Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

DUTCH MASTERS 2016

  • Tournament dates
  • 28 May 2016
  • Deadline
  • 20 May 2016
  • Competitors
  • 638 / 650
  • Location
  • Van Zandvlietplein 20
  • 3077 AA
  • Rotterdam
  • Netherlands Netherlands

NEW REGISTRATION PROCESS
* YOU CAN ONLY ADD & MODIFY COMPETITORS
* THE POSSIBILITY TO DELETE COMPETITORS IS NOT ALLOWED


Competition Area




Downloads

DUTCH MASTERS 2016DUTCH MASTERS 2016

Results

TOTAL RESULTS DUTCH MASTERS 2016TOTAL RESULTS DUTCH MASTERS 2016

Competitors (638)

Pupils female -21 kg (4)
Class B (1)
Nasanin Bolandin Sportschule Choi Germany Germany
Class C (3)
Imane Zaaouaji amal al abtal NADOR MOROCCO Morocco Morocco
Isha Bahadoer Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
kornelia Jedra Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Pupils female -24 kg (2)
Class C (2)
Anastasia Schmidt Sportwerk Duesseldorf e.V. Germany Germany
Roaa Bouhmida Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Pupils female -27 kg (6)
Class B (2)
Charlie-Sue Czerwionka Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Novi Nelissen Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class C (4)
Aliyah Kamkasoumphou TAEKWONDO CLUB ASNIERES ELITE France France
Ghizlan Ancharad TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Marwa El Moukhtari TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Nada Maghnouj Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Pupils female -30 kg (5)
Class B (2)
ELLA BELL NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
TJ David Richard Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Class C (3)
Ophelia Ranzetti Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Paris Steenkamer Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Samia Ijaouane Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Pupils female -34 kg (3)
Class C (3)
Dania Ramadan Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Imen Abidi Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Sara Amine Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Pupils male -21 kg (4)
Class C (4)
Aidan Joemratie SEONGONG Netherlands Netherlands
Ayman Biberle Sportschule Choi Germany Germany
Metin Cakir TAEKWONDO DUIT TCHAGUI CLUB Belgium Belgium
ZIAD BEN EL HADI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Pupils male -24 kg (18)
Class B (2)
Viktor Bulicek Sportschule Choi Germany Germany
Zaid Mellouk Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class C (16)
Ahmed Timinouni TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Aissa Kamkasoumphou TAEKWONDO CLUB ASNIERES ELITE France France
Ayman Oukhattou TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Boulaich Abdellah MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Darin Mella Sportschule Choi Germany Germany
Gabriel Hamdi Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Joep van Limpt Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Jordi Wyrwa Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Mouatassim Zoundri Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Nouafal Chahbari TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Rayan Ancharad TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Reyhaan Sahebdin SEONGONG Netherlands Netherlands
Shanker Mahtabsing SEONGONG Netherlands Netherlands
Walid El Mouridi Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Younes El Aoutmani Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
phillipe kohl KUKKIWON - LUXEMBOURG Luxembourg Luxembourg
Pupils male -27 kg (7)
Class C (7)
Akram Hamoudane Taekwondo Black Dragon Netherlands Netherlands
C-Jay Ossel Schuttersveld Netherlands Netherlands
Konstantin Yuzefovich Moldova Moldova Moldova
Lewis Rumokoy Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Momchil Kolev TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Quanyi Westerhout Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
haik ouassil VICTORY GYM Belgium Belgium
Pupils male -30 kg (10)
Class B (3)
Hovanes Attibaryan MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Rayyaan Kermo Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Yanis Stamatoulis Sportschule Choi Germany Germany
Class C (7)
Andrei Iftime Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Ashraf Amine Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Ilyes Ancharad TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Joe Jathon Albertus Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Redwan Aajir Taekwondo Black Dragon Netherlands Netherlands
Soufian Benali TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
kaidi adam VICTORY GYM Belgium Belgium
Pupils male -34 kg (4)
Class C (4)
Abdelkarim Yaghzar Dragon club academy Belgium Belgium
Al aanaya Mehdi VICTORY GYM Belgium Belgium
Jari van Stam Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Mohamed Falloun TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Pupils male -39 kg (1)
Class C (1)
Issam Ancharad TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Aspirants female -28 kg (18)
Class A (4)
Holly Frost Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
ISABELLE ADAMSONS SCORPION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
MIA HADFIELD WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Tasha Viskens Keumgang Diest Belgium Belgium
Class B (7)
Alicia Juarez Ts Hwarang Geleen. Netherlands Netherlands
Amal Boukhichou Flevokick Netherlands Netherlands
Hanne Waerzeggers Keumgang Diest Belgium Belgium
LEHONA LUDLOW NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
SALMA JAMAI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Suheda Yavus Sportwerk Duesseldorf e.V. Germany Germany
Yelena Joemratie SEONGONG Netherlands Netherlands
Class C (7)
Leila El Mahi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Nora Geurtse Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Rania Ancharad TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Shreya Anoep SEONGONG Netherlands Netherlands
Wissal Ousllam Taekwondo Black Dragon Netherlands Netherlands
YLVA PARADISIO Team Limburg Belgium Belgium Belgium
Zerda Ciftci Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Aspirants female -32 kg (15)
Class A (2)
Hiba Maghnouj Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
MACEY HENNESSEY SCORPION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class B (8)
Aresu Bolandin Sportschule Choi Germany Germany
Bengul Kuzhan Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Celine Jans Keumgang Diest Belgium Belgium
Firdaous Bouisengaren Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Gaalisha Sahebdin SEONGONG Netherlands Netherlands
HONEY SNAPE SCORPION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Jamie-leigh Smith Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Sevda Ceyren Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Class C (5)
Amira Bakari Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Divania Goedhart Taekwondo United Netherlands Netherlands
Lhaekeysha Martijn Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Suzanne de keijzer Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Wiam Boulhrir Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Aspirants female -36 kg (20)
Class A (5)
Chiara Sindoni Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Danisha de Weert Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
EMILY CLARK LIVERPOOL ELITE (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Nilla Brostrom ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
SARAH CHAARI Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Class B (9)
AYA JAMAI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Elise van de Tempel Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Ieracitano Nyka Keumgang Genk Belgium Belgium
Jada van Loon BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Jihane Srhir St. Taekwondo Eddeane Netherlands Netherlands
Maha Housni Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Maroua el idrissi Budoverenigingrijen Netherlands Netherlands
Sem satoor de rootas Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
akbib mariam VICTORY GYM Belgium Belgium
Class C (6)
Aya Boutrfas Taekwondo United Netherlands Netherlands
Chaima Essabri TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Hannah Ring Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Mirron Heerings ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Sara Shahrokhi Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Victoria Vitanov Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Aspirants female -40 kg (10)
Class A (1)
MORGAN CURTIS KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class B (9)
Aylin Cakir TAEKWONDO DUIT TCHAGUI CLUB Belgium Belgium
Demi van den Heuvel Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Dounia Mouyardan TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Fay Westerveld Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Kenza Trabelsi Sportschule Choi Germany Germany
Levinety Stuivenberg Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Leyna Kamkasoumphou TAEKWONDO CLUB ASNIERES ELITE France France
Rosali de Fretes BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Tabiche Rihab MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Aspirants female -45 kg (6)
Class B (4)
Ikhlasse Khattou TS Hilversum Netherlands Netherlands
LAMIA BAGDADI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Maysane Kamkasoumphou TAEKWONDO CLUB ASNIERES ELITE France France
Sevval Tekin Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Class C (2)
Akasya Akturk TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Oumayya Makhoukhi TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Aspirants female -51 kg (5)
Class C (5)
Iness Khaldi Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Maureen Stockmann ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Naomi Bakx Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Samuela de Boer Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Sylvana Wariso Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Aspirants male -28 kg (19)
Class A (3)
KEVIN BOOTH WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Levon Ettiraryan MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Sam Fairhurst Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (11)
Dinant Jarbandhan Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Djayden Dubois Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Evangelos Koukousoudis Sportschule Choi Germany Germany
Ishak Dindin Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
Jayden Setrodipo TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Len Beekman Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
MORGAN LANGLOIS MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Mohammed Eddeane St. Taekwondo Eddeane Netherlands Netherlands
Saad Sadik Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
Shivan Bahadoer Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
halil ozdemir Tpa Belgium Belgium
Class C (5)
Ayman Yousfi MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Aymane El Hasnaoui TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Karim Zerik Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Rico Alfing Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Stijn Bezemer Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Aspirants male -32 kg (20)
Class A (1)
Shukri El Moullahid Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Class B (13)
Abddelaziz Bibi Ata Olympic Netherlands Netherlands
Ashraf Houtch TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Billy Dekkers Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Bjarne Viskens Keumgang Diest Belgium Belgium
DYLAN CLARK LIVERPOOL ELITE (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Donnchadh Crowe Lightning TKD IRL Ireland Ireland
Justin Buster BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Mohamed Kasmi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Nassereddine Mellouk Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Riad Bouhmida Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Robbin Janssen Schuttersveld Netherlands Netherlands
Shavin Sewradj SEONGONG Netherlands Netherlands
Tamir Bouaissaoui Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class C (6)
Adnane Zoundri Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Eray Ulkar Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Iliass Abdellaoui TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Mosaab Yousfi MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Twan van Vliet Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Yassir El Maknouzi Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Aspirants male -36 kg (34)
Class A (1)
majrbek barhamatov Tpa Belgium Belgium
Class B (25)
Ben Kelly Lightning TKD IRL Ireland Ireland
Elias Stamatoulis Sportschule Choi Germany Germany
Eoin Smith Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Issam Bouazzaoui Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Jamie Van De bovenkamp Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Jarno Theunis Team Limburg Belgium Belgium Belgium
Joram Boon TS Hilversum Netherlands Netherlands
LINCOLN LITTLER WHISTON TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Leonard Batt Sportschule Choi Germany Germany
Mohamed Assarar Flevokick Netherlands Netherlands
NABIL BAGHDADI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Omar Kasmi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Oubayd Chahbari TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Rakeem Baksi SEONGONG Netherlands Netherlands
Reza Dubar SEONGONG Netherlands Netherlands
Shivan Lachman SEONGONG Netherlands Netherlands
Soufyan Kariouh TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Stan Beekman Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Tarik Gürsoy Sportschule Choi Germany Germany
Tom Teisman Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Xavier Molenaar Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Yasin Telili TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
ZAK ANGELL LION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
el bourimi Zakariya VICTORY GYM Belgium Belgium
lemkadem younes VICTORY GYM Belgium Belgium
Class C (8)
Boulaich Nasreddine MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Ilyes El Aoutmani Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Jayden Ossel Schuttersveld Netherlands Netherlands
Luke Brink Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Max van Os Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Mika Baan Taekwondo United Netherlands Netherlands
Tim Steenkamer Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Xyando Westerhout Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
Aspirants male -40 kg (16)
Class A (3)
Amine Koubia TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Ashley Czerwionka Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Marwan El Aissati TS Hilversum Netherlands Netherlands
Class B (8)
Bouzi Nael VICTORY GYM Belgium Belgium
CAMERON POOLLY NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Jamie Van De bovenkamp Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Mohamed Benali TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Rezki Mohamed-amine VICTORY GYM Belgium Belgium
Shivesh Sewradj SEONGONG Netherlands Netherlands
Tim Spee Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Yesin Guney Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Class C (5)
Elamien El Mouridi Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Mohamed Achnine Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Mohamed Tabelhaji Taekwondo Black Dragon Netherlands Netherlands
RHYS BOWERS LIVERPOOL ELITE (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Troy Nieland Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Aspirants male -45 kg (7)
Class B (6)
Ceyhun Ozturk Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Justino Tran Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Mika van Stam Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Ronaldo Hopic Budoverenigingrijen Netherlands Netherlands
TAHA BOUZID MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
jordan Nicaise korea club houdeng Belgium Belgium
Class C (1)
Cihan Karabacak Keumgang Genk Belgium Belgium
Aspirants male -51 kg (5)
Class B (5)
Batu Telli Sportwerk Duesseldorf e.V. Germany Germany
Daniel den Boer SEONGONG Netherlands Netherlands
Mohamed El Baydi Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Rayan Dubar SEONGONG Netherlands Netherlands
Shiven Jaggi SEONGONG Netherlands Netherlands
Aspirants male -57 kg (1)
Class B (1)
Eric Weßler Sportschule Choi Germany Germany
Cadets female -33 kg (3)
Class A (3)
AURELIE ROLAFF Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
AURÉLIE ROLAFF ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
el bourimi narjis VICTORY GYM Belgium Belgium
Cadets female -37 kg (9)
Class A (4)
CASSANDRA ROLAFF Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Leila Barkani Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Sophie de Fretes BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Thais Bruno korea club houdeng Belgium Belgium
Class B (5)
Annika Munnik Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Guusje van Rossum BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Melanie van de Ven Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Nuray Guler Ata Olympic Netherlands Netherlands
Youssra el moukhtari TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Cadets female -41 kg (7)
Class A (4)
Eryn Van Mulders HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Lies Vicca Keumgang Diest Belgium Belgium
MORGAN CURTIS KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Megan Popp Sportschule Choi Germany Germany
Class B (3)
Dounia Bourich Taekwondo United Netherlands Netherlands
IZABELLA ALDRIDGE WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Youssra Ibrahimi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Cadets female -44 kg (12)
Class A (8)
Amy Mink ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Angel Podevyn koryo moorsel Belgium Belgium
BROOKLYN BURNSIDE KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Boutaina Itzari Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Jayda Brown BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Maryam Ijaouane Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Sara Mouch Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Yousra Bakari Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class B (4)
Nadia Hallouzi Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Nisrin Mossaouir Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Nisrine Kadi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
ece Karassu Budoverenigingrijen Netherlands Netherlands
Cadets female -47 kg (8)
Class A (3)
AICHA ABDELLAH MOHAMED ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Caitlyn Bergman Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
KENDALL ALDRIDGE-MURPHY WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class B (5)
ALAIS LANGLOIS MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Ilaysa Vijfhuizen Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Meryem Gürsoy Sportschule Choi Germany Germany
Nada el moukhtari TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Sofia Aarabe TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Cadets female -51 kg (9)
Class A (6)
Else Tiggelman BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Neha Naipal SEONGONG Netherlands Netherlands
Nisma Chik-Chik Yul-Kok Netherlands Netherlands
Noa Ijspeerd Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
el bourimi soumaya VICTORY GYM Belgium Belgium
raffaela Westhiner Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Class B (3)
Famke Kloosterman Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Senna Abidi Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Sophia Krastev Sportschule Choi Germany Germany
Cadets female -55 kg (10)
Class A (6)
Angelica Vermeulen Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
ELINE HOLLEMAERT ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
HOLLIE FARLEY WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
LAUREN BUTLER LIVERPOOL ELITE (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Laurane Leleux HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
SOPHIE ORMROD KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class B (4)
ELLIE NEAL KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Femke Van der wal Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Karraz Mariem VICTORY GYM Belgium Belgium
Soumia Chikar Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Cadets female -59 kg (6)
Class A (2)
Amber Van Rompay ILYO Aarschot Belgium Belgium Belgium
Willow Otto Yul-Kok Netherlands Netherlands
Class B (4)
Aynhoa Ieracitano Team Limburg Belgium Belgium Belgium
Dada Kitinge Taekwondo Black Dragon Netherlands Netherlands
Mohira DELSAUT Imjin Academy Belgium Belgium
Reina van den enden Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Cadets female +59 kg (4)
Class B (4)
CHARLOTTE BYL ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
DAKOTA LITTLER WHISTON TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Fatima Benomar Taekwondo United Netherlands Netherlands
Samia Biberle Sportschule Choi Germany Germany
Cadets male -33 kg (8)
Class A (3)
LUCAS PIERARD Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
NOAH DUHOUX ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
TK MOORES-DUFFIELD NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class B (5)
Abddelah Akalai Ata Olympic Netherlands Netherlands
Imad Sibonjic Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Victor Diouf korea club houdeng Belgium Belgium
diouif Amine Dragon club academy Belgium Belgium
muhammed ali ozdemir Tpa Belgium Belgium
Cadets male -37 kg (12)
Class A (10)
Alaphillippe Souleyman TAEKWONDO CLUB ASNIERES ELITE France France
Damian Dubois Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
ELLIOTT PECK NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Gideon van Loon BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
HARRY BELLIS NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Jan Misbach Sportschule Choi Germany Germany
Justin Popp Sportschule Choi Germany Germany
Mohamed Amine Batah Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Tommy Truong Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Zakaria Bibi Ata Olympic Netherlands Netherlands
Class B (2)
Amrish Hanoeman Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
JOSHUA DANCER NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Cadets male -41 kg (14)
Class A (8)
Ayoub Tikhsi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Bardh Selimi Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Brett Leemans Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Erik Werner Sportschule Choi Germany Germany
Justin Ertmann Sportschule Choi Germany Germany
MOHAMED LAACHRAOUI ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Phillip Davids Sportschule Choi Germany Germany
Romain Floret korea club houdeng Belgium Belgium
Class B (6)
Ferry Heus Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
JAY FLEMING KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Martijn Geenen Budoverenigingrijen Netherlands Netherlands
Melih Tanriverdi Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
RYER van ERKELENS TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Ties Hogenboom ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Cadets male -45 kg (15)
Class A (5)
ALEX TOWLE NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
ANAS CHAARI ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Jeremy Mansveld Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Zakaria Bakari Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
talib ammar VICTORY GYM Belgium Belgium
Class B (10)
Amine Benamar Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Esteban DELSAUT Imjin Academy Belgium Belgium
Ferry Heus Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
ISHAK MREKECHE MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Laurent Elfrink Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Marlon Kerkhoff BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Nikita Vajlo Sportschule Choi Germany Germany
Richie van Uden Budoverenigingrijen Netherlands Netherlands
kaidi Ayoub VICTORY GYM Belgium Belgium
khadri bilal VICTORY GYM Belgium Belgium
Cadets male -49 kg (9)
Class A (4)
Koen van der Marel Taekwondo United Netherlands Netherlands
NICOLAS MARSILLE ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Niel Willems Keumgang Diest Belgium Belgium
Viren Pherai Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Class B (5)
DOMINIC VOLANTE LIVERPOOL ELITE (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Mohamed AlOutmani Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Muhammad Noman Shahid SEONGONG Netherlands Netherlands
Rohan Bahadoer Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Zakaria Hamdaoui TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Cadets male -53 kg (5)
Class A (2)
Hamza Yavus Sportwerk Duesseldorf e.V. Germany Germany
Mohamed Arrad TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Class B (3)
Luke Kooiker Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Muridi Abdellah TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Oliver Byfleet Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Cadets male -57 kg (10)
Class A (8)
Enrique Ieracitano Team Limburg Belgium Belgium Belgium
Finn Vogelenzang ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Francois Minh-Cuong Truong INSTITUT TAEKWONDO 77 France France
Magid Mahmood Sportschule Choi Germany Germany
NOA HANIQUE ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Rocco Otten Taekwondo United Netherlands Netherlands
Talha Shaikh Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
YOUNES LOUKILI ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Class B (2)
Zakaria Lairi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
ramazan ozdemir Tpa Belgium Belgium
Cadets male -61 kg (6)
Class A (4)
DIMITRI BLAUW TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Damon Worm Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Thomas van Erven BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Youssef El Aissati TS Hilversum Netherlands Netherlands
Class B (2)
Delete Delete ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Emilio Theunis Keumgang Genk Belgium Belgium
Cadets male -65 kg (5)
Class A (1)
Mohaned Njahi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Class B (4)
Amin Oulad Ahmid TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
JOUL HIGGINS LIVERPOOL ELITE (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Michael Tull ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Mohamed Benkoubia TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Cadets male +65 kg (7)
Class A (4)
GARY WATT HORIZON TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
KRISTOFER GRAMBRAS ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Sam van Kamperdijk TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
sohrab ALIPOUR Ali's Dojang United Kingdom United Kingdom
Class B (3)
Jaden Rumokoy Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
LUWAWU HAPPY GREGORY WULFRAN VICTORY GYM Belgium Belgium
Mustafa Özarslan Sportschule Choi Germany Germany
Juniors male -45 kg (3)
Class A (3)
James Tyler Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Murat Guler Ata Olympic Netherlands Netherlands
Zura Isebiya Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Juniors male -48 kg (7)
Class A (3)
Almardo Mensinga Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Edgar Liparitjan ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Ilario Moranduzzo Team Limburg Belgium Belgium Belgium
Class B (4)
Mattia Trinci Keumgang Genk Belgium Belgium
Medhi Mindhat korea club houdeng Belgium Belgium
Yassine Boutasghount TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
furkan yilmaz Tpa Belgium Belgium
Juniors male -51 kg (8)
Class A (6)
Ahmet Lotfi Baris Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Armaan Sahebali SEONGONG Netherlands Netherlands
Fouad Kasmi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Mohamed Boudaamach Ata Olympic Netherlands Netherlands
Nicolas Dujardin Ri Gam Team Belgium Belgium
Younes El Mofid Dragon club academy Belgium Belgium
Class B (1)
JON CROWE WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class C (1)
Andre Kanzer Sportschule Choi Germany Germany
Juniors male -55 kg (19)
Class A (11)
Arjan Madady Ata Olympic Netherlands Netherlands
Badr Chelah ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Ilja Ottink Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
JACK PICKING NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
MAROUANE CHAARI Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Menno Vonk ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Rewien Kasi TKD TEAM PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Safouane el Idrissi Budoverenigingrijen Netherlands Netherlands
Soulaimane Bliki Dragon club academy Belgium Belgium
Suliaman sesay Westerkamp Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
betim rama KUKKIWON - LUXEMBOURG Luxembourg Luxembourg
Class B (4)
Marten Spel Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Mohamed Madroni TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Rusti Yalan Budoverenigingrijen Netherlands Netherlands
Zubeyr Guler Ata Olympic Netherlands Netherlands
Class C (4)
Bilal El Haddaji Dragon club academy Belgium Belgium
Mohamed Awlad Tayab Taekwondo Black Dragon Netherlands Netherlands
Tayfun Epik Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Zakaria Hammit Dragon club academy Belgium Belgium
Juniors male -59 kg (11)
Class A (9)
AARON BRETLAND NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
ANTOINE DUPONT Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Alexander Habimana Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Amon Bourlard Imjin Academy Belgium Belgium
Christian Schmidt Sportwerk Duesseldorf e.V. Germany Germany
Gianni Mungra Ata Olympic Netherlands Netherlands
Marwan Hammani MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Murat Shavaev Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
SHAUN ASHTON WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class C (2)
Jesse Verheij Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Nassim Bicha HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Juniors male -63 kg (9)
Class A (7)
Florian Werner Sportschule Choi Germany Germany
Hirotsugu Shiokawa Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Nino Westhiner Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Orhan Vakifli korea club houdeng Belgium Belgium
Ronando Hermsen Taekwondo United Netherlands Netherlands
Ted Brilhuis Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Victor Gillain korea club houdeng Belgium Belgium
Class B (2)
Amin Houbban Hwarang Maaseik Belgium Belgium
Timo de Vries Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Juniors male -68 kg (13)
Class A (7)
Alex Tangjitwisut Tong-il Venray Netherlands Netherlands
Dylan LEROI Imjin Academy Belgium Belgium
ETHAN CALLAND WHISTON TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
SONY DEAKIN LION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Salah Kassar Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
Stef Otten Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Tim Grzanna Sportwerk Duesseldorf e.V. Germany Germany
Class B (5)
Anass Alaoui Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Marco Bogaarts Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Sam Blok Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Vinay Bahadoer Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Yves Elfrink Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Class C (1)
Safouan Bouyzmaren Taekwondo Black Dragon Netherlands Netherlands
Juniors male -73 kg (4)
Class A (4)
Marchano Bal Bahadoer Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Nassim Ancharad TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
cem akgul Tpa Belgium Belgium
leon Van der Veen Sidokwan Netherlands Netherlands
Juniors male -78 kg (1)
Class A (1)
Brian Prent Sidokwan Netherlands Netherlands
Juniors male +78 kg (3)
Class A (3)
Bryan Zonderop Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Olaf van Lamsweerde Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
SANDY CAPPEL F.E.D.D.R France France
Juniors female -44 kg (4)
Class A (3)
BROOKLYN BURNSIDE KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Ilaria Bernunzo korea club houdeng Belgium Belgium
Manal Housni Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class B (1)
Jihane Bourich Taekwondo United Netherlands Netherlands
Juniors female -46 kg (3)
Class A (3)
Cindy Lans Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Imane Amrani MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Yasmine El Moullahid Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Juniors female -49 kg (9)
Class A (4)
Ewelina Krynska HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Ezgi Eraslan SEONGONG Netherlands Netherlands
O'SULLIVAN CHLOE NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Robin Didden Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Class B (3)
Floor v/d Maden ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Kaoutar Amine Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
LOIS JENNINGS WHISTON TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class C (2)
Danisha Postiena Taekwondo United Netherlands Netherlands
Sekane Hallouzi Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Juniors female -52 kg (5)
Class A (4)
Hajar Amlal TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Imane Kadi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Jennifer Urbain Ri Gam Team Belgium Belgium
ORMROD SOPHIE KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class C (1)
Chiara Pappagallo Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Juniors female -55 kg (8)
Class A (6)
BUTLER LAUREN LIVERPOOL ELITE (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Ikram Mohktari Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
JANISE VAN VELDHUIZEN TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Loubna El Mansori Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Roos Slijfer Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
zampanja Westhiner Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Class B (1)
NEAL ELLIE KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class C (1)
Karam El Madkouki Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Juniors female -59 kg (2)
Class A (2)
AMY KRISTIANSEN TEAM ACADEMY GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Ouiam Ousllam Taekwondo Black Dragon Netherlands Netherlands
Juniors female -63 kg (2)
Class A (2)
Danique Venema Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Manon Reijnders Yul-Kok Netherlands Netherlands
Juniors female -68 kg (5)
Class A (4)
Dalila Mellouk Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Ginna Kram Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Lequisha Kempenaar Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Oumaima Chouchouh TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Class B (1)
Samya Boujaid TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Juniors female +68 kg (6)
Class A (3)
Anissa Chikar Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
HANNAH PERRY HORIZON TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Hannah van den Hurk Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Class B (3)
Amber Kuik Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Meryem EL Hadje Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Sana El Yaagoubi Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Seniors female -46 kg (2)
Class A (1)
MOR OFER or team - ahi yehuda Israel Israel
Class B (1)
Xenia Valentin Sportschule Choi Germany Germany
Seniors female -49 kg (6)
Class A (5)
CHLOE O'SULLIVAN NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Hajar Babat SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
JAADE STITOU MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Li Yan chow Ali's Dojang United Kingdom United Kingdom
Robin Didden Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Class B (1)
LOIS JENNINGS WHISTON TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Seniors female -53 kg (6)
Class A (6)
Esengul Ozcicek Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Fatima fenderhoussi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Hafsa El Baroud Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Ioanna Andreopoulou Sportwerk Duesseldorf e.V. Germany Germany
Jennifer Barbic Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Mathilde Prins Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Seniors female -57 kg (8)
Class A (6)
AMY KRISTIANSEN TEAM ACADEMY GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Alexandra Chumakova Sportschule Merinus Germany Germany
EMILY WATSON SCORPION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Neelam Gajadin Taekwondo IJselland Netherlands Netherlands
Sherona Bandhoe Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
janise van Veldhuizen TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Class B (2)
Lydia Louter Yom-Chi Taekwondo Netherlands Netherlands
Viktoria Krastev Sportschule Choi Germany Germany
Seniors female -62 kg (4)
Class A (4)
Claire Toland Lightning TKD IRL Ireland Ireland
Julia Fuchs Sportschule Merinus Germany Germany
Seher Dasdemir Sportwerk Duesseldorf e.V. Germany Germany
Shannon Schaap Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Seniors female -67 kg (2)
Class A (2)
Daniela Gora Sportwerk Duesseldorf e.V. Germany Germany
Monica Wink Tkd vereniging Leiden Netherlands Netherlands
Seniors female -73 kg (3)
Class A (3)
Birsen Kuzucanli Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
Evelyn Westerhoudt Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
OUMNIA DAKKON MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Seniors female +73 kg (3)
Class C (3)
Charissa Frederickx ILYO Aarschot Belgium Belgium Belgium
Karen Vuysters Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
La Toya Gordon Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Seniors male -54 kg (7)
Class A (4)
ALISTAIR DARLINGTON SCORPION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Adil Belkadi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
PAUL HORSLEY KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
PICKING JACK NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class B (2)
Shaquille Poese Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
zakariyae boutaakass amal al abtal NADOR MOROCCO Morocco Morocco
Class C (1)
Aymane El Amraoui Dragon club academy Belgium Belgium
Seniors male -58 kg (7)
Class A (7)
BRETLAND AARON NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Ibrahim Ancharad TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
JOSHUA LEVERS LION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Joshua Janmaat Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Oufkir Ahmed Said Olympic TKD club Bonn e.v. Germany Germany
POGHOSYAN SARGIS TAEKWONDO ''VAMK SASUN'' CLUB OF ARMENIA Armenia Armenia
TYRON MOORES-DUFFIELD NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Seniors male -63 kg (14)
Class A (10)
Amirmohammed Hosseini Sportwerk Duesseldorf e.V. Germany Germany
Anass Darkaoui SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Lotfi Boudaamach Ata Olympic Netherlands Netherlands
Matthijs Boon TS Hilversum Netherlands Netherlands
Mohamed Amine Negro Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Muslim Barshigov Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Nabil Ennadiri Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Rezki Mohamed VICTORY GYM Belgium Belgium
Youssef Moustakim Dragon club academy Belgium Belgium
jibreel malik Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Class B (1)
Joost Smulders Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Class C (3)
Kirill Ivanov Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Soulaimane Azahhaf Dragon club academy Belgium Belgium
Torke Hamed Jokar Sportschule Choi Germany Germany
Seniors male -68 kg (12)
Class A (11)
DAVID THOMAS Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
ETHAN CALLAND WHISTON TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Erfan Saroughi Sportwerk Duesseldorf e.V. Germany Germany
Faramarz Rahnama Sportwerk Duesseldorf e.V. Germany Germany
Hamza Aarab Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Ibrahim Amhagi Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Kristian Zomer Sidokwan Netherlands Netherlands
Mohammed Kassar Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
THOMAS GATER TEAM ACADEMY GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Walter Pastian Sportschule Choi Germany Germany
Walter Pastian Highlight Eschweiler e.V Germany Germany
Class B (1)
Omar Azehaf MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Seniors male -74 kg (21)
Class A (16)
Aad van der Salm Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Boris van der Meer ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Hamza Koubia TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Ismail Akchich Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
Joep Staal Tong-il Venray Netherlands Netherlands
Joni Alles ILYO Aarschot Belgium Belgium Belgium
Leon Bruggink Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Misbha Mahrous Fasung Belgium Belgium
Mohamed Hammouch amal al abtal NADOR MOROCCO Morocco Morocco
Mohammed Mellouk Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Rik Jonkman Lautenschl Netherlands Netherlands
Shelton Klas TC Soekandar Netherlands Netherlands
Tetsuhiro Shinkai Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
craig Ferns Ali's Dojang United Kingdom United Kingdom
siavash Alipour Ali's Dojang United Kingdom United Kingdom
soufiane Bassri RAMDANI TEAM TAEKWONDO Belgium Belgium
Class B (1)
Konstantin Gerber Sportschule Choi Germany Germany
Class C (4)
Daniel Gerber Sportschule Choi Germany Germany
Huseyin Caner Taekwondo Apuro Netherlands Netherlands
Jan Notenboom Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Milan Sweep Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Seniors male -80 kg (11)
Class A (7)
Hicham Ochan amal al abtal NADOR MOROCCO Morocco Morocco
Ilyass Hamdouni amal al abtal NADOR MOROCCO Morocco Morocco
JAKE MOSCROP LIVERPOOL ELITE (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Kerem Öntas Sportschule Choi Germany Germany
Kerem Öntas Highlight Eschweiler e.V Germany Germany
Norman Hornberger Taekwondo Apuro Netherlands Netherlands
quentin CAPPEL F.E.D.D.R France France
Class C (4)
Evert Kervezee Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
Martin Vos Lautenschl Netherlands Netherlands
Niels Stock Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Sarhink Mella Sportschule Choi Germany Germany
Seniors male -87 kg (4)
Class A (2)
Mohamed Siyar amal al abtal NADOR MOROCCO Morocco Morocco
Roy Samson Tong-il Venray Netherlands Netherlands
Class B (2)
Armando Mares Altorf SC Ilyo Netherlands Netherlands
Pieter de Vries Schuttersveld Netherlands Netherlands
Seniors male +87 kg (4)
Class A (4)
Henk van Ijzendoorn Tong-il Venray Netherlands Netherlands
JACK SPALL NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Michiel Hoogenboom ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Niels van Thiel Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
Veterans female -57 kg (1)
Class A (1)
Tanja Popp Sportschule Choi Germany Germany
Veterans female -67 kg (1)
Class A (1)
Evelyn Westerhoudt Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Veterans female +67 kg (1)
Class A (1)
KATRINA SNAPE SCORPION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain