Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

Dutch Masters Open 2015

  • Tournament dates
  • 23 May 2015
  • Deadline
  • 15 May 2015
  • Competitors
  • 614 / 600
  • Location
  • Van Zandvlietplein 20
  • 3077 AA
  • Rotterdam
  • Netherlands Netherlands

Results

TOTAL RESULTSTOTAL RESULTS

Competitors (614)

Pupils female -21 kg (4)
Class B (1)
Fatima Zahra Nur St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Class C (3)
Nada Benali TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
imane zaaouaji Association Amal Al Abtal Morocco Morocco
kornelia Jedra Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Pupils female -24 kg (11)
Class B (3)
ELLA BELL NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
HOLLY FROST SCORPION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Tasha Viskens Keumgang Diest Belgium Belgium
Class C (8)
Alisha Habiboellah Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Aya Nnouh Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Hanne Waerzeggers Keumgang Diest Belgium Belgium
Laurine Deguillaume HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Manar Ababou TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
NIAMH KEEGAN WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Nada Maghnouj Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
SALMA JAMAI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Pupils female -27 kg (6)
Class B (3)
Alara Uslu Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
HONEY BOWMAN SNAPE SCORPION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Shayma Mir St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Class C (3)
Ophelia Ranzetti Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Samia Ijaouane Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
TJ David Richard Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Pupils female -30 kg (2)
Class B (2)
MACEY HENNESSEY SCORPION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Nashira chaslamidis Taekwondo Dongji Beringen Belgium Belgium
Pupils female -34 kg (5)
Class B (1)
TALEAH WILLIAM NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class C (4)
HOUDA BOUAMRANE Stichting Sportclub Martial Arts Europe Netherlands Netherlands
Imen Abidi Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Umaymah mohamed St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Victoria Vitanov Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Pupils male -21 kg (8)
Class B (1)
ISHAQ EL YAHYAOUI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Class C (7)
Gabriel Hamdi Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Nassereddine Mellouk Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Reyhaan Sahebdin SEONGONG Netherlands Netherlands
Spencer Luu Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
YOUSRI BOULAICH MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Younes El Aoutmani Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Zaid Mellouk Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Pupils male -24 kg (7)
Class B (2)
Mubarak Abdiwahid St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
mohamed akrach Association Amal Al Abtal Morocco Morocco
Class C (5)
JO PAGE MANX TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Lewis Rumokoy Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Mats Ros Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Rico Alfing Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Yassine Azouzzi TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Pupils male -27 kg (12)
Class B (4)
Achraf Houtch TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
MUSTAFA YUSAF MOKHTAR NAIM TKD CLUB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Mohamed Kasmi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Shavin Sewradj SEONGONG Netherlands Netherlands
Class C (8)
ADAM KAIDI VICTORY GYM Belgium Belgium
Aidem Atmopawiro Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Gokay Kucukdogan Taekwondo Apuro Netherlands Netherlands
NATHAN KEEGAN WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
OUASSIL HAIK VICTORY GYM Belgium Belgium
Soufian Benali TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Tamer Bouaissaoui Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Yassir El Maknouzi Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Pupils male -30 kg (9)
Class B (3)
HARRY MILLAR KINGS TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
KAROL MANDZIUK TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Riad Bouhmida Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class C (6)
Jaylen Dioso Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Moussa Demirtas Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
NABIL BAGHDADI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Reza Dubar SEONGONG Netherlands Netherlands
Sam Wittevrouw Taekwondo Dongji Beringen Belgium Belgium
zakariya EL BOURIMI VICTORY GYM Belgium Belgium
Pupils male -34 kg (8)
Class B (5)
Alpay Ferad TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
BILAL AKACHAR TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
ELLIOTT PECK NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
STEVEN WALSH NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
TAHA BOUZID MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Class C (3)
Mika Baan Taekwondo United Netherlands Netherlands
Sahel Muslem Taekwondo United Netherlands Netherlands
nael bouzi VICTORY GYM Belgium Belgium
Pupils male -39 kg (8)
Class C (8)
Bradley Nuis Schuttersveld Netherlands Netherlands
Christiaan Spaans Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
HATIM EL KENZE VICTORY GYM Belgium Belgium
SAFOUANE LIHEMDI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Sajiv Adhien Lautenschl Netherlands Netherlands
Soroosh Habiboellah Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Yei chan Kim Lautenschl Netherlands Netherlands
julinho Rosalia Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
Aspirants female -28 kg (11)
Class A (2)
ISABELLE ADAMSONS SCORPION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Jena Al-Hashimi Grant St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Class B (9)
AYA JAMAI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Atar Barrak Martialartshaaglanden Netherlands Netherlands
Aya Bouhmida Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Gaalisha Sahebdin SEONGONG Netherlands Netherlands
Hiba Maghnouj Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
INES ZOUAK MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
NORA MASSOUDI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Nada ELGHOUCHE Stichting Sportclub Martial Arts Europe Netherlands Netherlands
Nour El Kouaz HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Aspirants female -32 kg (13)
Class A (2)
AURELIE ROLAFF Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
EMILY CLARK LIVERPOOL ELITE (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class B (11)
AVA GREENWAY TEAM ACADEMY GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Chiara Sindoni Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
ELOUISE MURRAY KINGS TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Gwenaelle Deguillaume HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
LINA AKACHAR TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Maissa Boulhrir Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
NARJIS EL BOURIMI VICTORY GYM Belgium Belgium
Nilla Brostrom ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Thylane Otthiers HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
kimberly waal ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
mariam akbib VICTORY GYM Belgium Belgium
Aspirants female -36 kg (4)
Class A (1)
MORGAN CURTIS KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class B (3)
IZABELLA ALDRIDGE WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
SARAH CHAARI Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
latifa chasmalidis Taekwondo Dongji Beringen Belgium Belgium
Aspirants female -40 kg (7)
Class A (1)
BROOK BURNSIDE KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class B (6)
Amy Mink ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
EDEN AUBERT Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Jesse De Vries Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
LAMIA BAGDADI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Lies Vicca Keumgang Diest Belgium Belgium
MERLE NICOLINA TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Aspirants female -45 kg (3)
Class B (3)
HOLLIE FARLEY WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Senna Abidi Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Sofia Kotbi HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Aspirants female -51 kg (3)
Class B (3)
Jihane Abarki Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
KENDALL ALDRIDGE-MURPHY WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Kamila Nowak TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Aspirants female -57 kg (1)
Class B (1)
Aynhoa Ieracitano Keumgang Genk Belgium Belgium
Aspirants female +57 kg (1)
Class B (1)
IKSA HANGMA LIMBU STKDD (BRITISH tKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Aspirants male -28 kg (14)
Class A (2)
NINO ONTOY MANX TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
TK MOORES-DUFFIELD NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class B (12)
Chahid Tahiri Stichting Sportclub Martial Arts Europe Netherlands Netherlands
DYLAN CLARK LIVERPOOL ELITE (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
GALAAD SCIEUR Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
HAEDEN BURKE BUZZ TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Hud Maghnouj Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Mohamed Benali TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
NAVUMENKA MIKALAI Golden Belt Club Belarus Belarus
Rida Makloufi Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
Shukri El Moullahid Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Xavier Molenaar Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Yassine Baddouri Flevokick Netherlands Netherlands
Youssef Ali TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Aspirants male -32 kg (32)
Class A (7)
EUAN SANDLANS KINGS TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
HUBERT CISZ TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
JACOB WISHART WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
KACPER SYKALA TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
MILAN MOLLE TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
ROBERT DRUCE TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
sebahi souleyman kwan Belgium Belgium
Class B (25)
Abdelkarim Ebnoulfakir Stichting Sportclub Martial Arts Europe Netherlands Netherlands
Bilal Arkoubi Stichting Sportclub Martial Arts Europe Netherlands Netherlands
Bjarne Viskens Keumgang Diest Belgium Belgium
Charaf Rech-chouk Flevokick Netherlands Netherlands
ILIAS MAGHRIOUE VICTORY GYM Belgium Belgium
JESSE van VULPEN TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Jameel Menzas Stichting Sportclub Martial Arts Europe Netherlands Netherlands
LUCAS PIERARD Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Luca van der Ent TKD TEAM PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
MOHAMED TABICH MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
MUHAMMAD YASIN MOKHTAR NAIM TKD CLUB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Mohamed Hallouzi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Mohamed Assarar Flevokick Netherlands Netherlands
NISAM HANGMA LIMBU STKDD (BRITISH tKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Omar Kasmi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Oubayd Chahbari TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Rakeem Baksi SEONGONG Netherlands Netherlands
Robbin Janssen Schuttersveld Netherlands Netherlands
Ryan hamdaoui Fasung Belgium Belgium
SHVED YAUHENI Golden Belt Club Belarus Belarus
Shivan Lachman SEONGONG Netherlands Netherlands
Shivesh Sewradj SEONGONG Netherlands Netherlands
Soufyan Kariouh TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
WASSIM AADEL MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
younes lemkadem VICTORY GYM Belgium Belgium
Aspirants male -36 kg (10)
Class B (10)
Amine Koubia TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Bardh Selimi Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Ethan Vanden Meersche HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Joram Boon TS Hilversum Netherlands Netherlands
MARWAN AISSATI TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Nassim El Hajaji TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Niek Klein Nagelvoort Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
PETRYKEVICH MIKITA Golden Belt Club Belarus Belarus
REDZKO DZMITRY Golden Belt Club Belarus Belarus
RYER van ERKELENS TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Aspirants male -40 kg (8)
Class A (3)
DANIEL BROWN SCORPION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
HARRY MALLINSON KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Tommy Truong Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class B (5)
CHEZDZENKA MAKAR Golden Belt Club Belarus Belarus
DOMINIC VOLANTE LIVERPOOL ELITE (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Diego Moran Paz TAEKWONDO DUIT TCHAGUI CLUB Belgium Belgium
Jimmy Buitenkamp Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Maarten Lemmens Brussels Taekwondo Team Belgium Belgium
Aspirants male -45 kg (5)
Class B (5)
AHMAD FAISAL MALAKYAR NAIM TKD CLUB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Dion Weidum ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Muhammad Noman Shahid SEONGONG Netherlands Netherlands
bilal khadri VICTORY GYM Belgium Belgium
moundir msellek VICTORY GYM Belgium Belgium
Aspirants male -51 kg (1)
Class B (1)
Mahmut Aytar Taekwondo Dongji Beringen Belgium Belgium
Cadets female -29 kg (8)
Class A (5)
AMIE FAIRBROTHER SCORPION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Anissa Chikar Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Insaf Rafi taekwondo Kriss Belgium Belgium
Manal Housni Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Maryam Ijaouane Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class B (3)
Samya Boujaid TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Soumaya Najari Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
leila Barkani Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Cadets female -33 kg (3)
Class A (2)
CASSANDRA ROLAFF Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Mina KHAMILA lambersart taekwondo club France France
Class B (1)
Yousra Bakari Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Cadets female -37 kg (6)
Class A (3)
EMMA CHAPMAN BUZZ TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
MOG CURTIS KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Maisy Cook St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Class B (3)
Dounia Bourich Taekwondo United Netherlands Netherlands
Nicole Blom Jitae Sport Netherlands Netherlands
Youssra Ibrahimi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Cadets female -41 kg (8)
Class A (7)
Alice Hasser Taekwondo Centre Luxembourg Luxembourg Luxembourg
Angel Podevyn koryo moorsel Belgium Belgium
Anissa Ramdjan SEONGONG Netherlands Netherlands
BROOKLYN BURNSIDE KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
HOLLY HANKIN-WRAY TEAM ACADEMY GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Naoual Zarouk SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Sofie Lemmens ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Class B (1)
Amal Benamar Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Cadets female -44 kg (5)
Class A (3)
ELLA SANDS TEAM ACADEMY GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
NOUMEDIA ADACHOUR TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
melati abraham Kwon Netherlands Netherlands
Class B (2)
Ines De Baets HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Ouahiba El Ayati Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Cadets female -47 kg (13)
Class A (6)
Jade Weidum ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Munira Abdiwahid St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Neha Naipal SEONGONG Netherlands Netherlands
Nisma Chik-Chik Yul-Kok Netherlands Netherlands
Shaydon van der Zeeuw Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
TAYLOR CURTIS KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class B (7)
Amal Boutahri TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Ashwini Chierandjoe SEONGONG Netherlands Netherlands
Eryn Van Mulders HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Famke Kloosterman Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Floor v/d Maden ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Jihane Bourich Taekwondo United Netherlands Netherlands
Sam Bruggeman Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Cadets female -51 kg (12)
Class A (5)
Amber Van Rompay ILYO Aarschot Belgium Belgium Belgium
Chloe O sullivan Healy St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Isabeau Van Droffelaar Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
LAUREN BUTLER LIVERPOOL ELITE (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Laurane Leleux ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Class B (7)
Angelica Vermeulen Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Djhansu Halil Stichting Sportclub Martial Arts Europe Netherlands Netherlands
Karina Nowak TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Meliz HASSAN TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Nisrine Lamnadi Flevokick Netherlands Netherlands
Rania Manauni Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Sheraisha Ghafoerkan Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Cadets female -55 kg (8)
Class A (6)
Amelia Keizer Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Chloe O sullivan Healy St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Evelina Krynska HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Gulben Kuzhan Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Imane Bourahtouf TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Pauline Buczek ACADEMY MASTER KIM Belgium Belgium
Class B (2)
Femke van der Wal Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Imane Kadi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Cadets female -59 kg (9)
Class A (6)
EMILY BRIGHTON BLACK WIDOW (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Fatima Sohra Abdellah Mohamed ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Haifa Ouahia TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Rhiannon Rowsome St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Willow Otto Yul-Kok Netherlands Netherlands
Yasmina Baddouri Flevokick Netherlands Netherlands
Class B (3)
Inass Khalfi TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Larissa Bleeker Flevokick Netherlands Netherlands
MIKSA HANGMA LIMBU STKDD (BRITISH tKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Cadets female +59 kg (2)
Class A (1)
Ikram Slilem TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Class B (1)
Nawal Attache SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Cadets male -33 kg (16)
Class A (10)
ALEX TOWLE NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
COADY GOODHALL BUZZ TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Daimian Dubois TC Soekandar Netherlands Netherlands
JACOB WISHART WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
JOE HOWARTH CHI TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
JOSHUA LONG CHI TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Mohamed Laachraoui ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
NEO MOORES NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
TK MOORES NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Yarello Kemmel SEONGONG Netherlands Netherlands
Class B (6)
AJAY MILLEA TEAM ACADEMY GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Amrish Hanoeman Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Ilyas Nejjari Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Nadim Daoudi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Niels van der Bas Jitae Sport Netherlands Netherlands
Yash Lakhpat TC Soekandar Netherlands Netherlands
Cadets male -37 kg (25)
Class A (17)
ADAM DAVIES TEAM ACADEMY GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
ALAN MICHELINI SCORPION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Alex Isebiya Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Amine Rech-chouk Flevokick Netherlands Netherlands
CIARAN HARNEDY TEAM ACADEMY GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
DAN BROWN SCORPION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
FINLEY SUMMERS LION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
HARRY BELLIS BUZZ TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Hamza Zarouk SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Hissa El Kouaz HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Jeremy Mansveld Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Kiran Chitaroe TC Soekandar Netherlands Netherlands
OLIVER RUDGE TEAM ACADEMY GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Otman Rezzouk ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
TRISTAN BOWDEN-BLOOMFIELD CHI TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Zakaria Bakari Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
khay yassin kwan Belgium Belgium
Class B (8)
Ayoub Tikhsi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Diego MORA CUEVAS Imjin Academy Belgium Belgium
Ferry Heus Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Guillermo de Ruiter Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Laurent Elfrink Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Mohamed Amine Batah Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Redouan Marghich Stichting Sportclub Martial Arts Europe Netherlands Netherlands
Vincent Lieuw On Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
Cadets male -41 kg (18)
Class A (12)
CHARKASAU ILYA Golden Belt Club Belarus Belarus
Daniel Skljarov Highlight Eschweiler e.V Germany Germany
HARRI MALLINSON KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Jase Chitaroe TC Soekandar Netherlands Netherlands
Koen Marel vd Taekwondo United Netherlands Netherlands
Mohamed Arrad TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Rick Baks Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Ryan Richardson PremierKi England England
Skip Dusseldorp Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Viren Pherai Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Yassin Saidi Raihani ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Zura Isebiya Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Class B (6)
ANAS CHAARI Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Ahmed Slilam TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Azeddine Marghich Stichting Sportclub Martial Arts Europe Netherlands Netherlands
LEE WEYMOUTH BUZZ TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Nadir El Mallouki TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
SALAHUBAU MAKSIM Golden Belt Club Belarus Belarus
Cadets male -45 kg (16)
Class A (10)
Armaan Sahebali SEONGONG Netherlands Netherlands
Aymen Achnine Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
ESA STEVENSON WOODHALL SPA TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Ilias Adahchour ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Loic BLONDEAU lambersart taekwondo club France France
MAROZAU KANSTANTSIN Golden Belt Club Belarus Belarus
Raushen Hohmarow Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Resham Godei SEONGONG Netherlands Netherlands
Rocco Otten Taekwondo United Netherlands Netherlands
SHABUNIA IVAN Golden Belt Club Belarus Belarus
Class B (6)
Ahmed Abberkan TS Hilversum Netherlands Netherlands
Chahid Saddik Flevokick Netherlands Netherlands
Finn Vogelenzang ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Mattia Trinci Keumgang Genk Belgium Belgium
Sait Arica Jitae Sport Netherlands Netherlands
Stan Klein Nagelvoort Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Cadets male -49 kg (11)
Class A (6)
Damon Worm Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Delano Risakotta Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Hamza Essalhi ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Manuel Pollet ILYO Aarschot Belgium Belgium Belgium
Rohan Mahtabsing SEONGONG Netherlands Netherlands
Suliaman Westerkamp-Sesay TC Soekandar Netherlands Netherlands
Class B (5)
Amon Bourlard Imjin Academy Belgium Belgium
DIMITRI BLAUW TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Gianni Ranzetti Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Marten Spel Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
REUTOVICH DZMITRY Golden Belt Club Belarus Belarus
Cadets male -53 kg (8)
Class A (3)
Chiel Nijhuis Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Mert Ozkeles Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
NIKHIL GURUNG STKDD (BRITISH tKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class B (5)
Effe Aytar Taekwondo Dongji Beringen Belgium Belgium
Ieracitano Enrique Keumgang Genk Belgium Belgium
Lechano Juliana Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Michael Tull ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
YOUSSEF AISSATI TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Cadets male -57 kg (12)
Class A (8)
ANTOINE DUPONT Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Alexander Habimana Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
CIARAN McGOVERN CHI TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Conor Kipping PremierKi England England
GARY WATT Horizon TKD Academy (British TKD Combined) Great Britain Great Britain
Rewien Kasi TKD TEAM PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Ronando Hermsen Taekwondo United Netherlands Netherlands
Roy Kivit Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Class B (4)
MAROUANE CHAARI Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Redouan Azzouzi SEONGONG Netherlands Netherlands
Yuri Geragesion TC Soekandar Netherlands Netherlands
mohaned njahi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Cadets male -61 kg (5)
Class B (5)
Aimane Chahbari TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
NESSIM EL YAHYAOUI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Ozan Ozturk TC Soekandar Netherlands Netherlands
SHAUN ASHTON WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Twan Nijhuis Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Cadets male -65 kg (2)
Class B (2)
Yves Elfrink Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
jad bouzi VICTORY GYM Belgium Belgium
Cadets male +65 kg (4)
Class A (2)
Amine Zafraoui TC Soekandar Netherlands Netherlands
Nigel Rosalia Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
Class B (2)
Jayden Abdoelgafoer TC Soekandar Netherlands Netherlands
Thomas Boeykens Taekwondo Dongji Beringen Belgium Belgium
Juniors male -45 kg (5)
Class A (2)
Adil belkadi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Adil Belkadi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class B (3)
Faissal Azaoumi Stichting Sportclub Martial Arts Europe Netherlands Netherlands
SOULAIMAN EL GOUCHE Stichting Sportclub Martial Arts Europe Netherlands Netherlands
Samuel BEDART lambersart taekwondo club France France
Juniors male -48 kg (2)
Class A (1)
Luuk Klein Nagelvoort Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Class B (1)
Mohamed Madroni TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Juniors male -51 kg (6)
Class A (4)
AARON STEPHENS TEAM ACADEMY GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Gauthier GANSER Imjin Academy Belgium Belgium
Jamie Van Gossum Keumgang Diest Belgium Belgium
Jesse Bruggeman Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Class B (2)
Anouar Essakkaki Stichting Sportclub Martial Arts Europe Netherlands Netherlands
Bilal Boukazim Stichting Sportclub Martial Arts Europe Netherlands Netherlands
Juniors male -55 kg (9)
Class A (6)
AKBER NAIM NAIM TKD CLUB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Badr Chelah ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Berkay Akturk TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Gabriel Kaya Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Murad Shavaev Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Yassin Sadik Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
Class B (3)
Amine Ouachich Flevokick Netherlands Netherlands
Mohamed Ebnoulfakir Stichting Sportclub Martial Arts Europe Netherlands Netherlands
Shaquille Poese Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Juniors male -59 kg (12)
Class A (8)
Jos Vermeulen Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Marwane Hammani HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Mohamed Amine Negro Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Muslim Barshigov Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
RYAN BUTT SCORPION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Sven Reefman Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
TYRON MOORES-DUFFIELD NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Zakaria Madi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class B (4)
Anass Darkaoui SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
KENNY BERHIN Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Ralf Kuijpers TKD TEAM PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
ouaniss EL GHOUCHE Stichting Sportclub Martial Arts Europe Netherlands Netherlands
Juniors male -63 kg (7)
Class A (7)
Alex Stock St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Amine Benhamich TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Angelo IENNA TAEKWONDO IMPACT France France
Dion Richardson PremierKi England England
JACK HOWARTH CHI TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
NIRAN CHAMBERS NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Nassim Iragui Flevokick Netherlands Netherlands
Juniors male -68 kg (10)
Class A (8)
Alex Tangjitwisut Tong-Il Venray Netherlands Netherlands
Dylan LEROI Imjin Academy Belgium Belgium
Hamza Koubia TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Ismail Akchir Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
LIHEMDI DAOUD MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
MOQADAS ARYAEE NAIM TKD CLUB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Richie Tjin Tjoen Jin Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Salim Challouki taekwondo Kriss Belgium Belgium
Class B (2)
Giovanni de Ruiter Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Marchano Bal Bahadoer Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Juniors male -73 kg (10)
Class A (2)
DOMINIC NAYLOR SCORPION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
LUKE ALLOTT LION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class B (8)
Bilal Dindin Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
Danilo Pizzichillo Keumgang Genk Belgium Belgium
GEORGE HOBLEY CHI TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Ibrahim Amhagi Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Kevin Maddy Bollen Taekwondo Dongji Beringen Belgium Belgium
LEWIS SCOTT KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Nassim Ancharad TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Oussama Ouarouss TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Juniors male -78 kg (2)
Class A (2)
ADRIAN WAGSTAFF NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
BRANDON NAYLOR SCORPION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Juniors female -42 kg (2)
Class A (2)
Cindy Lans Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
TIA THOMPSON TEAM ACADEMY GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Juniors female -44 kg (2)
Class A (2)
Anke Gevers Keumgang Diest Belgium Belgium
Iman COUVILLERS lambersart taekwondo club France France
Juniors female -46 kg (3)
Class A (3)
Ezgi Eraslan SEONGONG Netherlands Netherlands
Noa Verlijsdonk Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
TAYLOR GOODHALL BUZZ TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Juniors female -49 kg (6)
Class A (6)
Esengul Ozcicek Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Hajar Amlal TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Lindi Korpelshoek Jitae Sport Netherlands Netherlands
MATHILDE PRINS TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Natalia Swiderska Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Sophie Hasser Taekwondo Centre Luxembourg Luxembourg Luxembourg
Juniors female -52 kg (7)
Class A (5)
Anna Reefman Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
COURTNEY EARDLEY BLACK WIDOW (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Jennifer Barbic Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
KRISTINA LEES LIVERPOOL ELITE (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Melissa Wartenberg Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Class B (2)
Chaymae Roukhou SEONGONG Netherlands Netherlands
Yasmine El Moullahid Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Juniors female -55 kg (11)
Class A (6)
AMY KRISTIANSEN TEAM ACADEMY GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
JESSICA BANKS LIVERPOOL ELITE (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
LOUBNA EL MANSORI TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Maja Koloczek SEONGONG Netherlands Netherlands
Samantha Boomsma Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
chaymae essalhi Association Amal Al Abtal Morocco Morocco
Class B (5)
Ikram Mohktari Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Joline Volmering SV DJK Lowick eV Germany Germany
Nora Tajaate Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands Netherlands
Rebekka Horstmann SV DJK Lowick eV Germany Germany
Veerle Teigeler Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Juniors female -59 kg (3)
Class A (2)
NAOMI BELL TEAM ACADEMY GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Shannon Schaap Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Class B (1)
LUCY BANFIELD LIVERPOOL ELITE (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Juniors female -63 kg (5)
Class A (5)
Danielle Mink ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Danique Venema Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Ella Barnes St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Francesca Pollet ILYO Aarschot Belgium Belgium Belgium
Karoline Gjelsvik Tif-Viking Norway Norway
Juniors female -68 kg (6)
Class A (1)
SOPHY WARD CHI TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class B (5)
Donna Bosland Flevokick Netherlands Netherlands
Kriew Mahmud Highlight Eschweiler e.V Germany Germany
Lequisha Kempenaar Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Sana el Yaagoubi Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Sarah Tenhumberg SV DJK Lowick eV Germany Germany
Seniors female -46 kg (3)
Class A (3)
Fatima fenderhoussi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Priya Awadhpersad TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
TAYLOR GOODHALL BUZZ TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Seniors female -49 kg (5)
Class A (5)
Dina Pouryounes Langeroudi Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Jeanine Manuputty Black Bear Taekwondo Netherlands Netherlands
Majdouline Housni Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
PUNAM GURUNG STKDD (BRITISH tKD COMBINED) Great Britain Great Britain
SHEENA AU-YEUNG NAIM TKD CLUB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Seniors female -53 kg (9)
Class A (9)
COURTNEY EARDLEY BLACK WIDOW (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Hajar Babat SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Hanane Berkane Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands Netherlands
JAADE STITOU MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Jennifer Barbic Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Khadija El Baroud Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Melisa Zaimovic Black Bear Taekwondo Netherlands Netherlands
Neelam Gajadin Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
TINA LEES LIVERPOOL ELITE (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Seniors female -57 kg (4)
Class A (4)
DALAL CHOUIHA club alafaq taza Morocco Morocco
Magda Koloczek SEONGONG Netherlands Netherlands
Sherona Bandhoe Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
eveline Gondrie Black Bear Taekwondo Netherlands Netherlands
Seniors female -62 kg (4)
Class A (3)
Nazli Celikci Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Nora El Hadje Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Valesca van den Boogerd Taekwondo IJselland Netherlands Netherlands
Class B (1)
Amy Ekkelboom Jitae Sport Netherlands Netherlands
Seniors female -67 kg (7)
Class A (6)
DIKRA LAMROUJI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Isabelle Faber TKD Stengefort Luxembourg Luxembourg
KATRINA SNAPE SCORPION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
OUMNIA DAKKON MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Romy Janssen TSV Yoo Sin Netherlands Netherlands
SOPHIE WARD CHI TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class B (1)
Marielle Jansen Black Bear Taekwondo Netherlands Netherlands
Seniors female -73 kg (4)
Class A (2)
BECKY HANKIN-WRAY TEAM ACADEMY GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
PRANDINA FLAVIA MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Class B (2)
Corine van der Linden Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
Saida Elhairam Black Bear Taekwondo Netherlands Netherlands
Seniors male -54 kg (6)
Class A (4)
Ibrahim Ancharad TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Karim El Oualhani Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands Netherlands
PAUL HORSLEY KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Vincent Godei SEONGONG Netherlands Netherlands
Class B (2)
Adnane Ouhamid Stichting Sportclub Martial Arts Europe Netherlands Netherlands
Irahim Bouchallikht Stichting Sportclub Martial Arts Europe Netherlands Netherlands
Seniors male -58 kg (8)
Class A (5)
ALISTAIR DARLINGTON SCORPION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Herry Tsui Black Bear Taekwondo Netherlands Netherlands
Joshua Janmaat Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Mounir HAMRAOUI lambersart taekwondo club France France
TY MOORES-DUFFIELD NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class B (3)
Anass Darkaoui SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Fabian de Boer Schuttersveld Netherlands Netherlands
Zgjim Berishai Keumgang Genk Belgium Belgium
Seniors male -63 kg (9)
Class A (8)
Djordy Janmaat Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Mitchel Peters TSV Yoo Sin Netherlands Netherlands
Mohammad Reza Askari Rouzbahani Budo vereniging Elst Netherlands Netherlands
NIRAM CHAMBERS NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
SOUFIANE EL MOUMANE Club Wifak Casablanca Morocco Morocco
TAYFUN ZORSU Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
hicham boutaakass Association Amal Al Abtal Morocco Morocco
lehhit ayoub kwan Belgium Belgium
Class B (1)
anouar najim Stichting Sportclub Martial Arts Europe Netherlands Netherlands
Seniors male -68 kg (16)
Class A (11)
Boris van der Meer ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
DAVID THOMAS Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Fahd Zaouia SEONGONG Netherlands Netherlands
Fatih Ural Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Hamza Aarab Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Mesbahi Rayan B.N.A Belgium Belgium
Mohammed Mellouk Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
PAYAM BABAJANI CHI TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
THOMAS GATER TEAM ACADEMY GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Walter Pastian Highlight Eschweiler e.V Germany Germany
Yassin Ashad Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class B (5)
Ali Uguz Flevokick Netherlands Netherlands
EDUARDO GUTERRES NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Marien Daaman Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Mohamed Hmadouch Stichting Sportclub Martial Arts Europe Netherlands Netherlands
WAIL KITTA MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Seniors male -74 kg (19)
Class A (13)
ADIE WAGSTAFF NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Abdelilha Ouhamid Stichting Sportclub Martial Arts Europe Netherlands Netherlands
Abdelrhamane El ouedi MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Anwar Arrad TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Daniel Timoteo Taekwondo Centre Luxembourg Luxembourg Luxembourg
Dominik Ketteler SV DJK Lowick eV Germany Germany
JAMIE-LEE HAYMAN CHI TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Joni Alles ILYO Aarschot Belgium Belgium Belgium
Kerem Öntas Highlight Eschweiler e.V Germany Germany
OMAR SEBBATA MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
TYRONE SHAW LION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
hicham ochen Association Amal Al Abtal Morocco Morocco
mohamed hammouch Association Amal Al Abtal Morocco Morocco
Class B (6)
Bas Meder TS Hilversum Netherlands Netherlands
Jamie Schmacks Schuttersveld Netherlands Netherlands
Rik Jonkman Lautenschl Netherlands Netherlands
Roland Vien Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
SIDDHANT RASAILY STKDD (BRITISH tKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Sebastien Van Cutsem Taekwondo Centre Luxembourg Luxembourg Luxembourg
Seniors male -80 kg (7)
Class A (6)
DUSHAB GURUNG STKDD (BRITISH tKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Fabian van Kralingen TS Hilversum Netherlands Netherlands
JAKE MOSCROP LIVERPOOL ELITE (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Robin Sinnesael Shan Club MONS Belgium Belgium
Ronald Folson Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
iliyas hamdouni Association Amal Al Abtal Morocco Morocco
Class B (1)
Michel Ligtenbarg Black Bear Taekwondo Netherlands Netherlands
Seniors male -87 kg (10)
Class A (5)
Frank lefeber Kwon Netherlands Netherlands
KEVIN LIDGETT SCORPION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
KYE TOMPKINS CHI TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Nima Daryabari Budo vereniging Elst Netherlands Netherlands
Rob van der Ploeg ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Class B (5)
Ilias Ben Allouch Schuttersveld Netherlands Netherlands
Pieter de Vries Schuttersveld Netherlands Netherlands
Tjalling Berghuis Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
amin abdel Stichting Sportclub Martial Arts Europe Netherlands Netherlands
mustapha el karaoute Association Amal Al Abtal Morocco Morocco
Seniors male +87 kg (6)
Class A (5)
Henk Ijzendoorn Tong-Il Venray Netherlands Netherlands
Michiel Hoogenboom ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Pim Doedens Taekwondo IJselland Netherlands Netherlands
Volkan Ozkeles Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
hicham el karaoute Association Amal Al Abtal Morocco Morocco
Class B (1)
Bob Bartels Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands Netherlands
Veterans female -57 kg (1)
Class A (1)
Magda Brytanczyk SEONGONG Netherlands Netherlands
Veterans female -67 kg (1)
Class A (1)
Evelyn Bekooij-Westerhoudt Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Veterans male -80 kg (1)
Class A (1)
Gabriel Lie TKD TEAM PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Veterans male +80 kg (2)
Class A (2)
NEAL HALLIMOND CHI TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Tom Landeweerd Black Bear Taekwondo Netherlands Netherlands