeck Germany Germany
Nursen Akcay Kampfsport Center Frankfurt e.V. Germany Germany
Rika Baulig SG DJK 1909 e.V. Andernach - Manu's Taekwondo Germany Germany
Seniors female -62 kg (6)
Class I (6)
Alina Przygoda TSC Gladbeck Germany Germany
Amber Stumpf Armare Mainz Germany Germany
Julia Fuchs Sportschule Merinus Germany Germany
Julia Fuchs TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Lisa Schmidt Taekwondo Oberbayern Germany Germany
Theresa Walther Taifun e.V Leipzig Germany Germany
Seniors female -67 kg (6)
Class I (6)
Edda Kettel Koru Taekwondo / Team Kimera Germany Germany
Gifty Ashong Height Taekwondo Institute Ghana Ghana
Michelle Schein TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Michelle Gottselig UK-SPORTIVE Hamburg Germany Germany
Robyn Blake Rath Polizei-SV Georgsmarienhütte e.V. Germany Germany
Soumaya Ebnoutalib Kampfsport Center Frankfurt e.V. Germany Germany
Seniors female +73 kg (2)
Class I (2)
Jana Rolf UK-SPORTIVE Hamburg Germany Germany
Tamara Haas SG DJK 1909 e.V. Andernach - Manu's Taekwondo Germany Germany
Seniors male -54 kg (3)
Class I (3)
Arian Hamzehian Landeskader Sachsen Germany Germany
LAMSAYAH MOHAMED AMAL SEOUL TAEKWONDO NADOR Morocco Morocco
Simon Laubhold TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Seniors male -58 kg (3)
Class I (3)
AOURAGHE EL HOCINE AMAL SEOUL TAEKWONDO NADOR Morocco Morocco
Ampoe Joseph Nana Kojo Height Taekwondo Institute Ghana Ghana
EL BOUJDAINI IBRAHIM AMAL SEOUL TAEKWONDO NADOR Morocco Morocco
Seniors male -63 kg (8)
Class I (8)
Ali Mir Yildirim Sportschule Merinus Germany Germany
Ben Woeste TuS Ende e.V. Germany Germany
HAMZA EL HIHI AMAL SEOUL TAEKWONDO NADOR Morocco Morocco
Jakob Ghasemian Armare Mainz Germany Germany
Max Thieme Taekwondo Oberbayern Germany Germany
Phillip Heuschkel TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Stephano Quagliata Taekwondo Oberbayern Germany Germany
Yagiz Dersim Ulusoy T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Seniors male -68 kg (8)
Class I (8)
Alexander Honeker Sportschule WuChi e.V. Germany Germany
BENJELALI ABDERRAHIM AMAL SEOUL TAEKWONDO NADOR Morocco Morocco
Hussam Eddin Haroum T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Jesus Alberto Armengot Acosta UK-SPORTIVE Hamburg Germany Germany
Johannes Woeste TuS Ende e.V. Germany Germany
Maximilian Bitner Armare Mainz Germany Germany
Paul Radke TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Sergei Kovalenko Kampfsport Center Frankfurt e.V. Germany Germany
Seniors male -74 kg (6)
Class I (6)
Aamir Ben Amar TG Schwalbach Germany Germany
BELLAHCEN YASSINE AMAL SEOUL TAEKWONDO NADOR Morocco Morocco
Faouzi Zaimi Kampfsport Center Frankfurt e.V. Germany Germany
Marlon Schuetze Polizei-SV Georgsmarienhütte e.V. Germany Germany
Ouasim Lahchaychi Kampfsport Center Frankfurt e.V. Germany Germany
maher zaher iraq taekwondo team Iraq Iraq
Seniors male -80 kg (7)
Class I (7)
ASSAKKALI SAID AMAL SEOUL TAEKWONDO NADOR Morocco Morocco
BAROUMI YOUNES AMAL SEOUL TAEKWONDO NADOR Morocco Morocco
Marvin Greue Taekwondo Oberbayern Germany Germany
Micheal Davidson Height Taekwondo Institute Ghana Ghana
Mohammed Hajar KSZU Germany Germany
SYED ZAHEER SHAH KYUNGHEE TAEKWONDO ACADEMY Pakistan Pakistan
Vadim Lorengel Polizei-SV Georgsmarienhütte e.V. Germany Germany
Seniors male -87 kg (3)
Class I (2)
Edgar Berngardt Polizei-SV Georgsmarienhütte e.V. Germany Germany
Sami Remili Association Fennec Sportif Khroub Algeria Algeria
Class II (1)
Heinzius Phillippe TKD RED LIONS GREVENMACHER Luxembourg Luxembourg
Seniors male +87 kg (4)
Class I (4)
Hamza Benitibe T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Ivan Bulanovic Polizei-SV Georgsmarienhütte e.V. Germany Germany
Julien Weber Armare Mainz Germany Germany
Rouhollah Talebi TKD Elite Berlin Germany Germany